BB Forum'dan herkese ücretsiz örnekler!

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
142
9bMFjGYeiR

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
142
BB'deki arkadaşlardan aldığım örnek bu. 2g 4mmc ya da "cat". Torbanın dışında daha iyi bir fotoğrafını çekemediğim için üzgünüm. Çoğunlukla ezilmiş ve toz halindeydi, bu yüzden bakacak pek bir şey yok, ama her halükarda, bedava uyuşturucu, bu yüzden burada şikayet yok (y). O kokuyu tanıyorum... evet... o belirgin kokuyu... ve tadını! Bu aşağı yukarı 10 yıl kadar önce benim bölgemde "molly" olarak dolaşan şeydi. Verdiği "yuvarlanma" etkisi nedeniyle MDMA veya bir benzeri olarak geçebiliyordu.

Hemen sadede geldim ve bir .3 kadar serum taktım... ve evet... işte bu madde. Bilmeyenler için, onu tanımlayabileceğim en iyi yol psychedelic amfetamin gibi bir şey. Oldukça öforik bir uyarıcıdır, yeterince yüksek dozda görsel etkiler elde edersiniz. IV kullanıldığında ~.25g'de oldukça yoğun bir yüksektir ve görsel bozulma görmelisiniz (ağırlığa bağlı olarak, ben yaklaşık 180 lbs'yim.) Yaklaşık 30 dakika boyunca yoğun bir coşku yaşarsınız ve sonra düşmeye başlar ve yaklaşık bir saat kadar yüksek olursunuz. Kokain veya deksamfetamin gibi diğer uyarıcılardan farklıdır çünkü size o özel "yuvarlanma" hissini verir. Açıklaması zor - aşırı uyarıcı ama aynı zamanda neredeyse biraz sakinleştirici veya rahatlatıcı hissettiriyor... ama sadece sizi çekiyor. Sizi biraz "sersem" hissettiriyor ama eroine benzemiyor.
Kalanını bazı arkadaşlarımla paylaştım ve geri bildirimlerini istedim... onlar da benimle aynı miktarda serum taktılar. "Beğendiklerini, iyi olduğunu ve daha fazla alıp alamayacağımı" söylemekten başka söyleyecek pek bir şeyleri yoktu. Biraz daha fazlasını umuyordum ama sokak bağımlılarından böyle anlamlı gezi raporları bekleyemezsiniz.
Başka bir arkadaşıma paraşütle atlaması (yemesi) için bir .8 verdim. O da çok keyif aldı. Yaklaşık 3 saat boyunca cehennem gibi yüksek olduğunu, sonra 2 saat daha düştüğünü ve dozlamadan yaklaşık 6 saat sonra normale döndüğünü söyledi. Daha ne kadar sürede alabileceğimi de bilmek istedi. Bilinsin ki, bu örnek iyi karşılandı ve iyi bir talep olduğu ancak arz olmadığı için özlenecek.

Şu promosyon synth kitlerinden haber var mı? :B

BB'deki herkese teşekkür ederim - yöneticiler, personel, tüm kullanıcılar. Bunu mümkün kılan herkese. Bu gerçekten harika ve hiç görmediğiniz bir şeydi... mesela?
Kim karşılığında bir şey almayı beklemeden bedava numune verir ki? Çok harika... tekrar teşekkürler.

View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
142
Bahsetmeyi unuttuğum başka bir şey de nakliye/paketlemeydi. Orta Avrupa'dan ABD'ye ulaşması yaklaşık bir hafta sürdü. ABD'nin kuzeydoğusunda bana ulaşması da yaklaşık bir hafta sürdü.
Yaklaşık bir posta kartı büyüklüğünde küçük bir zarf içinde geldi. Zarfın içinde fotoğrafta görüldüğü gibi küçük bir elma poşeti içeren mühürlü bir mylar torba vardı (sanırım 1515 numara?)
Açıkçası aşırı gizli bir şey değil ama gerek de yok. Bu durumda gizlilik konusunda aşırıya kaçmak sadece zarar verecektir, bu yüzden telaşlanmaya gerek yok. Bu kadar küçük bir şey araştırılmayacak ya da takip edilmeyecektir. Ayrıca, bir işlem kaydı yok, bu yüzden eğer bir şey olursa, aptalı oynayın ve inkar edin, inkar edin...inkar edin.

Tekrar teşekkür ederim.

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Reaction score
21
Bu güncelleme için teşekkürler, ben ABD'nin doğu yakasındayım, sadece daha güneydeyim. Dürüst olmak gerekirse, gelip gelmeyeceği konusunda takılıyordum ve bu bana bir ton yardımcı oldu. Bir şey almayalı uzun zaman oldu.

papiflaw666

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
İlgileniyorum, hem de çok. Lütuflar
Kokain içiyorum.

Ser0tex

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
5
Örnek yolda... Postada ne olduğunu görmek için çok heyecanlıyım.

Bu arada, gizli paketlenmiş mi?

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Reaction score
165
Elbette iyi paketlenmiş :)

Ser0tex

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
5

Gizliliği yok ama iyi bir paket. Biraz kedi çişi gibi kokuyor.
Alu Foul üzerinde Vape o kadar iyi değil!

Sibylle

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Reaction score
7
Hy, 35 yıldır her ilacı kullanıyorum. Herkes bana ücretsiz bir örnek göndersin. Teşekkürler çocuklar.

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Reaction score
165
DM'nizi kontrol edin lütfen :)

Jamestheman22

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Ben Hazırım Zar zor geçinen bir dövme sanatçısıyım

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Reaction score
165
Size DM'den mesaj gönderdim

Ser0tex

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
5
Buradaki 4-MMC harika. Soğuk suda çözünüyor. Burnunuzu çektiğinizde batma yapmıyor. Alüminyum folyo üzerinde buharda pişirmek zor.

Etkisi 25mg - 50mg gibi düşük bir dozda çok amfetamin benzeri.
Burun daha büyükse, etki MDMA'ya çok benzer.

Sıfır gerginlik, paranoya yok. Biri geliyor vs. gibi filmler yok.

THC ile inmek son derece rahat, son burundan 3, 4 saat sonra uyumak sorun değil.

Yani karaborsadan bu kadar temiz bir madde almayalı uzun zaman olmuştu. İçinde pislik olmadığında maddeler aslında ne kadar iyi olabiliyor. Şehrimde bulduğum amfetamin bu ismi hak etmiyor.

Bir maddenin ne kadar temiz ve asil görünebileceğine gerçekten şaşırdım! Çalışmalarınız için çok teşekkürler ve saygılar!

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Reaction score
165
Sözlerin için çok teşekkür ederim kardeşim :)

Lordbahamut

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
İyi akşamlar, örnek kataloğun nelerden oluştuğunu merak ediyorum.

Teşekkürler ve iyi akşamlar!

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Reaction score
165
DM'nizi kontrol edin lütfen :)

grudgeloodle1769

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Bir tane alabilir miyim?

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Reaction score
165
Elbette kardeşim, zaten iletişim halindeyiz :)