Question 2cb "tussibi" nasıl pişirilir

KhalilMufasa1

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar.

"Pembe kokain" veya "tussibi" satmaya başlamayı düşünüyorum ama hakkında hiçbir şey bilmiyorum.

Biri bana sadece nasıl yapılacağını öğretirse çok sevinirim.

Sadece ne işe yaradığını biliyorum ama nasıl yapılacağını bilmiyorum.

Teşekkür ederim.

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
drugsdata.org ile kontrol edebilirsiniz

Shulgins 2C-B ile hiçbir alakası yok. 'Tusi' veya 'Pink' Ketamin ve MDMA'nın bir karışımıdır, her aşçının kendi karışımı için kullandığı farklı bir oran vardır. test sonuçlarında görünmeyen aktif olmayan kesimler de vardır, ancak aroma, gıda boyası (tabii ki görünümü için) ve B12 vitamini olduğu bildirilmiştir.

İspanya'daki büstlerden kullanılan bazı ekipmanları gösteriyorlar, basit bir işlem gibi görünüyor. Forumda bu süreçte size rehberlik edebilecek bazı kişiler olabilir, ancak kullanılan oranlar açısından çoğunlukla bir deneme yanılma süreci gibi görünüyor.

drugsdata.org'da 'Tusi' ile ilgili bazı yeni sonuçlar

Kod AC2022C054

Olarak satılır: X
  • MDMA
  • Kafein
  • Ketamin
  • Ketamin Prekürsörü A
  • 100
  • 20
  • 20
  • 1
Eylül 23, 2022
Peoria, IL

Tusi
Kod MDE2C

Olarak satılır: Tusi
  • Ketamin
  • Kafein
  • Ketamin Prekürsörü A
  • MDMA
  • 9
  • 2
  • 2
  • 1
Eylül 21, 2022

Pembe Tuci
Kod Pembe1

Olarak satılır: Pembe Tuci
  • MDMA
  • Kafein
  • Ketamin
  • Ketamin Prekürsörü A
  • 8
  • 7
  • 5
  • 1
Temmuz 07, 2022
Los Angeles, CA

Pembe Toz
Olarak satılır: 2C-B
  • Ketamin
  • MDMA

Eylül 02, 2022
Viyana, Avusturya

Kaynaklarınızdan birinden satın alabileceğiniz iyi bir Pink partisine erişiminiz varsa, bunu barcelona'daki Energycontrol'e göndermenizi tavsiye ederim ve sonuçlar size kendi partinizi oluşturmak için bir model olarak kullanabileceğiniz kullanılan oranlarda kesin bir sonuç verebilir.

KhalilMufasa1

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Öncelikle, yardımınız için teşekkür ederim!

Ne kullanacağımı biliyorum. Bilmek istediğim şey nasıl kullanılacağı.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,760
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/syntheses-of-2c-phenylethylamines.1431/

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Reaction score
67
Evet ama bahsettikleri tussi bu değil. Bir grup mdma'yı başka kesimlerle birlikte alıp pembeye boyuyorlar ve insanlara bunun 2cb olduğunu söylüyorlar. Onlara gerçek 2cb verirseniz, onunla ne yapacaklarını bilemezler lol

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
Gerçekten de 2C-B, 'Pink/Tusi' koklamak isteyen müşteri kitlesi için çok güçlü. Sorun şu ki, partiler şefe bağlı olarak çok fazla değişiklik gösteriyor ve piyasada çok fazla çöp yaratıyor, ayrıca insanların meth veya RC izleri gibi koklamak istemeyeceği birçok başka şey de var. Bir kez denedim ve para kaybı olduğunu düşündüm, MDMA ve Ketamin'i istediğim oranda almak, MDMA ve Ket ile karıştırılmış gıda boyası içeren çoğunlukla hacim arttırıcı maddeleri koklamaktan daha zevkliydi.

reddevil

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
@kennet'in yayınladığı şey, boktan şeyler üzerinde yapılan gerçek test sonuçları, sadece kafein gibi boktan şeylerle karıştırılmış mdma ve keta. bu şeyleri satın almak için doğru insanları tanımıyorsanız, piyasada çoğunlukla bulabileceğiniz şey budur. bu kesin.
evet, mdma ve keta kesinlikle doğru bileşenlerdir, ancak bunlar size halüsinasyon veren ana maddenin desteği olmalı ve her zaman hafif gibi hissetmelisiniz, mdma veya keta gibi ağır değil.

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
Avrupa'da daha temiz partiler göreceksiniz. MD, Ket, 2cb en popüler gibi görünüyor. ancak Ket, MD, 3mmc veya bazen kokain izleri de gördük.

Amerika'da ise uyuşturucu verilerine bakabilir ve birçok farklı rastgele şeyin eklendiğini görebilirsiniz.

reddevil

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
evet, drugsdata'yı biliyorum, test sonuçlarının yayınlanabildiği bir web sitesi. kötü yorumum sana değil, sonuçların gösterildiği şeylere idi.

gerçek tusi'nin psychedelic min etkisi nexus'tan, saf 2cb kristallerinden kaynaklanır.
diğer psychedelic bileşenler de mevcut, ancak asıl olan nexus.
2CH5ONTP1j