Efedrin kivonása növényekből

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
nem, a kristályok készítéséhez a jelenlegi helyzetben tanácsot adtam, a témában szereplő utasítás helyes
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Patton megkérdezhetem, hogy a második etanolos módszerben a második lépésben a négynegyedes hőálló üvegedénybe helyezett anyag az efedrapor vagy az első lépésben félretett pép?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Helló, ott beszélnek a muszájból félretett első lépésről. Ez a második extrakció.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Az első résznél lépésről lépésre követtem az utasításait, de miután az alkohol elpárolgott, nem láttam fehér port. Ehelyett csak fekete olaj volt, és ennek különösen kellemetlen szaga volt.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Az alkohol elpárologtatása során azonban 50 °C körüli hőmérsékleten történő fűtést alkalmaztam, és egy ventilátort irányítottam az oldat felé, hogy felgyorsítsam az elpárolgást. Van ennek bármilyen hatása?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Biztos, hogy pontosan ezt a növényt vonja ki? A fűtés nem befolyásolja ezt. Valószínűleg ez az olaj efedrint tartalmaz, amelyet hozzáadással történő manipulációkkal kell kivonni és tisztítani.
 

Bigassjohnson

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
@G.Paton Nagyra értékelem a hozzászólását! Két kérdést szeretnék feltenni:

1) Tudja, hogy a nyugati USA ephedra, más néven "morman tea" életképes fajta-e az e kivonására?

2) csak hogy ellenőrizze, egyszerű módszerrel; (sűrített utasítások) kivonat kiindulási anyag EtHO> csinál a naftás előkezelés > csinál második EtHO extrakció> kombinálni kivonatok>evap gyűjteni fb.
Tehát nem adunk alkilt az rxm-hez?
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Helló barátom, sikerült beszereznem a növényt, a növény szárított, tartalmaz efedrint? Kérdéseim vannak a második extrakcióval kapcsolatban. Miért nem fejeződik be a munka az első szakaszban? Az az oka, hogy a második szakaszban több efedrint vesznek? Mi az oka a piskótának? Nem tud elpárologni?
 

lain

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 5, 2023
Messages
17
Solutions
1
Reaction score
6
Points
3
Kínából származom, és könnyen beszerezhetem az efedrát. Ki tudom-e vonni az efedrint Soxhlet extrakcióval?
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18

Itt egy érdekes cikk és módszer.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ez elég ügyes, ha működik, a reagens, amit felületaktív anyagként használnak, PTC-ként is használható, nagyon hasznos kis reagens, ami körülöttünk van.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Van egy merész ötletem: Mivel az Ephedra sinica forró vízben feloldva folyamatosan efedrint szabadít fel, lehetséges lenne-e az Ephedra sinica, jód, vörös foszfor és víz keverékét közvetlenül 24 órán keresztül reflux alatt melegíteni? Az így kapott termékből közvetlenül szabadbázisú metamfetamin nyerhető-e?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Nem, azt hiszem, fekete, olajos keveréket fog kapni. Rosszul oldódik vízben.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Valami nagyon furcsa, rózsaszín, sajtszerű anyagot kaptam, ami szemét.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Próbálja ki, és ossza meg velünk az eredményt!
 

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
hello. G.Paton
Lenne néhány kérdésem, mert még kezdő vagyok, és nem vagyok angol anyanyelvű, így van néhány kérdés, amit nem gondoltam át.
A probléma csak a 2. módszerre korlátozódik
1: Az 1. A) lépésben a finom por súlya 453 gramm?

2. A 2. lépés a): Az első lépésben a pyrex edényben b) valami félretett dolog, vagy valami?

3. A második lépés e) pontjában mi a második oldat, illetve az első oldat? A második oldat a második lépés d) pontjában szereplő oldatra vonatkozik? Az első oldat a második lépés c) pontjában szereplő oldatot jelenti?

4. Tehát az első lépés c) pontjában lévő termék a végtermék? Nem értettem, hogy mi köze van a második lépéshez.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Helló, igen. Helyes.
Ez félretett muszáj előtt az 1b lépésben
A 2b, 2c és 2d lépésekből származó oldatról van írva.
Két adag termékről van szó. Az 1. lépésből és a 2. lépésből. Mit nem értesz? Világosan le van írva, hogy az 1. lépésben efedrin van. Miért feltételezed, hogy a 2. lépést végezzük el, csak úgy szórakozásból =)
 

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Helló mester, a folyékony paraffin helyettesítheti a naftát? Ha nem, akkor milyen más oldószerrel helyettesíthető?
 
Top