• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Methamphetamine Efedrin in psevdoefedrin

Methamphetamine

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni, ali mi lahko pomagate z besedilom Birch?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Končno prvi, ki ga zanima pravo kuhanje, imaš jajca, človek, in hkrati si me razveselil. Naša sk/cz scena na BB fore je polna neumnih otrok ......
 
View previous replies…

Burke

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 25, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
To je zanimivo, fant se tu registrira pred dvema dnevoma in takoj misliš, da je bog, ker ga zanima breza. :D Ko sem ti poslal sporočilo, si mi samo povedal, da je moj račun nov in da misliš, da sem policist Oprosti, ampak nekdo, kot si ti, sploh ne bi poznal policista.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Mislim, da imam lahko svoje mnenje in svobodno voljo, kdo bo pomagal. Sam lahko vidiš, zakaj sem ti rekel, naj se odjebeš. Nisem videl smisla v tem, kar ste zahtevali. In nimam ga za boga, vendar ima jajca, da se spušča v to, kar je po mojem mnenju višek pasje reakcije. Torej ima jajca tudi in ne, da bi te kritiziral zaradi mojega mnenja. Mislim, da sem ti pomagal dovolj, da bi ti vsaj napisal zahvalo ti norček
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Ali ima kdo občutek, da sem ga poslal v rit in da nisem želel pomagati? Če je tako, prosim za povezavo. fant mi piše, da želi sintetizirati hitrost mysli, vendar na meth nima izkušenj s sintezo ali uporabo in takoj želi sintetizirati najtesnejšo sintezo, kot kaj drugega, da mu napišem
 

Attachments

  • LrYB04eVEM.jpg
    LrYB04eVEM.jpg
    701.8 KB · Views: 126

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
:mad::mad:cop .... enako si lahko mislim o tebi... poleg tega imam v mislih, da sem to odkril šele pred kratkim... tam, kjer sem bil zdaj več let internet ni:ROFLMAO:
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Prodaja d-meth efedrinskega destilata se bo začela kmalu. Preko BB. escrow
 

G1yC1n3

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jan 30, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, ali mi lahko posredujete posodobitve ali povezavo, ko bo prevod pripravljen, prosim?
 
Top