Question Kuhanje metamfetamina prvič.

03wise03

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ali mi lahko kdo razloži osnovne stvari o kuhanju metamfetamina in kako ga lahko začnem kuhati? imam psevdo, vendar ne poznam drugih stvari
želim narediti približno 3,5 unče
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ne morem vam povedati nič drugega, kot da začnete brati na forumu. Tam je več informacij, kot jih potrebujete za to, kar poskušate storiti. Trudim se pomagati ljudem, vendar se zdi, da niste porabili niti pol ure za branje prispevkov v zvezi z vašo temo. Če bi to storili, si ne morem predstavljati, da bi postavil tako široko vprašanje.
 

03wise03

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
I dont understand a shit is so fucking complicated............like I want a video or something
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Brati so na tem spletnem mestu dobesedno videoposnetki po korakih. Meth je v bistvu smeti, privlačnost tega je bila, da je tako enostavno narediti, ko lahko greš v Walmart in kupiš 10-50 paketov psevdoefedrina. Obstajajo droge, ki vam bodo pri 35 mg raznesle srce iz prsi. In to ni drago.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Reducirate efedrin, psevdoefedrin, norefedrin, fenilpropilamin ali fenilacetalkarbonol za 1 kisikov atom. 😅😆😁😄
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Ali bi lahko po izpiranju z lugom iz reakcije odvzel olje in ga destiliral, da bi očistil končni izdelek. In ko rdeče in jod reagirata, da nastane hi, je to plin, zato mora imeti ho2, da ostane v erlenmajerici?
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Vzemite 5-litrsko plastično posodo, naredite amalgamacijo, ko je vaš aliuminij pripravljen, dodajte 100 mil metilamin 40 % v metanol, dodajte 10 mil bmk, premešajte in dodajte v reakcijsko posodo in počakajte, da se začne segrevati, dodajte balon in stresajte vsakih 10 min 2h, dodajte nekaj Naoh in počakajte še 2h, potem se ves aliuminij raztopi in postane siva usedlina, destilirajte in hcl plin ali katero koli drugo metodo, ki ste jo izbrali, vendar najprej preberite osnove, kako narediti dobro amalgamacijo.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
40mil 40%metilamina v vodi, za 10mil bmk.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Izvaja hidridojsko kislino/fosfor, pri čemer ni vključen metilamin. Kot sem povedal na svojem zidu, destilacija ne prinaša nobenih koristi. Morda bi pridobili 1-2 % čistosti, vendar je masa, ki bi jo izgubili, veliko več odstotkov. Dodajanje vode ni zaželeno, razen če je treba, da se začne destilacija, potem je to le nekaj ml.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Zato bi bilo bolje, če bi ga izkristalizirali. S plinom in ga ponovno kristalizirati v črepinje s segrevanjem v toluenu . Ali bi se na ta način razblinil?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Precej prepričan sem, da bi za najboljše rezultate želeli uporabiti dvojno topilo. Razmišljam o ekstrakciji baze z nepolarnim mehurčkom ali o zakisanju do oborine, nato o rekristalizaciji v dvojnem topilu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Podobno, vendar verjetno ne tako specifično manjše topilo je tisto, v katerem tarča ni topna. Mislim, da je v razdelku z videoposnetki na voljo videoposnetek o rekristalizaciji, ki vam bo povedal, kaj je najboljše, in pojasnil, zakaj
 
Top