Prečo som stále unavený, keď užívam rýchlosť

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Medzi užívaním látky je potrebné urobiť prestávku, amfetamín na zvýšenie vlastnej produktivity by ste nemali užívať dlhodobo. Pauzu si urobte aspoň na 1 mesiac.
 
View previous replies…

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Dávajte pozor

Naše telo a centrálna nervová sústava a lymfatický krvný systém
je vo vnútri továrne ULTRA


všetky vonkajšie a vnútorné injekcie pseudopotešenia deprimujú a spôsobujú, že

chorý & unavený zo života
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Najlepším stavom je triezvosť a vyváženosť

HUDBA je kľúčom

#MZK
 

cannedgoodsvendor

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Súhlasím ,urobte si prestávku a nájdite si iný spôsob, ako zostať sústredený. Dúfam, že dnes sa vám podarí zostať tak sústredený, ako potrebujete.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Chcem tiež dodať, že je obrovský rozdiel medzi Adderall a Meth
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nie celkom, najmä nie ústne. Je oveľa väčší rozdiel medzi racemickými a dextro variantmi buď
 
View previous replies…

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
Ďakujeme za zaujímavú tému. Mohli by ste urobiť záver o dokonalom pomere pre trendy moderných dní?
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
Hľadá niekto 30 mg Adderall B974 ?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Po rýchlom skonzumovaní nie je také ťažké zaspať.

Skúšali ste niekedy zaspať, keď ste v stave G-Rebound, napr. pár hodín po konzumácii 20 ml GBL?
 

lasta123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Potom máte zlú rýchlosť, ak to nie je ťažké 😆
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Mám predpísaných 40 mg dextroamfetamínu, ktorý sa užíva dvakrát denne v 20 mg dávkach, ako sa zdôraznilo, vznik tolerancie je najpravdepodobnejšou príčinou tohto účinku. Spávam po užití 30 mg dexu, keď som išiel tvrdo na lieky, pravidelne robím prestávky od dexov, aby som pomohol bojovať proti tomuto problému, ďalším vedľajším účinkom dlhodobého užívania je podráždenosť a iracionálne myšlienkové pochody, ktoré pri vašej snahe zostať hore, bez radosti vedú k užívaniu väčšieho množstva lieku. Ako povedal iný človek spolu s prestávkou na toleranciu, doplnenie ďalších vitamínov a minerálov v strave naozaj pomáha.
 

Miranda Porche

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Poznámka z osobnej skúsenosti s týmto predajcom, ktorú píšem všetkým budúcim, potenciálnym kupujúcim:

Začnem tým, že moja prvá skúsenosť s týmto predajcom bola absolútne vynikajúca. Rýchlosť dodania, kvalita výrobku a komunikácia boli prvotriedne - jedna z najlepších skúseností tohto druhu, akú som kedy mal.

Potom som ako úplne nový účastník tohto fóra urobil začiatočnícku chybu, a to v súvislosti s metódou úschovy/pasu, ktorá sa tu používa - chybu, za ktorú som prevzal a stále beriem plnú zodpovednosť a za ktorú som sa aj písomne ospravedlnil predajcovi aj administrácii tohto fóra. Táto chyba spôsobila zmätok, ale nikoho nestála ani cent peňazí.

S predávajúcim som potom komunikoval prostredníctvom telegramu a opäť som sa mu ospravedlnil (prostredníctvom telegramu sme komunikovali už pri našej prvej transakcii, ktorá, ako som už uviedol vyššie, bola prvotriedna, a to vo všetkých ohľadoch. Prostredníctvom vzájomnej dohody som potom tomuto predávajúcemu poslal 850,00 USD v btc prostredníctvom telegramovej transakcie a od predávajúceho som dostal na telegram nasledujúcu správu: "Zajtra pošlem".

To bolo pred viac ako mesiacom. Nikdy som nedostal žiaden produkt, ani som nedostal žiadnu odpoveď, ani som nedostal žiadnu, ani čiastočnú refundáciu.

Opakujem: ide o 850,00 USD v btc, ktoré som tomuto predajcovi poslal a ktorých prijatie tento predajca potvrdil. Mám aj snímky obrazovky a ID transakcie, ktoré dokazujú, že btc boli odoslané na správnu adresu a potvrdené.

Uplynul viac ako mesiac a stále som nedostal žiadnu odpoveď ani žiadny produkt.

Po takejto hviezdnej prvej skúsenosti som, mierne povedané, mimoriadne sklamaný.

Je tu však ešte jeden aspekt tejto populárnej techniky ghostingu, ktorú tam, odkiaľ pochádzam, nazývame selektívny scamming:

Keď predajca, ktorý najprv poskytuje prvotriedne služby a komunikáciu, napíše "Zajtra pošleme" a potom žiadny výrobok nikdy nepríde a nevráti peniaze, a potom sa predajca úplne vydáva za ducha, začnete sa obávať ďalších faktorov, ktoré sa ho týkajú. Ako napríklad orgány činné v trestnom konaní. A práve preto považujem ghosting za najhoršiu a najhrubšiu zo všetkých možných obchodných praktík. Je to tá najhanebnejšia vec na módnej metóde neodpovedania. Podľa môjho názoru je to ešte horšie ako selektívne podviesť človeka o 850,00 dolárov, čo mi tento predajca urobil.

Vháňať niekoho do stavu obáv z možných právnych problémov, pretože radšej nenapíšete pár slov v odpovedi, nie je len nevkusná obchodná metóda. Je to stelesnenie bezohľadnosti. A to už nehovorím o selektívnom podvode za 850,00 USD.

Tento predajca, ktorý dokázal, že môže byť mimoriadne kompetentný, by o tom mal vedieť. A mali by to vedieť aj všetci potenciálni kupujúci.

Považujem tohto predávajúceho za zlodeja (pre istotu, že) a možného podozrivého.
 

Miranda Porche

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Moje komentáre mimochodom predstavujú čiastočné dôsledky, ktoré nastanú, keď sa predajcovia zámerne a vypočítavo rozhodnú pre selektívny podvod.

Skutočnosť, že BBgate neumožňuje vymazanie účtov, je ďalšou dôležitou červenou vlajkou.

Opakujem, že hlavná.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Ospravedlňujeme sa, že tu máte problémy, kurva červené vlajky. Všetko je niečo plávať povedal tak?
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Id povedali, že sa pokúsite urobiť veľmi veľmi veľkú čiaru vo vami požadovanom dennom čase, osobne, keď to robím, robím to 11-12 hodín ráno. Takto budú účinky v plnej sile a účinky vydržia oveľa dlhšie, v závislosti od kvality a čistoty produktu, ktorý používate. Skúste to radšej ako robiť veľmi malé čiary a často redávkovať, podľa mojich skúseností bude tento spôsob používania menej účinný. Ak to niekedy vyskúšate týmto spôsobom, odpovedzte mi, prosím, a povedzte mi svoje skúsenosti a či to fungovalo, rád si vypočujem vaše názory.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Urobte si prestávku alebo urobte to, čo som urobil ja, navštívte svojho praktického lekára a požiadajte ho o skriptum Modafinal, farmaceuticky vyrobené lieky bývajú čistejšej kvality. Povedzte doktorovi, že buď pracujete na delené, dvojité zmeny na cintoríne, alebo že ste používali amfetamín na dosiahnutie svojich pracovných cieľov, avšak chcete prestať, Modafinal môže pomôcť zastaviť používanie / nadmerné používanie amfetamínu.
Na YouTube je k dispozícii aj ľahko sledovateľná syntéza.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Skúste si dať prestávku od amfetamínu a na približne 2 týždne až 1 mesiac. Potom si zaobstarajte tablety Robotablet a skúste 75 mg až 90 mg dextrometorfánu dvakrát denne (s odstupom 12 hodín) počas 5 až 15 dní. Tolerancia by potom mala klesnúť približne na 1/2 až 1/3 toho, čo bola. Dextrometorfán je antagonista NMDA.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8

Okrem všetkých uvedených doplnkov vyskúšajte aj 5-HTP.
A z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že horčík funguje, ale je to zložité, predovšetkým, aby sa správne vstrebával, musí byť v správnom pomere s draslíkom, takže použitie kombinácie s názvom ZMA je asi najlepší spôsob, rovnako keď som používal horčík vo veľmi vysokých dávkach, robilo ma to trochu mdlým groggy a to silne ovplyvňovalo, ako na mňa pôsobili stimulanty.
Druhá vec, ktorú som si všimol, stimulanty fungujú efektívnejšie, keď som používal Piracetam na dennej báze.
3. vec neustále opätovné dávkovanie alebo nutkavé opätovné dávkovanie spôsobuje, že sa cítim duševne unavený a samozrejme tolerancia sa zvyšuje v žiadnom čase doslova.

PS. Nerobiť rýchlosť ako prvú vec ráno hneď po prebudení pomáha udržať dobrú úroveň tolerancie po pauze ;)
PS2. Buffing je kľúčový! ;)
 
Top