• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Methamphetamine Ephedrine a pseudoephedrine

Methamphetamine

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Merhaba, Birch konusunda bana yardımcı olabilir misiniz?

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Sonunda gerçek yemek yapmakla ilgilenen ilk kişi taşaklı adamsın ve aynı zamanda beni memnun ettin. BB fore'deki sk/cz sahnemiz aptal çocuklarla dolu ......

View previous replies…

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
genel olarak... ne ve nasil... klasi̇k cs yöntemi̇nde yeterli̇yi̇m... ne ve nasil i̇le i̇lgi̇leni̇yorum

Burke

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Bu ilginç, iki gün önce bir adam buraya kaydoluyor ve siz hemen onun bir tanrı olduğunu düşünüyorsunuz çünkü huş ağacı ile ilgileniyor. :D Sana mesaj attığımda tek yaptığın hesabımın yeni olduğunu ve polis olduğumu düşündüğünü söylemekti. Üzgünüm ama senin gibi biri polisi hiç tanımaz.

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Sanırım kime yardım edeceğim konusunda kendi fikrimi ve özgür irademi kullanabilirim. Sana neden siktir git dediğimi kendin de görebilirsin. İstediğin şeyde bir anlam göremedim. Ve onu tanrı olarak görmüyorum ama benim köpek tepkisi olarak gördüğüm şeylere girişecek cesareti var. Bu yüzden siz de cesur olun ve görüşüm için sizi eleştirmeyeceğim. En azından bir teşekkür yazman için sana yeterince yardımcı olduğumu düşünüyorum seni kaçık

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Onu kıçına gönderdiğimi ve yardım etmek istemediğimi düşünen var mı? Eğer öyleyse bir bağlantı lütfen.adam bana hız mysli sentezlemek istediğini yazıyor ama meth üzerinde sentez veya kullanım deneyimi yok ve hemen en sıkı sentezi sentezlemek istiyor ona başka ne yazabilirim

Attachments

• LrYB04eVEM.jpg
    LrYB04eVEM.jpg
    701.8 KB · Views: 126

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
:mad::mad:cop .... sizin için de aynı şeyi düşünebilirim... üstelik bunu daha yeni keşfettiğimi de aklımda tutuyorum... uzun yıllardır bulunduğum yerde internet yok:ROFLMAO:

random1

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Merhaba, tozlar için güvenilir doğrulanmış iletişim var mı? Polonya, hatta sakin bir şekilde Arena

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
D-meth efedrin distilatının satışına yakında başlanacaktır. BB. escrow aracılığıyla

G1yC1n3

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Reaction score
0
Merhaba, hazır olduğunda bana bir güncelleme veya bağlantı verebilir misiniz lütfen?