Yerel ilaç pazarı araştırması

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
968
Deals
1
Yardım etmek isterdim ancak kapsam çok geniş ve ABD'nin kendisi de çok büyük ve çeşitli. 50 eyalet neredeyse 50 ülke demek. Alaska tek başına büyüklüğüne göre sıralandığında 18. ülke olurdu. KALİFORNİYA TEK BAŞINA TÜM ÜLKELER ARASINDA 5. en büyük ekonomi olurdu! Teksas, Rusya Kanada ya da Fransa'dan daha büyük bir ekonomiye sahiptir. Dea dünyanın korkulu rüyasıdır, kesinlikle hiçbir ana akım yasadışı uyuşturucu reklamı yoktur. Buna rağmen ABD'deki yasadışı uyuşturucu pazarının yılda 750 milyar dolar kadar bir değere sahip olduğu tahmin edilmektedir. Uyuşturucu çevreleri genellikle etnik ve aynı zamanda sıkıdır. Kokainimi alması için siyah bir adam bulmalıyım. Metamfetamin almak için Meksikalı bir Amerikalı gönderiyorum. Şaka yapmıyorum. İnsanları tanıyorum ama beyaz bir adama satmaya karşı mutlak bir kural var. Tanıdığım Kafkasyalılar küçük patatesler. Uyuşturucu piyasasına girip bu bilgiyi alamam. Grupları bulamıyorum, kimseden yorum alamıyorum. O zaman bunu 50 ile çarp.

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
10
Bilmiyorum, batı yakası pek öyle değil. Daha önce de burada farklı bölgelerin kültürel açıdan kesinlikle farklı olduğunu ve farklı maddelere karşı farklı bakış açıları ya da duruşları olduğunu yazmıştım. Tarifiniz kesinlikle bazı Ortabatı bölgelerine veya doğu kıyısına çok benziyor. Batı yakası daha açık, hatta Washington Eyaleti birkaç yıl önce tüm uyuşturucuları bulundurmayı suç olmaktan çıkardı! Reklam veren satıcılar var ve belki yarısı değil ama yine de büyük bir kısmı sokakta kripto alacak.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
968
Deals
1
Elbette katılıyorum. Batı Yakası, ABD'nin geri kalanından farklı bir ülke de olabilir. Suç olmaktan çıkarma ve zarar azaltma politikaları çok daha fazla uygulanıyor. Ben Orta Batı'dayım ve kolluk kuvvetlerinin politikaları ve taktikleri oldukça arkaik. Örneğin, hemen hemen herhangi bir Cns aktif madde satarken yakalanırsanız, yasadışı uyuşturucu satmıyor olsanız bile on yıl hapis cezasıyla karşı karşıya kalırsınız. Sadece sattığınıza inanmanız yeterli ve suçlusunuz. Daha açık olmak gerekirse, size uyuşturucu sattığınıza inandığınızı söyletmeleri yeterlidir. Eğer yasadışı olmayan L-meth satıyorsanız, bunu size söyleme zorunlulukları yoktur. Konuyu nasıl tartışacağınızı bilmiyorsanız, sizi reçetesiz ilaç satmaktan hapse göndereceklerdir

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
40
Frit'e katılıyorum, talep ettiğiniz ayrıntıların çoğu benim ülkemle ilgili değil. BB için araştırma yapma ve yazma fırsatı beni gerçekten heyecanlandırmıştı, ta ki tüm gereklilikleri okuyana kadar. ABD'de ilaç dağıtım şirketleri yok, buradaki uyuşturucu satıcıları reklam vermiyor, yerel satıcılar kripto almıyor vb. Frits'in açıklaması oldukça kapsamlı ve açıklayıcı.

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
10
Varsayımsal olarak hangi alanı tanımladığınızı sormam uygunsuz mu (bilirsiniz, hain lol'ü korumak için tüm isimlerin değiştirildiği ve gerçek kovuşturulabilir olaylara veya zamanlara dayanmayan uydurma bir hikayede). Sadece soruyorum çünkü aynı bölgelerdeki farklı insanların da nasıl şeyler yaşayabileceğini merak ediyorum. Frit'in yukarıdaki mesajına yaptığım yoruma bakınız.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,742
Deals
666

Frit Buchner @PseudoMicroGravity

Dikkatle okursanız, araştırma sadece AB ülkeleri ve İngiltere'yi kapsıyor. ABD üzerine böyle bir araştırma yazarken ortaya çıkacak zorlukların farkındayız. ABD'de muhtemelen farklı eyaletler üzerinde de geniş bir araştırma yapacağız.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
968
Deals
1
Kaliforniya gerçekten de farklı bir ülke gibi işliyor. Muhtemelen batı kıyısını kendi başına bir varlık olarak adlandırmak doğru olacaktır. CALI OREGON ve Washington onlarca yıldır otu suç olmaktan çıkarmış ve uyuşturucunuzu alıp sizi tutuklamadıkları zarar azaltıcı uyuşturucu politikalarına sahipler. Rutin olarak federal yasalara karşı geliyorlar. Başka bir gezegende de olabilirler.

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
Kaliforniya
Teksas
Florida
Bunlar gerçekten de geçilebilecek tek eyaletler. Kanada'nın kuzeyi sınırlar konusunda çok sert, bu yüzden güneye bakmanız gerekiyor. Meksika'ya sokmak kolay ve şu anda kimse onları içeri sokmaktan alıkoymuyor. Bu kaçakçılığın altın çağı.

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
40
Pekala Heisenberg, bu durumda ABD'ye bir şans vermek istiyorum. Tam bir resim çizmek için gelecekte daha derinlemesine, eyalete özgü bir rapor gerekeceğinin yanı sıra talep ettiğiniz bazı ayrıntıların ülkem için geçerli olmayacağı veya raporuma dahil edilmeyeceği gerçeğinin bilinciyle. Sizin de onaylayabileceğiniz bir şey bulabileceğime inanıyorum. Siz ne düşünüyorsunuz? Bir deneyebilir miyim?

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
159
ABD için bunu bölgelere göre yapmak iyi bir fikir olabilir. Belki 5 belki 6 belki daha fazla kişiden oluşan bir grup, genel olarak ülkenin tüm resminin özetini verebilir. Kuzey doğu, güney doğu, orta batı/orta, kuzey batı, güney batı. Temel olarak Boston/RI/CT ayrıca NY/NJ, Florida/ATL, Chicago/detriot/lakes bölgesi, TX/MX sınırı, Cali/güneybatı, Washington eyaleti/Oregon. Ticaretin büyük bir kısmı da Philly/Baltimore/DC'den yapılıyor... aynı zamanda büyük bir nakliye merkezi.

BBgaters dostlarımla birlikte bu işe katkıda bulunmak isterim. Oldukça göz korkutucu bir proje gibi görünüyor... ya da olabilir. LT'deki @magnesium_sulphate adlı beyefendi bunu gerçekten parkın dışına çıkardı, onlara şapka çıkarıyorum. Ačiū, broliukas.

(Üzgünüm Pseudo - özellikle sana cevap vermek istememiştim.)

malayboy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Malezya'ya gitmeden önce araştırma yapın 😉

mandoel

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Yerel pazarda uzmanım, özellikle Endonezya'da

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
13
Son halini almış bir çalışmaya örnek olarak bakmak için halihazırda tamamlanmış bir ülke var mı?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,742
Deals
666
Değerli araştırma makalesi yazarları, lütfen sizden görmek istediklerimize bir örnek olarak bu makaleye bakın.
[Polonya] İlaç Piyasası Analizi
Polonya'da iş kurmak isteyen herkesin bu makaleyi okuması gerektiğini düşünüyorum.

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
Ben Kaliforniya'dayım ve birçok şeyin eyalet tarafından suç olmaktan çıkarılmasına rağmen federal hükümet için durumun böyle olmadığını doğrulayabilirim. Özellikle Kaliforniya'daki yasallaştırma, faaliyet göstermeyi çok daha zor hale getirdi çünkü o zamanki başkan 2. Bush bu işi DEA'ya bıraktı ve onlar da özellikle yetiştiricilere karşı dava açmaya karar verdiler.
Kuzey ve güney sınırlarımıza gelince, Meksika'ya girmek kolaydır ancak bir araba ile geri dönmek, seyahatinizin işle ilgili olduğunu kanıtlayamazsanız, yaklaşık üçte bir oranında bir arama gerektirir. Kuzey sınırı, benim bulduğum tek bir nokta dışında, davul gibi sıkı. Eğer yürüyerek ya da arazi aracı kullanarak girmeye çalışırsanız, sınır boyunca hareket algılayıcı kameralar var. Kanada gümrüğünün sudtrailias'ın nadir havasında olduğuna inandığımı söylemeliyim.

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
ABD'de sahip olduğunuz şey, yerel hükümetin aslında stiluff ticaretini vergilendirmesi ve federal hükümetin aynı şeyi kovuşturmasıdır. Kuzey Amerika'ya uyuşturucu sokan uzak bir 3. taraf olarak sadece birkaç seçeneğimiz var, en güvenlisi tekneyle ya da gizlice nakliye yapmak. Diğer her şey çok karmaşık. Ayrıca Washington ve Oregon, biz konuşurken ağır uyuşturucuları suç olmaktan çıkarmaya yaklaşık 2 adım uzaklıkta.

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
96
@HEISENBERG
ABD Doğu Yakası'nda başladığınızda HMU'ya gelin, ben de düşünme şapkamı takayım.

• Like
Reactions: vis

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
72
Deals
18
ABD'nin bazı kırsal bölgelerinde, birden fazla büyük şehre birkaç saat mesafedeki birçok üniversite kasabasına yakın alanlar gibi kesişen otoyolların özel ölü noktalar ve / veya depolama yerleri için bazı potansiyellere sahip olduğuna inanıyorum. Bu tür bölgelerde yaşayan ve ölü noktalar oluşturabilecek yerel halk, anonim sisteme bir bütün olarak fayda sağlayabilir ve bilinmeyen ve gözden kaçan ancak büyük potansiyele sahip alanları birbirine bağlayabilir. Yüzlerce dönümlük kırsal araziye sahip olduğum bölgemde küçük ölçekte ölü noktalar kullanıyorum ve bu gizlilik için harika ve 10 mil içinde herhangi bir gözlem yapacak kimse olmadığı için gözlemlenme şansını azaltıyor.

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
96
Bu 'sihirli bölgelerden' birindeyim ve başlamak için açım

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
72
Deals
18
Özellikle benim bulunduğum yerde işleri kolaylaştıracağı kesin. Orta batı, güvenilir satıcıların yanı sıra güvenli ve anonim bir "ürün yönetimi" sistemine ihtiyaç duyan pek çok kırsal alanın bulunduğu büyük ve kazançlı bir bölge. Çok fazla talep var ve iyi bir arz yok, yüksek fiyatlara eşittir ve var olan arz da genellikle iyi değildir

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
96
Geniş alanların ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyorum. temelde bir 'bileşiğe' sahip olduğunuz için kesinlikle şanslısınız lol