Kérdése van?

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
tropane u egy mod és tanár az új csoport gratulálok, ha igen, és egyébként legközelebb, ha valaki jön a házadba, ahol u alszik, és cselekszik egy foll megragad egy doboz csupasz mase és adj nekik egy szép lövés és hamarosan mindenki tudni fogja, ne zavarja tropane akarok csatlakozni ehhez a csoporthoz, és tanulni
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Én vagyok a rendszergazda, és remélem, hogy tudok segítséget toborozni. Látom egy ilyen csoport hasznosságát és szükségességét, bár reménytelenül alulképzett vagyok a feladatra. ebben a pillanatban az emberek éppen egy erős vegyszert akarnak egy másik erős vegyszerrel összekeverni egy befőttesüvegben a pultjukon. Még nem is gondolkodtak azon, hogy mi fog történni ezután. Lehet, hogy felforr, és megmérgezi a család kutyáját, vagy tüzet gyújt, vagy megvakítja őket. Vannak emberek és hozzászólások ezen az oldalon, akik a keresésük során (bármit is keresnek) elfelejtették a logikát, és egy "baszd meg és derítsd ki" megközelítést alkalmaznak valamivel kapcsolatban, ami véget vethet a szabadságuknak vagy az életüknek. Ha szerencséjük van, egyáltalán nem történik semmi. Nem követték eléggé a receptet. Rossz sorrendben adták hozzá a reaktánsokat. Talán azért nem működő receptet választottak, mert sokkal egyszerűbb volt, mint egy olyan, amelyik működne, vagy mert valakinek hiányos volt az emlékezete valamiről, amit mondtak neki vagy amit látott. Egy olyan személy, aki pokolian elszánt a kábítószer-előállításra anélkül, hogy előbb megértené az alapvető kémiai mechanikát, komoly veszélyt jelent, amit el lehet kerülni.
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Miért használnak az Account Upgrade kifizetések bitcoint? A btc nyomon követhető, mint az fvck. Miért nem használjuk a Monero-t az ottani fizetésekhez?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
feltárja a teljes tudatlanságomat itt, de a BTC nyomon követhető? Laikusok számára érthetően el tudná magyarázni, hogy a Monero miben különbözik a BTC-től, és ezért kevésbé nyomon követhető?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
A btc örökre nyomon követhető. Monero öt napig
 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Hogyan botlottam bele ebbe a kedves fórumba? A kannabinoid szintézisre kerestem . Nem vagyok benne biztos, hogy miért nem találtam meg ezt a fórumot korábban !
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
És végül....... Megesküdtem volna, hogy láttam egy Account Upgrade opciót, amivel némi pénzt lehet dobni az oldalra, az RC csoportnak szánt 1000 dolláron kívül, vagy az egyenes Donate gombot a videók készítése go fund me-szerű területen. Nem találom újra. Talán csak álmodtam.........
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
A frissítés az 1000 dolláros RC-szekció
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Lehetséges-e megfontolni, hogy a megkötött ügyletek során küldött és fogadott üzeneteket - akár titkosítva, akár nem - az ügyletek lezárása után törölni/eltávolítani stb. lehessen? Ez aggodalomra ad okot, mert ha valaha is, ne adj' Isten, a webhelyet bármilyen módon veszélyeztetné a LE vagy mások, az adatok nagyon rosszul érinthetnék mind az eladókat, mind a vevőket.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
segítségre van szükség!
az elemek keverésekor robbanás következett be (4mmc)
4'-Methylpropiophenone - 100g
Benzol - 400 ml
Bróm (Br2) - 100g
ezután a házban mindent kimostak és kimostak, a kifröccsent területeket lefestették, az aktív szellőztetés több mint 10 napig folytatódott, de a szemfájás nem szűnt meg teljesen...

Most az összes falat és mennyezetet újrafestem, padlóburkolatot cserélek!
Szükségem van valamilyen légszűrőre?
Plusz minden egyéb információ kérem!!!!!!!!
 
Last edited:
  • Like
Reactions: vis

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Helló, furcsán hangzik. Adtál 100g folyékony brómot az oldathoz azonnal? A reakciónak nem szabadna felrobbannia. Ezenkívül nincs H2O2. Biztos vagy benne, hogy pontosan ezeket a reagenseket használtad?
 
View previous replies…

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Igen, azonnal( 10 perc hevítés után a reflux kondenzátor leugrott a lombikról, és sűrű csepp- és gázáradat csapódott a plafonra.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Végzetes hiba volt, haver. Kérjük, a szintézis előtt figyelmesen olvassa el az útmutatókat.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Összeállítható-e keringtető szén- vagy HEPA-szűrővel, illetve ionizátorral?
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Igen, a hiba valóban szörnyű.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Jól szellőztetett területre van szüksége, ellenkező esetben meghalhat. Ezenkívül kezdje el a 10g-os tétellel, tanulja meg a szintézist az ilyen balesetek elkerülése érdekében.
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
Ó ember!) Egyenesen magamra ismerek a hibáidban!!! :)
Volt ez a végzetes hiba 100 pszeud /I2 /P
A mennyezetet lehetetlen volt megtisztítani. Le kellett fednem gipszkartonnal.
És a brómod sem mosható le! :)
Ez egy jó lecke volt számomra
Lakott területen NE használj vegyszert!!!

Egy ózongenerátor segít megoldani a szagproblémát.
Az ózon semlegesíti a könnyező vegyszereket. (könnyező anyagokat)
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Köszönöm! tényleg aranyat érő tanácsot adtál:).
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
mi a teendő, ha a gőz kiszökik a refluxkondenzátor és a lombik közötti kötésen keresztül? A méretek ugyanazok, semmi sem látszik kijönni a gázelvezető tömlőn keresztül.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Jó gyakorlat, tulajdonképpen elengedhetetlenül fontos, hogy az illesztéseken zsírt használjunk. Én élelmiszeripari minőségű szilikonzsírt használok. Ez gyakorlatilag semmibe sem kerül.

Azt is megemlítem, hogy ha refluxot csinálsz, fontos, hogy a felgyülemlő nyomásnak legyen kivezetése, különben rossz dolgok (nyomásrobbanások) történhetnek.

Nagyon keveset tudok, de ezt tudom. Dobjatok fel, ha további kérdésetek van.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Használhatom a vazelint?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Megteheti, de amikor felforrósodik, folyadékká alakul, amely belecsöpöghet az RM-be, potenciálisan tönkretéve azt. Én ajakápolót használok. Van egy szar tonna belőlük körülöttem (ChapStick) ez egy kicsit magasabbra olvad, és a kis tartály kényelmes. Én csak dörzsölöm a férfi oldalán kb. 2 sor, és csavarja, ahogy összeállítja, hogy elterjedjen. A vákuum dist. Van tényleges vákuumzsír, ami drága, de 1 borsónyi mennyiség bőven elég egy illesztésre, így sokáig elég.
 
Top