P2P süntees P2NP-st

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Ei, absoluutselt selles mõttes, et reaktsioon ei toimi, kasutades destilleerimata P2P-d, ei ole.
Siiski on lõpptoode alati kvaliteetsem, kui kasutate destilleeritud ühendeid. Ja mitte unustada, määrdunud P2P kahjustab saagist, kahtlemata. See on tüütu töö, kuid see tasub end ära.
 

Multivitamin

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Okei, destilleerin seda. arvan, et ei ole võimalik seda vältida. kas te arvate, et see on tingimata vajalik mõõta rõhku süsteemis, kui vaakum destilleerimine p2p õli / meta vababaasi õli? või võin ma lihtsalt ühendada vaakumpumba vaakum adapteri uue tühja vastuvõtva kolvi, kui DCM on destilleeritud maha (sest DCM madala keemise bp. 50c oleks destilleerida isegi ilma vaakum) lülitada vaakum kurbeldada soojuse kuni ma näen esimesi märke p2p õli tulevad üle vastuvõtva kolvi ja hoida temperatuuri, kuni destilleerimine on lõppenud.

Kas ma ei ole siin midagi aru saanud?Kas ma pean mõõtma seda vaakumrõhku?Või võin lihtsalt aeglaselt kuumust üles keerata, kuni näen, et õli jõuab vastuvõtukolbi?
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Hei, poisid, pärast DCM-i lisamist ja NaOH-ga pesemist on minu alumine kiht roheline, mitte punane nagu videos. Ma kavatsen seda destilleerida ja vaadata, kas ma saan mingit P2P-d, kuid kas keegi on kogenud sarnast probleemi nagu see? Miks on värvus erinev?
 

Attachments

  • XFfBuHPcxJ.jpeg
    XFfBuHPcxJ.jpeg
    906.4 KB · Views: 383

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Kuidas me saame teile vastata, kui meil puuduvad lähteandmed teie reagendi/sünteesi manipulatsioonide kohta? Destilleerige see ja seejärel kontrollige bp või/ja murdumisnäitajat.
 
View previous replies…

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Hei Patton, vabandust teabe puudumise pärast. Ma täpsustan siinkohal.

Ma järgisin selle sünteesi puhul täpselt videos näidatud samme, välja arvatud see, et ma ei suutnud NaBH4 lisamise etapil temperatuuri 0-5deg Celsiuseni langetada.

Samuti ei lisanud ma HCl-i tilkhaaval, vaid lisasin seda 100ml järjestikku.

Ma olen edukalt destilleerinud DCM-i segu, kuna see püsis umbes 80deg C, pärast seda läks üle 80 kraadi C ja ma hakkasin märkama läbipaistvat kihti oma DCM-i kohal, mis ei lahustu DCM-ga. Arvan, et see on vesi,

Praegu keedan Rm edasi ja näen praegu oma vastuvõtukolvis helekollast lahust ja minu termomeeter näitab 220 kraadi C.

See näeb välja nagu P2P
 

Attachments

  • ZntGbEk1i5.jpeg
    ZntGbEk1i5.jpeg
    4.2 MB · Views: 415

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Niisiis, mis on probleem =)
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Ma ei ole liiga kindel, kas see on P2P, sest ma lugesin ühes teie teemas, et meil ei ole lubatud HCl-i valada ilma tilkadeta, sest see rikub meie toote ja ma ei ole kindel, kas määratud temperatuuri ületamine annaks mulle ka teistsuguse toote.
Kuidas ma nüüd teaksin, kas see on puhas P2P?
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Temperatuur ületas 220 ja tabas ühel hetkel 280 ja nüüd on minu vastuvõtukolvis kaks kihti. Ei ole kindel, mida ma nüüd ka vaatan
 

Attachments

  • Kqe7pm0HaB.jpeg
    Kqe7pm0HaB.jpeg
    4 MB · Views: 395

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Jah, see võib teie toote täielikult ära rikkuda. Selle keemistemperatuuri saab kontrollida destillatsioonimeetodiga.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Te ei tohi P2P-d kuumutada 220C-ni, nendel temperatuuridel rikute molekuli lagunemisel. Puhta P2P saamine destilleerimise teel peab toimuma vähendatud rõhu all (ka vaakumdestillatsioon). Te saate määrata oma P2P keemistemperatuuri, kui olete kalibreerinud oma vaakumallika. Aspiraatoriga veepumba ja tavalise veesurve (umbes 3,5 bat) korral keeb P2P umbes 105C juures.
Lisaks keemistemperatuurile saate määrata ka tiheduse (peaaegu võrdne veega) ja värvuse/ lõhna. Puhas P2P on selge kuni kahvatukollane ja meeldiva lillelõhnaga.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
oh sorry ei tahtnud teile vastata G.Patton.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Tänan @K-Cyanide, ma mõtlesin veel, kas ma võiksin oma lahuse veel päästa, kuid tundub, et see on täielikult lagunenud, kuna see on nüüd täiesti must. Otsin nüüd vaakumdestillatsiooni komplekti, et seda saavutada. Kas on mõni, mida te soovitaksite? Ma ei ole väga kindel, kuidas kalibreerida meie vaakumallikat, kuid ma vaatan seda, kas teil on mingeid allikaid, mida ma võiksin selle kohta vaadata? Tänan teid väga vastuse eest!
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@Cardboard1234[/USER] olete teretulnud. Mul on hea meel aidata ja mul on hea meel, et on olemas selline suurepärane foorum, mis toob mulle soojad mälestused legendaarsest Hive-foorumist. Tagasi teema juurde:
Vaakumi tugevuse määramiseks ühendage väike RBF (250 või 500ml) oma vaakumallikaga ja täitke see veerandi või kolmandiku veega. Seejärel rakenda täies mahus vaakum. Seejärel jälgige, kas vesi kolvis hakkab keema või mitte.
Seda tuleks teha ka teatud aja jooksul (sõltuvalt kolvi suurusest, st 250ml alla 30 sekundi), see tagab, et teie vaakumallikas tagab piisava mahuvoolu.
Alternatiiviks on kemikaalikindel membraanipump (Vacuubrand, KNF, IKA, Edwards jne. Väikese kannatlikkusega leiate Ebayst häid kasutatud pumpasid paarisaja dollari/euro eest.
 

curiousmind

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Video ütleb, et hapet tuleb lisada, kuni pH on 5-4 või vähem, kuid kirjutises on öeldud 6,5-7. Kas keegi võiks palun selgitada, milline peaks olema õige pH, palun.
 

madafaka

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Nii et ma järgisin protokolli ja lisasin hapet tilkhaaval, kuni ph 6 -7 kihid on eraldunud kaheks eraldiseisvaks kihiks, nagu näete fotol, kuid DCM-i lisamisel ei näinud ma selgelt dcm-kihti. nad on ikka veel ainult kaks kihti.

LhPSZfTwrB

See foto reaktsioonikolvist on ainult reaktsioonisegu, see teine foto rm keeduklaasis on koos lisatud DCM-ga.
VpFMdIBZ9x

Ma annan 500 usd bitcoinides kõigile, kes aitavad mul selle läbi saada.
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Mõelge oma toote nüüd oma alumisse kihti
 

Czeczeczecze

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 7, 2022
Messages
24
Reaction score
5
Points
3
Ma ei saa h2o2 30% kontsentratsioonis. Kas ma saan kasutada 12% suures koguses? või mida ma saan kasutada h2o2 asemel?
 

Zhopkins05

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Kas keegi saab aidata minu viimases etapis dcm-i pesemisel NoAH-ga minu toode läks vesikihti ja jättis mu dcm-i roheliseks
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Mis oli või on teie ph , kui kontsentreeritud oli ur NaOH
 

Zhopkins05

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ph oli umbes 4 ma jätkasin happe lisamist, kuid see ei tõusnud enam jäi 4 ja 25% täiendava H20-ga
 
Top