Fenüülatsetooni (P2P) süntees bensaldehüüdist koos butanooniga

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Isegi vähendatud versioonis.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Ülejääk toimib reaktsiooni lahustina. Kättesaadavuse osas proovige kasutada toiduäädika kontsentraati. Kuid vee ülejäägi korral peate mõtlema täiendava lahusti peale.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ei mingeid probleeme
Ei ole probleemi leida 60% kontsentratsiooni suurtes kogustes. Kas sellest piisab või peaksin selle kõigepealt dehüdreerima?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Jah, pigem liigne vesi teeb ebastabiilse happe, kui see ei tööta kohapeal, kuid see on ebatõenäoline, et see on õigeaegselt. Võite proovida destilleerimist või ekstraheerimist.
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
On olemas ka alternatiivne tee. Kasutage vesinikperoksiidi ja soodat (naatriumkarbonaat, Na2CO3), et luua naatriumperkarbonaati, mis on tugev oksüdeeriv aine, nagu ka peräädikhape. Reaktsioon on erinev, kuid lõpptulemus on sama.

Edit: pigem võib kasutada söögisoodat (NaHCO3) epoksiidi moodustamiseks, millele järgneb hüdrolüüs (analoogne Weitz-Schefferi epoksüdatsioonireaktsioon)
 
Last edited by a moderator:

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
nii, te arvate, et me saame teha 2-Acetoksü-1-fenüül-1-propeeni naatriumperkarbonaadiga ? mingit ideed retsepti jaoks ?
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Tere, tore kohtumine, olen uus osaleja siin Indoneesiast, tahaksin küsida kõik keemikud, ma tegin p2p pensüüläädikhappest ja pliist ja jäähappest roostevabast terasest pudelites, sain peaaegu 100% kollast ja punast õli ja vett, tahaksin küsida, kas kollane õli on penüülatsetoon ja kuidas seda teistest saasteainetest pesta, tänan kõiki keemikuid, kes on valmis vastama minu küsimustele.
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Tere, tore kohtumine, ma olen uus osaleja siin Indoneesiast, ma tahan küsida kõigilt keemikutelt, ma tegin p2p pensüüläädikhappest ja pliist ja jäähappest roostevabast terasest pudelis, ma sain peaaegu 100% kollast ja punast õli ja vett, ma tahan küsida, kas kollane õli on penüülatsetoon ja kuidas seda teistest saasteainetest pesta, tänan kõiki keemikuid, kes tahavad vastata minu küsimusele.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Mida soovitate kasutada, kui kloroformi ei ole saadaval?
 

Jamroz

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2022
Messages
16
Reaction score
2
Points
3
Ma valmistan hcl gaasi väävelhappest ja soolhappest, kas keegi oskab öelda, millist kogust ma vajan hcl ja h2so4? kui ma tean, et olen lisanud piisavalt gaasi?
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Ma võin teile öelda, et selles samas reaktsioonis Scaled down Nad kasutasid 200 g bensaldehüüdi 300 G MEKi. Ma ei ole kindel, millise gaasi lisamise aluseks te võtate, kuid nad lisasid, kuni segu oli 40 G raskem. Nii et jällegi ma ei ole kindel, kas te saate interpoleerida seda bensaldehüüdi või MEKiga, sõltuvalt sellest, millist kaalu te kasutate, kuid ma tean, et kaal tuli heast allikast. Selle reaktsiooniga sellel saidil kasutavad nad 50/50 bensaldehüüdi MEKi. Võin proovida ringi vaadata ja annan teada, kui leian midagi konkreetset
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ma ütleksin, et DCM, kuid ma võin eksida.
Kloroformi saab ka hõlpsasti valmistada, kui reageerida külma 0* C pleegitajaga atsetooniga stoechiomeetrilises koguses väikese 10% ish molaarse ülejäägiga pleegitajaga. nileredil on video.
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Kujutage ette, kui palju pudeleid pleegitusvahendit peaksite kasutama, et valmistada kloroformi, mida on vaja mõne suuremahulise reaktsiooni jaoks. Ma tean, et tooleen töötab suurepäraselt ja kuna see on kergesti ostetav, siis kasutaksin just seda
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Ma nägin videot, kuid mind huvitab peamiselt suuremahuline tootmine, 6l kloroformi saamine sel viisil ei ole tõesti odav ja tõhus. Tõenäoliselt proovin DCM-i kloroformiks edasi kloorida.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Kas keegi proovis seda GAA asemel caro's happega?
See peaks saama palju parema saagise, vähemalt ma arvan, et ma lugesin seda kuskilt, kuid ei leia ühtegi paberit.

Peräädikhappe puhul on GAA ka lahusti, kuid Caro's happe kasutamisel ei lahustu meie lähteaine vist H2SO4 H2O2 segus. Kas on aimu, millist lahustit võiks kasutada Caro'siga ?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ma oleksin veidi ettevaatlik, kui segaksin ketooni ja karohapet ...
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
meil on vaja saada teatud PH või midagi ?
kui me teeme meetodit väiksemates kogustes, siis on ka 1,5h?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
HCl töötab siin katalüsaatorina. Te ei pea saavutama pH-d.
jah
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Metüületüülketoon on seal alternatiivne

💝Tänan teid kõiki
 
Last edited:

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Im kavatsen proovida seda sünteesi diklorometaaniga (DCM). Ma ei näe, et see oleks probleemiks ainult see, et see on raskem kui vesi. Kas on mingit põhjust mitte kasutada kergesti kättesaadavat DCM-i ja sünteetilist kloroformi?
 
Top