Sinteza mefedrona (4-MMC) v topilu NMP. V velikem obsegu.

phantomwriter

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ali lahko aceton nadomestimo z IPA?
 

darkblink

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kakšna oprema se uporablja za proizvodnjo v velikem obsegu? trenutno uporabljam 1000-mililitrske steklene bučke za majhne količine, vse, kar je kovinsko, reagira z raztopino, razmišljal sem o uporabi keramičnega 6,5-litrskega lonca za počasno kuhanje, mehanskega mešalnika in termostata za nadzor temperature, ki se vstavi v vtič, za nadzor temperature.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Da, vendar v majhnih količinah. V nasprotnem primeru boste morali izpariti alkohol.
Veliki stekleni reaktorji ali opremljeni plastični sodi
 

Toribius

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ali lahko, prosim, razložite to stvar z opremljenim plastičnim sodom?
 

darkblink

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ali lahko kdo priporoči dobavitelja NMP za Združeno kraljestvo?
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Po zakisanju imam vodo, kako moram to kristalizirati ?
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Pozdravljeni. Imam 100 l tekočega 2bromo3kloro.. , toulen , in nadomestiti Dmso Sulfolan. Poskušam začeti delati 3cmc.


Ali so pri postopku 3cmc vsi koraki enaki? Na forumu pišejo, da da, vendar raje vprašam. Do zdaj sem naredil 4mmc brez slinjenja. Mešal sem 2h pri 40 stopinjah 2b4met z metilaminom in toulenom. Na koncu sem zalil vodo s kislino, ločil plasti in sem sušil približno teden dni in opral z acetonom in imel 50% učinkovitost 4mmc prahu. Zdaj bi rad poskusil vaš recept.

Še eno vprašanje. Nekoč mi je prodajalec namesto toulena prodal diklorometan. Vendar se plast mefedrona ne izloči na vrhu tega. Ali je diklorometan za kaj uporaben? Opravičujem se za slabo angleščino.
 
Last edited:

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
metilen klorid je po mojem mnenju boljši pri 4mmc res 2h 40° ampak pri 40° taulen je premajhen temperatura mora biti višja od 50%, torej 100g bk4 50g 4mmc + veliko nečistoč ker olja sploh ne očistite vidim po kristalizaciji boste imeli nekje 40g mogoče manjši izkoristek jaz sem dobil 70% in 80% izkoristek na metilen kloridu
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
moje spoštovanje! ali lahko delite svoje edinstvene izkušnje pri doseganju 70-odstotnega izkoristka pri sintezi 4mmc v DCM? To je izjemno zanimiv rezultat, vsaj zame. Zelo vam bom hvaležen za razsvetljenje.
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Imate prav. Po kristalizaciji mi je ostalo 40 %. In ko sem enkrat poskusil raztopino posoliti s kavstično sodo, mi je ostala 23-odstotna učinkovitost.
Kar zadeva klorometan, sta se pri temperaturi 40 °C z mešanjem dve uri ločili dve plasti. Po 10 minutah pa je bila barva enaka in ni bilo dveh plasti. Ali lahko klorometan uporabim tudi v 3cmc?
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Za 4cmc bi moral biti postopek enak 3cmc nisem naredil Po 60-odstotni kristalizaciji je to najmanj
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Pri 3 cmc so vsi koraki enaki, vendar je po zakisanju s HCl 35-37 % izdelek v tekoči obliki. izpariti morate vodo, vendar je izdelek res umazano črn. pri 2 bromo 4 kloro ali metilo nimate težav kot pri tej 2 bromo 3 kloro tekočini
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Morda ste dali na manj metilamin.
Za 1 kg ketona ne daš veliko metilamin?
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
na 2b4m navedem 3,5 litra metilaminu.
P.S Vidim, da se je naš jezik v prevajalniku prebil skozi :)
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Ali lahko poveste, kako naredite prašek, v katerega ste dali hladen aceton HCl in pustili na zamrzovalniku ?
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Nisem dal zamrzniti. Počakal sem in snov se bo posušila, kar je zahtevalo nekaj časa. Nato sem jo splaknil z acetonom in ostal je prah. Delal sem po svojem receptu. Zdaj želim poskusiti 3cmc s hladilnikom, da bi pospešil postopek
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
S 3 cmc se boste lahko bolj zabavali
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Popolnoma se strinjam s teboj, prijatelj. 3cmc me je glede načina izolacije in kristalizacije nekako spomnil na a-pvp. Zaradi vode, v kateri je raztopljen vodikov klorid, ne kristalizirajo takoj iz topila, ampak se usedejo na dno v obliki oljnate tekočine. a-pvp je rdeč, 3cmc pa radikalno črn. Zato je treba zgornjo plast topila previdno dekantirati in nato to viskozno tekočino sprati s precejšnjo količino acetona in snovi se skoraj takoj oborijo. preostane le še filtriranje in ponovna kristalizacija.
 
Top