aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Žal sem z aaronstevensom naredil enako slabo izkušnjo! medtem pa mislim tudi, da gre pri aaronstevensu za zelo spretno goljufijo!
na začetku z manjšimi testnimi nakupi različnih stvari je bilo vse v redu!
komunikacija je bila vedno izjemno profesionalna, zdaj pa tudi vem, da je šlo le za "lepe besede" za vzpostavitev določene stopnje "zaupanja"!
Naročil sem kilogram suhega amfetamina!
pri zadnjem nakupu pa me je pošteno zajebal!
Na žalost sem bil prisiljen iz različnih razlogov ne bb-market escrow uporabiti zadnji nakup (eden od njih monero!)
kaj je bila največja napaka!!!
Poglejte kaj sem dobil po dobrih 4 tednih čakanja!
Mislim, da slike, ki sem jih naložil, govorijo same zase!
V svojem življenju sem videl veliko umazanije, vendar to premaga vse, kar je bilo prej!
Takoj sem stopil v stik z Aaronom Stevensom, da bi prijavil goljufijo in prosil za rešitev problema, saj je bila prejšnja komunikacija vedno tako "profesionalna", sem mislil, da bosta našla rešitev, s katero bosta oba zadovoljna! Skratka, več Toda spet niste slišali "lepih besed" in "opravičil"!
Potem je aaronstevens izginil kot duh!
Prav tako bi administratorju foruma zagotovil zgodovino moje elektronske pošte z aaronstevensom kot dokaz, če se pojavijo kakršni koli dvomi!


Vedno si potem pametnejši
AjI3V9BU1h
IOlgy7S2MR
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Okej, kaj za vraga je to zdaj lmao im sorry za karkoli to je to je tako slabo, da je spet smešno scamming je ena stvar, ampak sranje v vaš poštni nabiralnik je druga
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Žal mi je za vašo izgubo! Noro je, v kakšno zmešnjavo se je spremenila ta nit!
 
View previous replies…

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
"Ljudje na tej platformi ne odobravajo goljufij"

To je popolnoma napačno.

Vprašajte me, kako to vem.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Ker so ga prepovedali? In imajo seznam znanih skenerjev z več kot 30 nitmi? Ali pa storitev hrambe, ki jo ponujajo in ki bi večino tega sploh preprečila?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Oprostite, to je bilo mišljeno za marty€mcfly
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Ne, ne zato, ker so ga prepovedali.

"storitev hrambe, ki jo ponujajo in ki bi večino tega sploh preprečila?"

Ključna beseda v tem, kar ste napisali, je "večina".

Denar, ki sem ga vložil v storitev skrbništva, ki jo ponujajo tukaj, je izginil.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Nisem preveč tehnično podkovan, vendar ali ne bi sistem skrbništva tega preprečil?
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Cotton Jerzy Oprostite, to je bilo mišljeno za marty€mcfly

Ah, pravkar sem to videl. Brez skrbi.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Zgolj za pokušino bom dodal, da bi moral njihov imenik povezav tukaj zagotovo dvigniti nekaj obrvi.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Tako se počutim glede večine prodajalcev tukaj lol. Držim se majhnih testnih naročil ali vzorcev, dokler ne vidim dovolj pozitivnih povratnih informacij, preden naredim večje. Na mojo srečo sem svoje dobil tik pred oktobrom,
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
depozitni denar nikoli ne izgine. Razen če javno predložite dokaze o tem, kar ste rekli. Zaradi diskreditacije ugleda foruma boste izključeni iz foruma. Vsi čakamo na vaš dokaz.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Po mojem vedenju & na podlagi analitičnih podatkov, Cotton Jersey: prek te posebne platforme ste prejeli več kot dovolj koristi od zelo "pametnih ljudi". Če jih ne bi bilo, ne bi bili sposobni razumeti tovrstnih stvari. Biti hvaležen dober človek je umetnost.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Obstajajo načini, da dobite svoj denar nazaj, tudi če ste prevarali račun za to! Vendar se morate ukvarjati s tistimi, ki so certificirani in ugledni! Ne morete zgrešiti.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Da, skrbništvo bi to zagotovo preprečilo, vendar je naloga kupcev, da pomagajo platformi razumeti težave, ki se dogajajo, da bi jih odpravili. Če vas tako prevarajo, je za to namenjen oddelek ~znotraj platforme, da~, vendar mora biti to zakonit zahtevek, ki krši pogoje in bi ga bilo mogoče drugače preprečiti.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
da, moralo bi biti amfetamin
domnevno
mislim, da bi moral biti zamaskiran kot kapučino v prahu (glej sliko embalaže, hahahhaha)
Če sem iskren, sploh ne bi imel težav s čiščenjem, to bi bil res najmanjši problem, vendar je res 0 aktivne sestavine, tako da se ne bi bilo vredno truditi! To je res zelo žalostno!
ZRJmVOidqC
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Tako se počutim glede večine prodajalcev tukaj lol. Držim se majhnih testnih naročil ali vzorcev, dokler ne vidim dovolj pozitivnih povratnih informacij, preden naredim večje. Na mojo srečo sem svoje dobil tik pred oktobrom,
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Ali to koga spominja na situacijo v primeru JohnWilkesBoof? Tudi on je bil vrhunski, dokler ni nekega dne rekel, da ga policisti zasledujejo in ga odpeljejo v zapor, ne spomnim se njegovega izgovora, zakaj, vendar se je začel obnašati resnično nenavadno, potem pa ga ni bilo več. Nekaj, kar sem pravkar opazil, je, da so morda edini prodajalci, na katere sem naletel, ki uporabljajo sejo samo za komunikacijo, prepričan sem, da je to naključje, vendar nisem mogel pomagati, ampak se sprašujem, kako bi jih lahko ujeli, medtem ko je na stotine odprto prodajalo na telegramu
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Pravkar sem pozabil, da sem fotografiral svoje naročilo, žal mi je, da so bili ti ljudje zaradi tega tako kraljevsko izigrani. Nisem zelo dobro seznanjen z meto, vendar je bila ta serija najboljša, kar sem jih videl
 

Attachments

  • JL6OXGHgvR.jpg
    JL6OXGHgvR.jpg
    4 MB · Views: 186
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top