Máte nějaké dotazy?

delkibrother

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 27, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Dobrý den, WW ;)
jsem se podíval na fórum, našel jsem několik užitečných dokumentů, nicméně stále přemýšlím, zda by bylo v pořádku požádat o úplný návod na výrobu jedné konkrétní "chemikálie"?

Opravdu pěkná práce.
Přeji krásný začátek týdne :)
 

billy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den , nějaká videa prosím o metodách přímo z aoils , a jsou aoils a bmk to samé prosím .
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Věnujte této části fóra pozornost. Najdete zde několik obsáhlých publikací s různými cestami k syntéze mefedronu.
Pokud máte ještě nějaké otázky, můžete je položit v příslušných vláknech nebo napsat soukromou zprávu našim odborníkům.
 

delkibrother

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 27, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Přesně to jsem kontroloval a procházel tyto recepty. Děkuji za odpověď. Je také příjemné, že v případě dotazů mohu napsat odborníkům přímou zprávu. Děkuji Vám laskavě a přeji hezký den :)
 

spaggydee

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 27, 2022
Messages
12
Reaction score
18
Points
3
Nějaké zdroje v USA pro acetofenon, hexanofenon, valerofenon a další podobné ketony?
Další zdroje reagencií v USA?
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Potřebuji vědět, jak silný je kanabinoid 7add..jsem obeznámen s 5cl.. porovnání s 5cl, které skóre 7add stojí
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Alphabay předává ruku v ruce. Zaměstnanci jsou nepřetržitě k dispozici, takže případné dotazy budou zodpovězeny rychleji než na jakémkoli trhu v této oblasti v současné době. Mají také pěkný seznam prověřených dodavatelů, což z něj dělá skvělé místo, kde získáte vše potřebné na jednom místě.
 

wodanez

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3

Našel jsem vás před dvěma týdny a posledních pár dní jsem strávil číháním - fórum na mě udělalo opravdu velký dojem!

Máte vy (nebo někdo jiný zde) doporučení na nejjednodušší/nejzákladnější věci k výrobě (zejména z hlediska získávání činidel)?

Opravdu nehledám nic, co bych mohl prodat - jen nepoctivý bývalý student chemie 😋. V minulosti jsem experimentoval s vytvářením základních psychedelik (nápoje infuzované modrým lotosem, jednoduché extrakce z hub), ale potřebuji něco složitějšího, s čím bych si mohl namočit nohy.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Záleží na tom, co se chystáte zakoupit. V každém případě naši odborníci vyberou nejbezpečnější dostupnou možnost.
 

wodanez

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Bylo by zde přijatelné hovořit o vytváření legálních psychoaktivních látek z běžně dostupných rostlinných produktů?

Hodně jsem experimentoval s výrobou zcela legálních lektvarů z věcí, jako je květ modrého lotosu a některé druhy kakaa - rád bych se o něco z toho podělil, pokud to bude vhodné.
 
Top