NMP çözücüsünde mefedron sentezi (4-MMC). Büyük ölçekli.

phantomwriter

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Aseton IPA ile değiştirilebilir mi?

darkblink

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Büyük ölçekli üretim için hangi ekipman kullanılır? Şu anda küçük miktarlar için 1000 ml'lik cam şişeler kullanıyorum, metal herhangi bir şey çözelti ile reaksiyona giriyor, sıcaklığı kontrol etmek için seramik 6,5 litrelik yavaş pişirici tencere, mekanik karıştırıcı ve fişli bir sıcaklık kontrol termostatı kullanmayı düşünüyordum.

WillD

Expert
Reaction score
1,022
Evet, ama küçük miktarlarda. Aksi takdirde, alkolü buharlaştırmanız gerekecektir.
Büyük cam reaktörler veya donanımlı plastik variller

Toribius

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Lütfen şu donanımlı plastik varil olayını açıklar mısınız?

darkblink

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Birleşik Krallık'ta NMP tedarikçisi önerebilecek olan var mı?

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
Asitleştirmeden sonra suyum var bunu nasıl kristalize etmeliyim?

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
Merhaba. Elimde 100 litre sıvı 2bromo3chloro var. toulen ve Dmso Sulfolane yerine. 3cmc yapmaya çalışıyorum.

3cmc yaparken tüm adımlar aynı mı? Forumda evet diye yazıyorlar ama ben sormayı tercih ediyorum. Şimdiye kadar salya akıtmadan 4mmc yaptım. Metilamin ve toulen ile 40 derecede 2 saat 2b4met karıştırdım. Son olarak asitli su döküp katmanları ayırdım ve yaklaşık bir hafta kurutup asetonla yıkadım ve %50 verimle 4mmc toz elde ettim. Şimdi sizin tarifinizi denemek istiyorum.

Bir sorum daha var. Bir keresinde, toulen yerine bir satıcı bana diklorometan sattı. Ancak mefedron tabakası bunun üzerine çıkmıyor. Diklorometan herhangi bir şey için faydalı mı? İngilizcem için özür dilerim, zayıf

Last edited:

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
metilen klorür bence 4mmc'de daha iyi doğru 2h 40 ° ama 40 ° taulen ile çok küçük sıcaklık% 50'den yüksek olmalı, yani 100g bk4 50g 4mmc + çok fazla safsızlık çünkü yağı hiç temizlemiyorsunuz Kristalizasyondan sonra 40g belki daha az verim elde edeceğinizi görüyorum Metilen klorürde% 70 ve% 80 verim elde ettim

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Saygılarımla! DCM'de 4mmc sentezinde %70 verim elde etme konusundaki benzersiz deneyiminizi paylaşabilir misiniz? Bu, en azından benim için son derece ilginç bir sonuç. Aydınlattığınız için size çok minnettar olacağım.

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
Haklısınız. Kristalizasyondan sonra elimde %40 kaldı. Ve bir keresinde çözeltiyi kostik soda ile tuzlamayı denediğimde, elimde %23 verim kalmıştı.
Klorometana gelince, 40°C'de iki saat karıştırma ile iki tabaka ayrıldı. Ancak 10 dakika sonra renk aynıydı ve iki katman yoktu. Klorometanı 3cmc'de de kullanabilir miyim?

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
4cmc için işlem aynı olmalıdır 3cmc yapmadım %60 kristalizasyondan sonra, bu minimum

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
3 cmc ile her adım aynıdır, ancak HCl ile asitleştirmeden sonra% 35-37 ürün sıvı formdadır. Suyu buharlaştırmalısınız, ancak gerçekten kirli siyah bir üründür. 2 bromo 4 kloro veya metilo ile bu 2 bromo 3 kloro sıvısında olduğu gibi sorun yaşamazsınız.

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
Belki daha az metilamin koyarsınız.
1 kg keton için ne kadar metilamin veriyorsunuz?

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
2b4m'de 3,5 litre metilamin veriyorum.
Not: Dilimizin çevirmene geçtiğini görebiliyorum :)

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
Soğuk aseton HCl koyduğunuz ve dondurucuya bıraktığınız tozu nasıl yaptığınızı söyleyebilir misiniz?

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
Dondurucuya vermedim. Bekledim ve maddenin kuruması zaman aldı. Sonra asetonla duruladım ve toz vardı. Kendi tarifime göre yaptım. Şimdi süreci hızlandırmak için buzdolabı ile 3cmc denemek istiyorum

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
3 cmc ile daha çok eğleneceksiniz

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Sana tamamen katılıyorum dostum. 3cmc izolasyon ve kristalizasyon yöntemi açısından bana bir şekilde a-pvp'yi hatırlattı. Hidrojen klorürün içinde çözündüğü su nedeniyle çözücüden hemen kristalleşmeyip yağlı bir sıvı şeklinde dibe çöküyorlar. a-pvp kırmızı, 3cmc ise simsiyah. Bu nedenle, çözücünün üst katmanını dikkatlice boşaltmak ve ardından bu viskoz sıvıyı makul miktarda asetonla durulamak gerekir ve neredeyse hemen maddeler çöker. geriye sadece filtrelemek ve yeniden kristalleştirmek kalır.