Kérdése van?

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
https://organicchemistrypoland.pl/ - nagyon profi eladók, szinte mindenre szükség van, amire csak szükség van, nem kérnek nyilatkozatokat stb.

https://shop.es-drei.de/ - nem rendeltem tőlük, de vannak barátaim, akik nagyon jó visszajelzéseket adtak nekem róluk, nitroetánt is árulnak.

Volt valakinek kapcsolata a Chembro-val, egy nagyon népszerű lengyel eladóval, akinek a kapcsolatait elvesztettem ...
 

EdwardMatthew

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Szóval mit árulnak, bocsánat, ha félreértettem, amit mondok, hogy azt akarom, hogy a saját házi készítésű füvet tudod, hogyan kell termeszteni egyet? és mi a folyamat?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
im nem termeszt gyomnövényt, és ezek a források többnyire titkos vegyészek számára készültek, nem pedig gyomnövénytermesztők számára.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Elégedett vagy az elért eredményekkel? Volt olyan pillanat, amikor arra gondoltál, hogy ez már túl sok stressz és munka nekem, abbahagyom a munkát?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Ez az én escrow üzlet..igot egy msg valakitől, de nem tudja megnyitni, mert nincs beszélgetés key.and másik kérdés..how do i get the seller my mailing address?this is very time sensitive i think
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ha az Ön kérdései nem elvontak, hanem konkrét megrendelésre vonatkoznak, akkor hívjon meg egy beszélgetésre. Van egy gomb "Adminisztrátor meghívása" a csevegésben a megrendelésben
 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Hogyan botlottam bele ebbe a kedves fórumba? A kannabinoid szintézisre kerestem . Nem vagyok benne biztos, hogy miért nem találtam meg ezt a fórumot korábban !
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Tudja valaki, hogyan kell rázni és sütni a módszert?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/shake-and-bake-meth-method.9369/#post-47281

A témában videót készítünk, a megjelenés januárban várható
 

Akira

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ha vásárolok, de az eladó nem fogadja el a pénzemet, visszakaphatom a bitcoinomat?
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
tudsz hozzáadni stablecoin vagy eth a fizetési bitcoin magas díjat ebben az időszakban, én fizetek 50 usd egy átutalás 20 usd
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Igen, ez bosszantó a Bitcoins díjakkal.
Talán lehetséges, hogy itt fizetni Monero?... Ha nincs Monero, akkor használhat kriptováltót. A díjak jellemzően 0,5%, szóval oké.
Mindenesetre sokkal jobb az OpSec.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@Dragonrevolt, Jelenleg dolgozunk egy megoldáson erre a problémára. Egyelőre kikapcsolom az automatikus kifizetést, hogy a jutalékot kézzel állítsam be, amíg a bitcoin-hálózat terhelése normalizálódik a szokásos méretre.
 
Top