Kérdése van?

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Szabad-e közvetíteni az rc-gyártókat akkor is, ha nem szponzorok?

Szeretem ezt a fórumot, de még mindig eléggé kezdő vagyok a szintézisben, ezért szeretném felajánlani rc-értékesítők közvetítését, mert rendkívül jól ismerem az rc-szcénát, és így vissza tudnék téríteni egy részt.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mit ért közvetítés alatt?
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Valaki keres valamit, és én megadom neki a meglévő szolgáltatókat, akiknek hírneve van arra, amit keres, ha van ilyen. (Nincs extra költség, csak egy link vagy egy eladó neve)
 

Jeff_Benzoz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Navigáló_BB kérdés: w {VPN&Opera} minden működik, de w {TorOnion App} themostI can't do is send and receive mesages and few other. Ez általános?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ez a probléma a böngésző oldalán jelentkezik, nem a mi oldalunkon.
 

GermanWhite

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 22, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Szia!
Tud valaki segíteni nekem. Van MDMA szikláim, amiket szeretnék folyékonnyá alakítani, majd ReRock őket Moulds formákba a lopakodáshoz. Tudja valaki az eljárást, vagy hol találom az eljárást a fórumon, hogy az MDMA sziklákat folyékonyra és a vissza 1 szilárd MDMA tárgyra fordítsam.
 

sm0ker

Don't buy from me
Resident
Joined
May 12, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Ezt már harmadszorra kérem. Van egy elég jó gyűjteményem a MA szintézisről (PDF), hova tudom feltenni? Minden ezzel a kérdéssel kapcsolatos témát töröltek...
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Nem tudok válaszolni az üzenetekre, csak nekem vagy nem lehetséges a válasz gomb használata tor böngésző?
 

stoneda$$a$$in

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Miután órákon át cirkáltam végre egy tag, van-e mód arra, hogy meghirdessem, amit keres... például ; methaqualone, "714", quualudes. Nem találok ellenőrzött eladót a weben. Köszönöm.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Tudom, hogy nincs 100 százalékos garancia a vásárló biztonságára, de a fórum letéti rendszeren keresztül történő vásárlás jelentősen kigyomlálja az esetleges po-po-kat?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Minden bizonnyal így gondolnám, tudják, hogy nem kapják meg a pénzét, amíg nem kapja meg, amit akar, és nem hagyja jóvá.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
@HEISENBERG, válaszoljak ezekre a kérdésekre, ha úgy gondolom, hogy tudom ( például a srác kérdezi a szintetizáló PDF-jeiről, hol kell postázni, a könyvtárat [a válaszom]), vagy ez az adminisztratív válaszra vonatkozik?
 

lacusht91

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Hy. Szeretnék először vásárolni a piacon. mire kell figyelnem ? Minden piaci eladó már rendben van ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Figyeljen meg valamit, amit meg szeretne vásárolni?🤷🤔 ezt magának kell megtanulnia. Ha túl könnyű, nem fogod megtanulni. Minden szükséges információ itt található. Húzzon fel egy széket, és kezdje el olvasni
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Figyeljen meg valamit, amit meg szeretne vásárolni?🤷🤔 ezt magának kell megtanulnia. Ha túl könnyű, nem fogod megtanulni. Minden szükséges információ itt található. Húzzon fel egy széket, és kezdje el olvasni . Nem, CAVEAT EMPTOR
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Miért használnak az Account Upgrade kifizetések bitcoint? A btc nyomon követhető, mint az fvck. Miért nem használjuk a Monero-t az ottani fizetésekhez?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
feltárja a teljes tudatlanságomat itt, de a BTC nyomon követhető? Laikusok számára érthetően el tudná magyarázni, hogy a Monero miben különbözik a BTC-től, és ezért kevésbé nyomon követhető?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
A btc örökre nyomon követhető. Monero öt napig
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Üdvözlöm, kérem, adjon egy linket a lombikban a hőmérséklet mérésére vonatkozó utasításhoz.
p/s
Lombik 5000ml, a hőmérőnek hosszúnak kell lennie, hogy elérje a folyadékot? fontolja meg a higanyos modellt? köszönöm.
 
Top