Sinteza mefedrona (4-MMC) v topilu NMP. V velikem obsegu.

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Uspešno smo že izvedli sintezo 3cmc. Pomoč je bila zelo cenjena.
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Moje čestitke, prijatelj! Najboljši si! Ali lahko po tako velikem uspehu pri podrejanju snovi s svojimi oboževalci delite svoje edinstvene izkušnje s to sintezo? ker se že približno mesec dni trudim, da bi dosegel skromen, a uspešen rezultat pri sintezi 3cmc, vendar sem doslej doživel le fiasko. Preizkusil sem že 5 različnih topil, osebno sem sušil aceton z destilacijo in z brezvodnim magnezijevim sulfatom, vendar po zakisanju in vsakodnevnem izpostavljanju stekla 🥛s produktom pri🌡️ -20⁰C ni bilo niti kančka kristalizacije. Prosim, povejte mi številko CAS izhodne snovi na začetku?
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
metilen klorid je po mojem mnenju boljši pri 4mmc res 2h 40° ampak pri 40° taulen je premajhen temperatura mora biti višja od 50%, torej 100g bk4 50g 4mmc + veliko nečistoč ker olja sploh ne očistite vidim po kristalizaciji boste imeli nekje 40g mogoče manjši izkoristek jaz sem dobil 70% in 80% izkoristek na metilen kloridu
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
moje spoštovanje! ali lahko delite svoje edinstvene izkušnje pri doseganju 70-odstotnega izkoristka pri sintezi 4mmc v DCM? To je izjemno zanimiv rezultat, vsaj zame. Zelo vam bom hvaležen za razsvetljenje.
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
S 3 cmc se boste lahko bolj zabavali
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Popolnoma se strinjam s teboj, prijatelj. 3cmc me je glede načina izolacije in kristalizacije nekako spomnil na a-pvp. Zaradi vode, v kateri je raztopljen vodikov klorid, ne kristalizirajo takoj iz topila, ampak se usedejo na dno v obliki oljnate tekočine. a-pvp je rdeč, 3cmc pa radikalno črn. Zato je treba zgornjo plast topila previdno dekantirati in nato to viskozno tekočino sprati s precejšnjo količino acetona in snovi se skoraj takoj oborijo. preostane le še filtriranje in ponovna kristalizacija.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Ko sem pogledal, ni bilo nobene sinteze s permanganatom in ocetno kislino.
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Človek, zanima vas stara metoda izdelave Jeffa iz efedrina ali psevdoefedrina z oksidacijo s kalijevim permanganatom v kislem okolju, kajne? To je zelo preprosto. toda ali ne bi bilo bolje, če bi ga z vodikovim jodom v prisotnosti rdečega fosforja reducirali na metamfetamin? prvič, dlje časa boste omamljeni, in drugič, ta metoda je manj škodljiva za zdravje. Če vas to še vedno zanima, mi pišite tukaj v telegramu: @placeres_prohibidos. Pomagal vam bom rešiti te težave
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Razmerje med ketonom in metilom je napačno. Moralo bi biti 1 : 2 oziroma z rahlim presežkom metilamina. Uporabili ste razmerje 1:1,6. Upam, da je to pojasnilo vaše vprašanje. Morda imate napake tudi v sintezi, vendar nisem bil tam, zato ne vem.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
vendar sem sledil v skladu z napisanim priročnikom. dobro, poskusil sem povečati količino metila in videl, kakšen je izkoristek. sledil sem točno korakom v videu.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Imam eno vprašanje, ali je toluen boljši nadomestek za benzen kot EA, glede na to, da je toluen veliko bolj podoben benzenu?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
ne, ne, če želite dobiti mavrično zmedo, ki z vsako spremembo barve postane bolj frustrirajoča.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
naredili smo novo 4mmc zahvaljujoč bb forumu obrazec pomoč
 

Attachments

  • KsDaJxUP0H.jpg
    KsDaJxUP0H.jpg
    6.5 MB · Views: 596

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Po tej fotografiji sodeč, kolega, imaš zagotovo talent za kemijo. Sprejmi moje iskrene čestitke. Najboljši si Bro ✊😉 in tukaj je moj prvi križec z mefedronom. Samo iz nekega razloga mi Chrome ne dovoli vstaviti slike ... žalostno.🥺
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Pozdravljamo gospoda Williama! Sintezo 3cmc iz 2Br-3Clpropiofenona CAS 34911-51-8 sem izvedel v strogem skladu s tem priročnikom z edino razliko, da sem namesto NMP uporabil DMSO, vendar rezultat še vedno ni zadovoljiv. Kozarec z mešanico vseh sestavin, navedenih v priročniku, je po zakisanju na pH=6 že več ur v zamrzovalniku pri temperaturi -20⁰C in ni opaziti niti znakov kristalizacije. Le na dnu kozarca se počasi nabira radikalno črna snov, ki je po konsistenci zelo podobna izrabljenemu avtomobilskemu olju. Imam vprašanje za vse izkušene uporabnike tega internetnega vira in še posebej za strokovnjake: kaj bi lahko bil razlog za moj neuspeh, če je bila sinteza 4MMC iz BK-4 v preprostem DCM uspešna in je bil izkoristek približno 50 %? Hvaležen bom za vsako razumno in konstruktivno razlago.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
ker potrebujem 2 solvata in ga ne segrevate :p
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Oprostite, gospod. Napačno sem vas razumel: "Ali potrebujete dve topili?" in "Ne segrevam ju?" ... Nič nimam proti temu, vendar prosim pojasnite, zakaj je bilo to rečeno: za sintezo 3cmc z uporabo tehnologije sinteze 4mmc, kot jo je predstavil sir William, ali gre za vaše osebne, uspešne izkušnje pri pridobivanju 3cmc? dejstvo je, da moj materni jezik ni angleščina in pri komuniciranju s tujci še vedno uporabljam storitve zunanjih prevajalcev, zato je povsem mogoče, da sem vas narobe razumel. Ne imejte tega za predrznost, moja prošnja, da pojasnite svojo pripombo na moj prispevek. Za to vam bom iskreno hvaležen!
 

flyhigh

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
Kakšen je izkoristek mefedrona v gramih s tem postopkom, pri čemer uporabite količine, kot je navedeno.
  • 2-bromo-4'-metilpropiofenon (cas 1451-82-7) - 5 kg;
  • n-metil-2-pirolidon (NMP; cas 872-50-4) - 20 L;
  • Metil amin 40 % vodna raztopina (cas 74-89-5) - 8 L;
  • Benzen - 20 L;
  • aceton - 30 L;
  • vodna raztopina klorovodikove kisline (HCl 36 %) ~ 1,5 L;
  • destilirana voda - 20 L;
  • Magnezijev sulfat ( MgSO4);
 
View previous replies…

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
če bi bil dober 50-60 % - 20 %, če bi bil kristalen
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
in zakaj hočeš uporabljati benzen, če uporabljaš nmp?
 

Newbee

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Izogibajte se benzenu, namesto tega uporabite dcm.
 
View previous replies…

Newbee

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Preberite poglavje o reagentih za omenjeno sintezo.
Reagenti:

  • 2-bromo-4'-metilpropiofenon (cas 1451-82-7) - 5 kg;
  • n-metil-2-pirolidon (NMP; cas 872-50-4) - 20 L;
  • Metil amin 40 % vodna raztopina (cas 74-89-5) - 8 L;
  • Benzen - 20 L;
  • aceton - 30 L;
  • vodna raztopina klorovodikove kisline (HCl 36 %) ~ 1,5 L;
  • destilirana voda - 20 L;
  • Magnezijev sulfat ( MgSO4);
 
Top