Синтез на мефедрон (4-MMC) в разтворител NMP. В голям мащаб.

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
600 г. човек, който учи, че е направен
 

Attachments

  • 9HgbuIXti8.jpg
    9HgbuIXti8.jpg
    5.4 MB · Views: 869
View previous replies…

ice4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
@mocnykutas можете ли да ми дадете wickr.me/singal? Имам някакъв въпрос, който ще платя за времето ти. (PL)
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Изглежда адски мръсно
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Върнах се вътре в лабораторията си и намерих колбата си с тройно гърло и кръгло дъно разбита на парчета.
Знае ли някой алтернативно оборудване, което мога да използвам и което мога да намеря в дома си?

Не мога да си позволя да чакам още 2 седмици, за да пристигне.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Внимавайте, металните реактори обикновено имат покритие отвътре, за да се запазят инертни от сместа. Стъклото е не само прозрачно и инертно, но и до известна степен се нагрява. Полиетиленът (HDPE и LDPE), както и полипропиленът са инертни, но не са прозрачни, нито се нагряват. Увеличаването на мащаба трябва да стане с натрупването на опит.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
в моята страна 4mmc 4cmc 4cmc те се правят в mauzer 1000l и всички големи лаборатории, направени по този начин u могат да използват глаас или пластмасов ботел.
Виждам хора, които нагряват пластмасовите бутилки на 40 °С на dcm и не експлодират или могат да използват nmp микс и не експлодират, трябва само да се смесват 30 минути.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
@G.Patton Бих искал първо да изпробвам този синтез, като използвам колба с кръгло дъно с обем 5 л и тройно гърло. Мога ли просто да увелича/намаля масите на реагентите, използвани в със съотношението между размера на моята колба и размера на колбата, показана във видеото?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Здравейте, да. Платете атестация, че си струва да вземете по-голяма колба, ако имате съмнения. Трябва да оставите поне половината от реактора (колбата) празна.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
уау, ако добавите целия този метиламин наведнъж и той вече е на 40С, ще има много образуване на пиразини ... винаги добавяйте метиламин с фунел бавно и не е нужно да е горещо, докато добавяте реакцията вече е екзотермична
 

kulsa212526

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 17, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Завърших процедурата за синтез на мефедрон, но от последните 20 часа течността ми не е в твърда форма
Вижда се само маслена основа
Как да отделя маслената основа от течността си?
 

kulsa212526

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 17, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Единият ми въпрос е също така след изливане на бензол и сепариране горният слой е меф или долният слой е меф.
Кой слой се използва за следващия процес?
 

nutella

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Мога ли да използвам и 31% солна киселина? По-лесно е да се купи в моята страна.
Благодаря
 

experimentsci

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2023
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Според мен резултатът зависи от количеството на HCl. Така че ако получите по-ниска концентрация, просто трябва да използвате повече.
 

jit123321

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 9, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Моят прост проблем
В точка 6, след като добавите бензол и спрете разбъркването, двата слоя се разделят
Кой слой е меф
И кой слой използвам за следващите процедури
 

experimentsci

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2023
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Хайде заедно,
Имам въпрос относно безопасността на прекурсорите:
Отворих пакет с 1 килограм 2-бромо-4'-метилпропиофенон (cas 1451-82-7)
Той беше изключително миризлив и директно ме изгори в очите. Правилно ли е това.
Има ли това вещество такава остра миризма?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Да, защото е бром там
 

joe0

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Мога ли да проведа реакция в бензинов етер или етилов ацетат ? Не мога да получа nmp или dcm
 

joe0

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Или може би толуен? Имам малко запаси
 

experimentsci

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2023
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Здравейте, момчета.
Има ли възможност да се използват по-малки количества химикали?
Току-що изчислих производствените разходи и количество от 20 литра NMP вече е доста скъпо.

Крайният продукт ще има доста високи производствени разходи поради тези големи количества химикали.
Когато започнем от "2-йод-4'-метилпропиофенон", количествата на химикалите са много по-малки... нали?
(https://bbgate.com/media/mephedrone-synthesis.55/)

Съществува ли по-ефективен начин, който също да започва по начина, описан в тази тема, с "2-бромо-4'-метилпропиофенон"?

Благодаря ви много и ви поздравявам
 
  • Like
Reactions: $!$

lemon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 23, 2022
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
Някой може ли да ми каже повече за извършването на този синтез в DMSO, трябва ли да мина през съотношение 1:5 кетон:dmso? (375ml dmso за 75gr bk)
Направих го няколко пъти, работих 30 минути или 1 час... също и на гореща водна баня.
В крайна сметка получавам чист разтвор, а след това и продукт, без нито една следа от кетон, но добивът ми понякога е нисък (около 20-25 г от 75 г бк)
Дали това се дължи на факта, че провеждам реакцията по-дълго, отколкото е необходимо, или трябва да я провеждам по-дълго?
И какво е правилното количество dmso на bk? Благодаря предварително
 
Top