Mefedron szintézis (4-MMC) NMP oldószerben. Nagy léptékben.

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Már elvégeztük a 3cmc sikeres szintézisét. A segítséget nagyra értékeltük.
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Gratulálok, barátom! Te vagy a legjobb! Miután ilyen nagy sikereket értél el az anyagok alárendelésében, meg tudnád osztani a rajongóiddal az egyedi tapasztalataidat ezzel a szintézissel kapcsolatban? mert én már körülbelül egy hónapja próbálkozom egy sovány, de sikeres eredményt elérni a 3cmc szintézisben, de eddig csak fiaskók voltak. Már 5 különböző oldószerrel próbálkoztam, személyesen az acetont desztillációval és vízmentes magnézium-szulfáttal szárítottam, de savanyítás és a 🥛üveg napi🌡️ -20⁰C-on való kitétele után a termékkel, még csak nyomát sem láttam a kristályosodásnak. Mondja meg a kiindulási anyag CAS-számát az elején, kérem?
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
a metilén-klorid jobb szerintem 4mmc igaz 2h 40 ° de 40 ° taulen túl kicsi a hőmérsékletnek 50%-nál magasabbnak kell lennie, azaz 100g bk4 50g 4mmc + sok szennyeződés mert egyáltalán nem tisztítod az olajat látom kristályosítás után valahol 40g lesz talán kevesebb hatékonyságot kaptam 70% és 80% hozamot metilén-kloridon
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Tiszteletem! meg tudná osztani egyedülálló tapasztalatait a 4mmc DCM-ben történő szintézisénél a 70%-os hozam eléréséről? Ez egy rendkívül érdekes eredmény, legalábbis számomra. Nagyon hálás leszek Önnek a felvilágosításért.
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
A 3 cmc-vel több szórakozásban lesz részed
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Teljesen egyetértek veled, barátom. A 3cmc valahogy az a-pvp-re emlékeztetett az izolálás és a kristályosítás módszere tekintetében. A víz miatt, amelyben a hidrogén-kloridot oldják, nem kristályosodnak ki azonnal az oldószerből, hanem olajos folyadék formájában leülepednek az aljára. az a-pvp piros, a 3cmc pedig radikálisan fekete. Ezért óvatosan le kell dekantálni az oldószer felső rétegét, majd ezt a viszkózus folyadékot szép mennyiségű acetonnal átöblíteni, és szinte azonnal kicsapódnak az anyagok. már csak szűrni és átkristályosítani kell.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Megnéztem, nem volt szintézis permanganáttal és ecetsavval.
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Ember, ugye érdekel a régi módszer, amellyel efedrinből vagy pszeudoefedrinből Jeffet állítanak elő kálium-permanganáttal savas környezetben történő oxidálással? Ez nagyon egyszerű. de nem lenne jobb, ha vörös foszfor jelenlétében hidrogén-jóddal redukálnád metamfetaminná? először is, hosszabb ideig leszel betépve, másodszor, ez a módszer kevésbé káros az egészségre. Ha még mindig kíváncsi vagy erre, akkor írj nekem ide táviratban: @placeres_prohibidos. Segítek megoldani ezeket a problémákat
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
A keton-metil arány rossz. Ennek 1:2 vagy enyhe többlet metilamin kellene, hogy legyen. Ön 1:1,6 arányt használt. Remélem, hogy ezzel megválaszoltam a kérdését. Lehet, hogy a szintézisben is vannak hibák, de én nem voltam ott, így nem tudom.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
de követem a kézikönyv szerint írt. rendben ill próbálja növelni a metil mennyiségét, és nézze meg, hogy a hozam. én pontosan követtem a videóban szereplő lépéseket.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Egy kérdésem lenne, a toluol jobb helyettesítője a benzolnak, mint az EA, tekintve, hogy a toluol sokkal jobban hasonlít a benzolhoz?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
280
Points
63
nem, nem, ha olyan szivárványos zűrzavart szeretne elérni, amely minden színváltozással egyre frusztrálóbbá válik.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
új 4mmc-t csináltunk, köszönjük bb fórum űrlap segítségét
 

Attachments

  • KsDaJxUP0H.jpg
    KsDaJxUP0H.jpg
    6.5 MB · Views: 595

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Ebből a fotóból ítélve, pajtás, neked biztosan van tehetséged a kémiához. Fogadd őszinte gratulációmat. Te vagy a legjobb Bro ✊😉 és itt van az első mefedron keresztem. Csak valamiért a Chrome nem engedi, hogy képet illesszek be ... szomorú.🥺
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Üdvözlet Sir Williamnek! A 3cmc szintézisét a 2Br-3Clpropiophenon CAS 34911-51-8-ból végeztem el szigorúan ennek a kézikönyvnek megfelelően, azzal az egyetlen különbséggel, hogy NMP helyett DMSO-t használtam, de az eredmény még mindig nem kielégítő. A kézikönyvben megadott összes komponens keverékét tartalmazó pohár, miután pH=6-ra savanyítottam, több órán keresztül -20⁰C hőmérsékleten a fagyasztóban volt, és még a kristályosodásnak semmi jele nem volt megfigyelhető. Csak az üveg alján gyűlik össze lassan egy radikális fekete anyag, amelynek állaga nagyon hasonlít a használt autóolajra. Egy kérdésem lenne az internetes forrás minden tapasztalt felhasználójához, és különösen a szakértőkhöz: mi lehet a kudarcom oka, ha a 4MMC szintézise BK-4-ből egyszerű DCM-ben sikeres volt, és a hozam kb. 50% volt? Hálás lennék minden racionális és építő jellegű magyarázatért.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
mert szükségem van 2 szolvát és u nem melegíti azt :p
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Elnézést, uram! Félreértettem: "Szükség van két oldószerre?" és "Nem melegítem őket?"... Semmi bajom ezzel, de kérem, magyarázza meg, miért hangzott el: a 3cmc szintézisére a Sir William által bemutatott 4mmc szintézis technológiával, vagy az Ön személyes, sikeres tapasztalatáról van szó a 3cmc előállítása terén? az tény, hogy az anyanyelvem nem az angol, és még mindig igénybe veszem harmadik féltől származó fordítók szolgáltatásait a külföldiekkel való kommunikáció során, így könnyen lehet, hogy félreértettem Önt. Ne vedd szemtelenségnek, kérésem, hogy magyarázd meg a hozzászólásomra tett megjegyzésedet. Őszintén hálás leszek Önnek!
 

flyhigh

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
mi a mefedron élesztője grammban ezzel a folyamattal, az említett mennyiségek felhasználásával.
  • 2-Bromo-4'-metilpropiofenon (cas 1451-82-7) - 5 kg;
  • n-metil-2-pirrolidon (NMP; cas 872-50-4) - 20 l;
  • Metil-amin 40%-os vizes oldat (cas 74-89-5) - 8 L;
  • Benzol - 20 L;
  • Aceton - 30 L;
  • Sósav kon. aq. oldat (HCl 36%) ~ 1,5 L;
  • Desztillált víz - 20 L;
  • Magnézium-szulfát (MgSO4);
 
View previous replies…

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
ha jó 50%-60% - 20%, ha kristályt készítettél
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
és miért akarsz benzolt használni, ha nmp-t használsz? XD
 

Newbee

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Kerülje a benzolt, használja helyette a dcm-t.
 
View previous replies…

Newbee

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Olvassa el a reagensek részt az említett szintézishez.
Reagensek:

  • 2-Bromo-4'-metilpropiofenon (cas 1451-82-7) - 5 kg;
  • n-metil-2-pirrolidon (NMP; cas 872-50-4) - 20 l;
  • Metil-amin 40%-os vizes oldat (cas 74-89-5) - 8 L;
  • Benzol - 20 L;
  • Aceton - 30 L;
  • Sósav kon. aq. oldat (HCl 36%) ~ 1,5 L;
  • Desztillált víz - 20 L;
  • Magnézium-szulfát (MgSO4);
 
Top