Defendant found to be a scammer Povem vam, da se poskusite izogniti nakupu pri wendy

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Očitno je, da je treba to situacijo obravnavati. Vendar vem, da ste odgovoren kupec in vedno veliko in pogosto jemljete. Imam samo eno vprašanje, zakaj niste uporabili skrbniškega depozita?
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
ni sprejela spremstva za ta izdelek
 
View previous replies…

Thor369369

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 14, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
ni problema, ker nisem ničesar kupil,ko je zavrnila depozit,kupujem samo s depozitom.to je bila samo informacija, da ni sprejela depozita za 5CL
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Enako velja za 125 g zdravila D-LAME. Če nimate dostopa do NMR, vam ga ne bodo ponovno poslali, tudi če predložite dokazila s testom talilnih točk reagentov, fizikalnimi in kemijskimi lastnostmi vseh proizvodov (začetnih in izdelanih nadalje v reakcijah€
) in to zanje ni dovolj, čakati moram več tednov, da dobim rezultat identifikacije sranja, ki so mi ga poslali. Če nimate dostopa do NMR, ne tvegajte, da izgubite K€, in če ga imate, ali res želite izgubiti tedne in plačati za analizo, ki jo je treba ponovno poslati? In govorimo samo o 125 g, oni prodajajo kg in ne želijo ponovno poslati te količine in vas prosijo, da kupite več, tudi če ste res redni kupec več tisoč EUR mesečno. 🤣 Opozorilo, da boste kmalu ali pozno prevarani. Ne potrjujte depozita, dokler v celoti ne preizkusite vsakega posameznega izdelka.
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
@Quantik si sposoben tvoriti stavke, ki jih lahko vsi razumejo, ali rad poslušaš samo sebe, ko govoriš ?
 

LeiTruth

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 12, 2023
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
To je morda zelo pozen odgovor. Vprašati moram, širšo skupnost.

Zakaj za tako veliko anonimno naročilo ne bi uporabili skrbništva?
Veseli me tudi, da sem izvedel, da ima BB zdaj tržnico.

Čeprav mi celotna vključitev jave preprečuje nakupovanje ali prodajo.

Imam pa svoje zaloge nezakonitih dobrot, ki bi jih lahko tukaj izmenjeval za razumno konkurenčno ceno, saj rad delim nerazumljene zdravilne dobrine, ki so zdaj na voljo s tehnologijo, osredotočeno na zasebnost, ki jo Tor, XMR in šifriranje PGP ponujajo množicam.
 
  • Like
Reactions: vis

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Haha, povejte to Rossu Ulbrichtu!!! Dobesedno Steve Jobs o tem, kako prodajati droge. Vzel je nekaj, kar je že obstajalo, in iz tega naredil nekaj, za kar je vedel VSE.
Nerad to govorim in sovražim, da so ga dobili s to obtožnico za "kingpin" - to je norost, ko povsod drugje na internetu gostitelj ni odgovoren za to, kaj drugi objavljajo.
Zaradi njega je nakupovanje drog postalo varnejše, in sicer na veliko načinov, od tega, da ni bilo treba fizično sodelovati z ljudmi, do tega, da ljudje zdaj običajno tekmujejo glede kakovosti in cene, zaradi česar so stvari varnejše.
Že samo dejstvo, da ne bo nikoli več videl svobode (je žalostna realnost, saj ZDA NE PRIZNAVAJO, KDAJ SO NAPAKE).
To je tisto, kar dobi za pomoč skoraj vsem, ki ste našli novejši, varnejši način trgovanja.
To je prekleto žalostno stanje - ker sem preživel 4 leta v zaporu v Združenem kraljestvu, mi je to dalo ali pa še poslabšalo mojo osnovno osebnostno motnjo, ker sem preživel toliko časa sam.
Resnično čutim z njim, tudi če je bila to neumna napaka, zaradi katere so ga ujeli, je ustvaril nekaj posebnega in je bil res na samem pragu prodaje drog prek interneta.
to je bila ali Silk Road ali BMreloaded - še vedno bi rad vedel, kdo je gostil BMreloaded, ker niso nikoli nikogar prevarali, tudi ko so zaprli - pravilno, iz strahu, potem ko je bil Ulbright ujet! Moral je zaslužiti toliko BTC, ko se je cena po propadu Silk Roada dvignila...
Okej, verjetno je bil popravljen do pizde zaradi varnostnih težav in bi se ddos'd V sekundi, ampak vseeno, to je ideja svobode na internetu, za katero se je navsezadnje boril. Za to in za manj "slabih" poslov z drogami. To je žalostno
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
ker nekateri dobavitelji nekaterih izdelkov ne prodajajo s hrambo in @Wendy Dreamer ni želela prodajati tega izdelka s hrambo, @Vivian Rose enako ne želi prodajati tega izdelka s hrambo.
 
  • Wow
Reactions: vis

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Osebno sem bil na koncu ponovno poslan iz lažnega d lame s pravim
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top