1-Fenüül-2-nitropeen (P2NP) videosüntees bensaldehüüdist ja nitroetaanist. Henry reaktsioon.

Bhuro

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 7, 2022
Messages
9
Reaction score
11
Points
3

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
kui palju kraadi temp


Kui palju kraadi temperatuuri hoitakse refleks...
 

quite

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Täname teid!
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
ma saan kohapeal ainult 50% äädikhapet, kas ma võin seda kasutada? kui jah, siis milliseid muudatusi ma teeksin ( soojusmeetod ).
Ma tean, et äädikhappe täielik kontsentreerimine võib olla vaevaline, kas on võimalik seda kuidagi 80%-ni viia?
Või saab kasutada mõnda muud hapet?
Samuti on mingeid riske, mida ma peaksin teadma? (plahvatusohtlikud/mürgised aurud?)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Lugege teemat. Seda on juba küsitud.
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Lihtsalt hoiatuseks SWIM leidis kuskil clearwebist, et teatud "pintslisäästja" vedelikud sisaldavad peamiselt nitroetaani ja ei ole liiga kallid.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Tere tulemast
Foorumis on nitroetaani sünteesi teemat käsitlev teema
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Mõned inimesed teatavad, et see ei ole etno2, ma ei mäleta, miks või kust ma seda lugesin, kuid ma võin selle kindlasti välja kaevata.
Nii või teisiti suurepärane skeem nitroetaani kõrvalejuhtimiseks, kui nad asendavad selle millegi muuga.
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Sellest on kahju =(

Võib-olla pean varsti tellima mõned, et teha selle meetodi abil proovisõit, et näha, kas see on seaduslik ETNO2. Ma lugesin ühte postitust, kus keegi väitis, et nad on seda ilma probleemideta kasutanud P2NP tootmiseks, nii et kes teab. Soovin, et mul oleks lihtne viis seda ise teha
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Lihtsalt mõtlesin, et kas seda meetodit võiks vähendada poole väiksemaks koos näiteks kasutatava 5-liitrise kolbiga ?
Ta
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Bien sûr. 100g oma alkeeni saab reageerida skaleeriv reaktiiv linearlly, välja arvatud võib-olla vähem ipa idk täpselt ma lähen silma järgi, 1L erlenmeyer ei ole probleem. ma arvan, et teie võiks suruda 200, kuid ületäitmine üle teatud punkti ei ole kosher
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Tänu lineaarselt väheneb ja annab see proovida
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
Ma lugesin kuskilt, et ammooniumatsetaati saab kasutada katalüsaatorina Henry reaktsioonides, kas ma saan seda siin kasutada mikrolaine meetodil ja millist kogust ma vajaksin? Tänan
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Saate, kuid tulemused on halvemad, mulle ei ole kunagi meeldinud kasutada atsetaati selles sünteesis. Tsükloheksüülamiin ja butüülamiin on parimad katalüsaatorid.
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
ma leidsin meetodi, kus bensaldehüüdi ja nitroetaani lahus koos metüülamiiniga katalüsaatorina jäetakse 2 nädalaks pimedasse kohta ja nad teatasid suuremat saagist, kas keegi siin on seda varem proovinud või teab, kas see võiks toimida?
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Tere s3v3n,
Ma proovisin seda, kasutades bensaldehüüdi, nitroetaani ja n-butüülamiini. Šabloonina kasutasin 3,4-DMA-d PIHKAList. Veratraldehüüdi ja n-amüülamiini asemel kasutasin bensaldehüüdi ja n-butüülamiini ning kohandasin koguseid vastavalt.

RM näib kuu aja pärast muutumatuna. Tahkeid aineid ei ole üldse sadestunud.

See oli minu viimane katse ebaõnnestunud reaktsioonide reas selle nitroetaaniga:

Nipron ®™ kütuse rikastamise lisand cas 79-24-3 Puhas nitroetaani baasil, 100 ml.

See pidi olema >98% nitroetaan (NE). Mul ei olnud mingit võimalust seda lõplikult kontrollida, seega võis see olla midagi muud kui NE või olla kõrge veesisaldusega. Oli ka kallis - $125 100mL eest tarnitud.

Ma arvan, et see reaktsioon (ja ma arvasin, et see oli Knovenagle reaktsioon, mitte Henry reaktsioon!) töötaks, kuid võib olla midagi asendamata bensaldehüüdi kohta, mis nõuab teistsuguseid reaktsioonitingimusi.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Kasutage selles teemas kirjutatud proportsioone ja tingimusi, see töötab optimaalselt.
Valmistatakse erinevate marsruutide abil. Butüülamiin ja tsükloheksüülamiin on selle protsessi jaoks parimad katalüsaatorid.
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
Kas oleks võimalik kasutada ka metüülamiin hcl katalüsaatorina, see oleks mulle palju lihtsam saada
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jah, ka etüülamiin töötab ok.

EDIT: Oh sa ütlesid HCl, see ei tööta, sa pead lisama leeliselahust, et saada vababaasiline metüülamiin siis kasutada nagu menetluses.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ma ei ole kindel, et metüülamiini baasil on piisav baasipotentsiaal. Võite proovida trietüülamiini või dietüülamiine.
 
Top