Kérdése van?

Jack

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 24, 2021
Messages
53
Reaction score
17
Points
8
Mi motiválta Önt arra, hogy ezt a fórumot elkészítse?
 

Ketaholiker

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 28, 2024
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Prekurzort keresek az LSD előállításához.

prekurzor ergotamin, lsa, lysergol, lizergsav-metilészter, lysergsav-metilészter.

vagy van hawaii bébifacsarózsa magom vagy anyarozs szemem, de ez nem a legjobb vélemény.....
Valami ötlet nekem?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Kedves Walt, emlékszem, hogy a csapata 4MMC szintetizáló készleteket forgalmazott. Részt vehetek benne? Most nem találom ezt a bejelentést((((
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Az ingyenes küldéssel felhagytunk. mivel együttesen több mint 100 készletet küldtünk, amelyekkel több mint 10 kg árut lehet előállítani. De az emberek nem hagytak visszajelzést. Készen állunk arra, hogy mindent, amire szüksége van, kereskedelmi alapon biztosítsunk.
Kapcsolat @WillD
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
A chat korlátozás valóban permament, és nincs mód a pokolban arra, hogy 2. esélyt kapjon? :)
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Lehet néhány, hogy szál a helyi név ,Balkán,azt hiszem, ott inafe emberek, hogy a szál,köszönöm
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Sziasztok csak arra vagyok kíváncsi, ha tudnátok tanácsot adni, egy második főzés után, Lukart reakció nem volt elválasztás minden folyadék sötétvörös/barna színű volt és a végső szakasz után az A olaj kijön a színe nagyobb nem általában így szokott lenni, de mindig a víz színű volt
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Frst of all im wanna say big thanks to bb team whos share there product and knowledge.about chemistry 🧪
I don't wanna be arogant or bad person in some eyes 👀
But im thinking if it promotion for people whos just register and get immediate free good sample( i don't say it's.bad) ...
Mi, akiknek ''rezidens'' státuszuk van, kaphatnánk valami hasonlót, mint például a 4mmc synth kit vagy más termékek, ha lehetséges(we can wote)ez olyan nagyszerű lenne azoknak, akik egy kicsit hosszabb ideje és tovább akarnak menni a kémiában.

Köszönöm mindenkinek

Ez csak az én véleményem

Nem akarom, hogy néhányan megsértődjenek rajtam.


Nagyon hálás vagyok minden munkáért, amit csináltatok bb.



Maradj mentve és pozitív 😺🍀🧪🤞
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Lehet Admin csapat kérlek csak kap néhány jobb biztonságot az új selle?r coze alkalommal akarok kapni néhány dolgot ad információt, és a személy hagyja csak,nincs több bejelentkezés,az info,és hallom több hasonló történetek történnek itt
Itt az emberek horgásznak, azt hiszem, ez nem jó nekünk. 😆
 
Top