Máte nějaké dotazy?

fibinachi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
napadlo mě, jestli by nebylo užitečné vytvořit lepící vlákno týkající se odkazů na jiné webové stránky týkající se drog, zejména pokud křížově propagujete své fórum na jejich stránkách(okamžitě mě napadá bluelight a erowid).

také bych rád viděl podsekci vyhrazenou pro hodnocení prodejců zde. Pokud začnete zařazovat reklamu na darknetové trhy, bylo by užitečné i místo pro jejich recenze.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Ach ne, co se stalo?
Tento styl se mi nelíbí, mohu ho změnit?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Proč se vám to nelíbí? Je to docela pohodlné, je to otázka zvyku.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Dobrý den, Heisenbergu, mohl byste mi sdělit, jaké má toto fórum bezpečnostní systémy? myslím tím, že uchovává IP logy atd.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Vypnuli jsme protokolování IP. Navíc můžete používat doménu onion prostřednictvím prohlížeče tor, můžete bezpečně nahrávat obrázky, protože automaticky odstraňujeme všechna metadata. Veškeré zprávy v soukromých zprávách se ukládají pouze po dobu 30 dnů. Můžete používat šifrované chaty, na našich serverech se neukládají ani žádné dešifrovací klíče, jakmile potvrdíte, že jste je uložili.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
A ano, fórum funguje dobře i bez JS. Nevidím však důvod, proč se JS v 2k22 obávat.
 
Last edited by a moderator:

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Dobře, pane , to je důležitá informace... Stejně budu dál vypínat JS haha.... čím více bezpečnosti, tím lépe..
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
To je od vás dobrý tah, ale jste také hostitelé fóra, nebo jen provozovatelé, kteří si ho pronajali, zda server běží ve virtuálním stroji, nebo jako samostatné zařízení.
Na pozadí možná nelogujete žádná data, ale samotný hostitel tak činit může a všechny servery běžící jako virtuální stroj lze, pokud vím, plně logovat. Vlastně bych se do toho ani neměl plést, myslím, že víte, co děláte.
I v roce 2022 se stále používá mnoho javascriptů ke čtení dat z prohlížeče, k tzv. fingerprintingu, který vás na síti sleduje. Protože zde není potřeba načítat javascripty třetích stran, je třeba plně důvěřovat softwaru fóra a jeho provozovatelům, že taková data nejsou načítána za účelem opětovného zapnutí javaskriptů.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pro řešení problému síťového otisku prstů je třeba použít k práci samostatné zařízení. Například mám samostatný počítač a přístupový bod k internetu, abych mohl jít tor.
Pokud pracujete v oblasti drog, není těžké si pořídit notebook.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Dobře, ale to neřeší problém otisků prstů, budete identifikováni i s tímto notebookem a můžete být určeni jako stále stejný jedinečný uživatel. Tak může být vytvořen i profil, který sice nemusí dospět k závěru o vaší skutečné osobě, protože jste stále anonymní, ale mohou sledovat otisk prstu a hledat chyby, kterých se dopouštíte, aby vás pak třeba odhalili. Pokud vás vypnutí javascriptu učiní nevystopovatelnými, protože 10 000 notebooků a počítačů má stejný otisk prstu torprojektu, je to velký rozdíl. Pak vás nelze vystopovat. Doufám, že jsem se vyjádřil dobře.
Ale je to škoda :(
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Povolení JavaScriptu není nebezpečné jen na temném webu, ale kdekoli.
JavaScript může být použit k deanonymizaci uživatelů prostřednictvím exploitů a malwaru.
Z tohoto důvodu se doporučuje mít JavaScript vypnutý, pokud je pro vás důležitá anonymita a bezpečnost.
Totéž platí pro Flash a v menší míře dokonce i pro CSS... i když zakázání CSS by pravděpodobně rozbilo téměř jakoukoli webovou stránku.

také web už nefunguje, pokud je zakázán javascript.
Nemůžete číst soukromé zprávy a také nemůžete sledovat videa .
To je vážný bezpečnostní problém
NIKDY NEPOUŽÍVEJTE JAVA, POKUD DĚLÁTE NĚCO SOUKROMÉHO, PROTOŽE TO NENÍ SOUKROMÉ, KDYŽ TO POUŽÍVÁTE.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Jediné, co na našich stránkách nefunguje bez javascriptu, je sledování videí, jinak lze používat všechny funkce.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Pokud máte čas, můžete mi poslat soukromou zprávu plz ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
S tím vším, co bylo dnes řečeno, chci zdůraznit, že chápeme, že většina publika má zájem pracovat bez JS. Budeme se tedy snažit, aby používání webu bez JS bylo co nejproduktivnější. Musíte však pochopit, že když balancujete mezi prací s JS a bez něj, balancujete mezi minulostí a současností.
 
Top