Vse v eni niti za pretvorbo etil-metil PMK glicidata v PMK

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3

samo vprašanje, da se prepričam in ker sem radoveden.

pot do ketona je enaka, če je v obliki prahu ali olja ?

Najlepša hvala.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
To je dobro. Tališče je res nizko, pri približno 35-45⁰C se lahko delno topi sem in tja, zaradi česar nastane neka čudna zmes, ki je videti kot vosek. Boljše (praškaste) vrste, in zdaj ugibam, so verjetno čistejše in imajo bolje opredeljeno tališče pri približno 45 stopinjah. Pri mešanicah se te lastnosti lahko spreminjajo in če niste zelo izobraženi in izkušeni pri tem početju, so lahko zelo nepredvidljive. Nisem videl analize tretje osebe, vendar ne bi bilo smiselno, da bi imeli dve različni obnašanji in isto snov.
To je ena od razumnih hipotez.
Njihova prodajna služba vam ne bo dala boljšega odgovora, razen če imate veliko več sreče kot jaz.

Na zdravje
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3

da je lahko zelo zanimivo, da točno veste, kakšne so lahko razlike med prahom in oljem.
sem razmišljal, morda je lahko sol te molekule, ko je kot prah ?
in če se lahko razlikuje med oljem in prahom do ketona
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
če lahko kdo deli je znanje ... smo več kot veseli :)!
na zdravje
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
nop. ko sem se prvič pozanimal o "novem olju pmk" (CAS 28578-16-7) in vprašal, kakšen bi bil, če sploh, nov pristop, da bi to spremenili v pravo olje pmk ( seveda CAS 4676-39-5), je bil odgovor grand.... "its a trade secret, please don't spread out ..." so rekli. Prejel sem videoposnetek, bil je izjemen! Novi izdelek zahteva samo... da ga segreješ!... in v videoposnetku, še vedno ga imam, "znanstvenik" dejansko segreje epruveto s strjenim izdelkom s pomočjo prižgane sveče. Bil sem....flabbergast, da ne rečem drugače. pred tvojimi očmi se spremeni v olje....
Upam, da ne govorimo o razliki med 28578-16-7 in 13605-48-6. To je pravzaprav stabilen prah in čeprav daje enak končni izdelek, če se ga pravilno obdela, je to povsem drugačna molekula in dejansko daje manjši donos kot njen novejši brat.

Na zdravje!
 

PepitoPistol

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Ar
Ali govorite o taljenju nečesa???? Uau, nikoli ne bi mogel ugotoviti, da se vosek, če ga segreješ, dejansko stopi in spremeni v oljnato stvar...
Ljudje, prosim, raziskujte, berite, potem pa pridite sem in postavite konkretna vprašanja...
Za vse to je potrebno osnovno kemijsko znanje.
Ne želim nikogar brcati ven, vendar nekatera vprašanja nakazujejo, da sploh ne razumete, kaj je casovno število, kaj je sol itd... To bo za vas (še bolj) nevarno. Prvi korak je, da se po svojih najboljših močeh potrudite, da se naučite nekaj osnov.
Na ostalo je v tej isti temi že precej odgovorjeno, še enkrat PREBERI, preden znova in znova sprašuješ isto.
Samo moja 2 centa.

Vosek/olje in prašek nista ista stvar, nimata enake casovne številke.
Veliko sreče!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pozdravljeni,

To je končna snov, ki sem jo dobil iz voska CAS 28578-16-7:
GR2rsV1AIx

;-)
Kakorkoli že, preizkusil bom druge metode in naredil nekaj sprememb, da bi poskušal izboljšati čim več.
 

Cruela

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, fantje.
Malo sem zmeden glede tega, katero pot moram opraviti
imam 1 kg novega pmk ( domnevam) , vendar ne vem, ali je to vosek ali prah
Ko stisnem vrečko, je občutek kot kinetični pesek, ne kot prah.
Izdelek diši amaizing s tem značilnim safrolovim vonjem.
vendar ima začimbni ali ocetni vonj, srbeč nos.

Dobavitelj mi je dal ta navodila:
1 - zmešajte te 4 sestavine v tem vrstnem redu
Pmk v prahu, HCL, voda in etanol razmerje je 1:2:1:1
testirajte s 100 gr praška naenkrat
2- zmešajte te štiri sestavine skupaj in jih dobro premešajte segrevajte na 70-75 stopinj in mešajte 3 ure posode ne smejo biti popolnoma zaprte
3- In potem je tu še plastenje. Znebite se drugih. Pustite olje

Mislim, da je ta metoda za staro različico in da bi moral narediti postopek, ki ga je naredil @Fring.

Kaj bi storili vi?

Hvala za vašo pomoč.
 

Attachments

  • TW4LsAqhN1.JPG
    TW4LsAqhN1.JPG
    1.3 MB · Views: 253
  • vYuQOHC24e.jpg
    vYuQOHC24e.jpg
    1.1 MB · Views: 242

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Prašek je videti kot pravi.
Morda
Odlično. V teh izdelkih je vedno prisotna primes gotovega olja.
precej mogoče
Verjetno gre za natrijevo ali kalijevo sol (preverite topnost v vodi). Predlagana metoda bi morala delovati.
 

little499

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Gospod, mislim, da je to vprašanje morda malce neumno, vse zato, ker sem mewbie, vendar želim vprašati:
kako naj ga kristaliziram, če uporabljam novo metodo z oljem bmk?
 

masterpell

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Ne vem, kaj za vraga mi je priskrbel moj dobavitelj, oljnata snov, ki je nastala, pa je bila presenetljiva.
9UhIaPKZeO
 
Top