Question Kako kuhati 2cb "tussibi"

KhalilMufasa1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 1, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Pozdravljeni, fantje.

Razmišljam o tem, da bi začel prodajati "roza kokain" ali "tussibi", vendar ne vem ničesar o..

Če me kdo nauči, kako naj naredim... bom hvaležen.

Vem samo, kaj se uporablja, vendar ne vem, kako naj to naredim..

Hvala.
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
lahko preverite na spletni strani drugsdata.org

to nima nobene zveze s Shulginsom 2C-B. 'Tusi' ali 'Pink' je mešanica ketamina in MDMA, vsak kuhar ima drugačno razmerje, ki ga uporablja za svojo mešanico. obstajajo tudi neaktivni deli, ki se ne pokažejo v rezultatih testiranja, vendar so poročali o aromah, živilskem barvilu (seveda zaradi videza) in vitaminu B12

iz bust v Španiji prikazujejo nekaj uporabljene opreme, videti je, da gre za preprost postopek. Na forumu so morda nekateri fantje, ki bi vas lahko vodili v tem procesu, vendar je večinoma videti kot proces poskusov in napak v smislu uporabljenih razmerij.

tukaj je nekaj nedavnih rezultatov za "Tusi" na drugsdata.org


Koda: AC2022C054

Prodaja se kot: X
  • MDMA
  • Kofein
  • Ketamin
  • Prekurzor ketamina A
  • 100
  • 20
  • 20
  • 1
september 23, 2022
Peoria, IL

Tusi
Koda: MDE2C

Prodaja se kot: Tusi
  • Ketamin
  • Kofein
  • Prekurzor ketamina A
  • MDMA
  • 9
  • 2
  • 2
  • 1
september 21, 2022
Spletna stran

Pink Tuci
Koda: Rožnato1

Prodaja se kot: Rožnata Tuci
  • MDMA
  • Kofein
  • Ketamin
  • Prekurzor ketamina A
  • 8
  • 7
  • 5
  • 1
julij 07, 2022
Los Angeles, Kalifornija

Pink Powder
Prodaja se kot: 2C-B
  • Ketamin
  • MDMA

Sep 02, 2022
Dunaj, Avstrija


Če imate dostop do dobre serije Pink, ki jo lahko kupite pri enem od vaših virov, vam svetujem, da jo pošljete na Energycontrol v Barcelono in rezultati vam bodo lahko dali dokončen rezultat v uporabljenih razmerjih, ki ga lahko uporabite kot model za ustvarjanje lastne serije.
 

KhalilMufasa1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 1, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Najprej se vam zahvaljujem za pomoč!

Vem, kaj naj uporabim. Kar želim vedeti, je, kako uporabljati.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,651
Solutions
2
Reaction score
1,760
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/syntheses-of-2c-phenylethylamines.1431/
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Ja, ampak to ni tussi, na katerega se sklicujejo. Vzamejo kup mdma z drugimi rezi, ga pobarvajo na rožnato in ljudem rečejo, da je to 2cb. Če jim daš pravi 2cb, ne vedo, kaj bi z njim počeli.
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Dejansko je 2C-B premočan za klientelo, ki želi njuhati "Pink/Tusi", težava je tudi v tem, da se serije zelo razlikujejo glede na kuharja, kar ustvarja veliko smeti na trgu, tudi veliko drugega sranja, ki ga ljudje ne bi želeli njuhati, kot so sledi metamfetamina ali RC-jev. Enkrat sem poskusil in mislil, da je bilo zapravljanje denarja, bolj prijetno je bilo samo jemanje MDMA in ketamina v želenem razmerju, ki sem ga želel, kot pa njuhanje večinoma polnilnih sredstev z barvilom za hrano, pomešanim z MDMA in Ket
 

reddevil

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
to, kar objavlja @kennet, so resnični rezultati testov na sračje stvari, samo mdma in keta, pomešana s sranjem, kot je kofein. to je tisto, kar lahko večinoma najdete na trgu, če ne poznate pravih ljudi za nakup stvari. to je gotovo.
da, mdma in keta sta vsekakor pravi sestavini, vendar morata biti podpora glavni, ki vam daje halucinacije, in vedno se morate počutiti kot lahka, ne težka kot mdma ali keta.
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
v evropi boste videli čistejše serije. Zdi se, da so najbolj priljubljeni MD, Ket, 2cb. vendar smo videli tudi rezultate Ket, MD, 3mmc ali včasih sledi kokaina.

v državah pa lahko pogledate podatke o drogah in ugotovite, da se dodaja veliko različnega naključnega sranja.
 

reddevil

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
ja, poznam drugsdata, to je spletna stran, na kateri lahko objaviš rezultate testov. moj slab komentar ni bil na tebe, frajer, ampak na stvari, ki so jih pokazali rezultati.

psihedelični min učinek pravega tusi je posledica nexusa, kristalov čistega 2cb.
tudi druge psihedelične sestavine so prisotne, vendar je glavna sestavina nexus.
2CH5ONTP1j
 
Top