Aké vlastnosti by malo mať prvotriedne trhovisko?

What is the most important features for you to choose a suitable trading platform?

  • Constant availability

    Votes: 265 71.0%
  • Minimal captchas to log in and easy registration

    Votes: 94 25.2%
  • Dead drops

    Votes: 135 36.2%
  • Corporate messenger

    Votes: 73 19.6%
  • Payment in monero

    Votes: 144 38.6%
  • No JS (Java Script)

    Votes: 84 22.5%
  • Number of sellers

    Votes: 159 42.6%
  • Other (I'll write in comments)

    Votes: 26 7.0%
  • Administration support service

    Votes: 171 45.8%

  • Total voters
    373

boblishus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Taktiež automatické šifrovanie PGP na zasielanie správ o objednávkach
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Aký to má zmysel? Orgány činné v trestnom konaní si aj tak prečítajú všetko, čo potrebujú, ak nájdu servery. Problém so šifrovaním údajov online spočíva v tom, že šifrované údaje sa na server prenášajú už zašifrované. Ak na server odošlete nešifrované údaje a na serveri ich zašifrujete, znamená to, že ktokoľvek s fyzickým prístupom k serveru môže zachytiť nešifrované pakety.
 
View previous replies…

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Myslím, že jedným z nich, ktorý tam nie je, je neustále testovanie výrobku. Ľudia, ktorých kupujete, chcú vedieť, čo presne dostávajú.
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Myslím si, že by to bolo skvelé. Možno dať predajcom, ktorí súhlasia s testovaním, odznak alebo niečo podobné? Všimol som si, že veľa lisovaných piluliek sa predáva ako pravé. Väčšina alebo adderall bude metamfetamín online. Je to dosť blízko, ale nazvite to, čo to je
 

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
17
Reaction score
31
Points
13
Informácie o znižovaní škôd.

Pred niekoľkými mesiacmi som napísal článok uvedený nižšie. Ak ste správcom trhu alebo ak vlastníte adresár cibule, prečítajte si ho. Môže to byť také jednoduché, ako pridať odkaz na PDF, ale má to tam skutočný význam. Zachraňuje to životy. Ak ešte nie ste na palube, pomôžte, prosím. [Poznámka: BB je už na palube].

DROGY, DARKNET A MÉDIÁ [MÔJ PRÍBEH]
Trhy s drogami na darknete v súčasnosti poskytujú užívateľom viac informácií o znižovaní škôd ako vláda aj zavedené médiá. Ako táto situácia vznikla a prečo zostáva neoznámená?

--

Poskytovanie informácií o bezpečnosti vybranej drogy jednotlivcom znižuje riziko tragédie a smrti. To je samozrejmá pravda. Povedané inak, prostredníctvom populárnej mantry: nevedomosť zabíja vzdelanie zachraňuje životy.

main-qimg-f667b4f6475fb6105b8aa7577776d0b7

Táto strohá a trochu zrejmá premisa bola hnacím motorom projektu, ktorý sa pred takmer 15 rokmi začal skôr v nádeji ako v očakávaní. Bolo to v lete 2009, keď som podnikol prvé kroky pri písaní toho, čo sa nakoniec stalo Bibliou užívateľov drog, bestsellerom s rozsahom 638 strán, ktorý sa zaoberá znižovaním škôd.

Vždy to mal byť vážny a zdĺhavý počin. Rozhodol som sa nielen zdokumentovať všetky bežne používané drogy, chemické aj rastlinné, ale aj zažiť ich na vlastnej koži. Cítil som, že na to, aby som bol medzi konzumentmi drog dôveryhodný, je to nevyhnutný predpoklad. Ako mi vtedy niekto bez okolkov povedal, ak by som to neurobil, bol by som ako mníška ponúkajúca sexuálnu výchovu.

Na začiatku som nevedel, že nakoniec budem sám podávať 182 rôznych drog na ceste, ktorá bude mať obrovské vzostupy, ale príliš veľa hrozných a traumatických pádov. Napriek tým posledným som sa tam nakoniec dostal a s konečným výsledkom som bol viac než spokojný. Bezpochyby pomáha tisícom ľudí zmierniť riziko a prijímať informovanejšie rozhodnutia týkajúce sa užívania drog.

main-qimg-92a94b4341e66bbdb6888053c61747b9

V pozadí mysle však vždy zostával prvok nespokojnosti v podobe otázky: Čo ľudia, ktorí si knihy nekúpili alebo si ich nemohli dovoliť? V lete 2023 moja predstavivosť pracovala na plné obrátky, keď som sa snažil vyriešiť túto znepokojujúcu a mätúcu otázku.

PREDSTAVTE SI, ŽE SA DOSTANETE K TÝM, KTORÍ TO NAJVIAC POTREBUJÚ

Predstavte si, že by sa dôležité informácie o znižovaní škôd poskytovali bezplatne v mieste nákupu drog, a to na celosvetovej úrovni. Predstavte si potenciálny vplyv, ktorý by to mohlo mať z hľadiska bezpečnosti užívateľov.

Je táto vízia naozaj taká vzdialená? Pri návšteve lekára alebo lekárne je poskytnutie informácií o bezpečnosti rutinnou záležitosťou a zvyčajne presahuje rámec dávky, frekvencie a dĺžky užívania.

Prečo by to isté nemohlo platiť aj pre rekreačné drogy? Existuje spôsob, ako začleniť znižovanie škôd do dodávateľského reťazca napriek neutíchajúcej brutalite vojny proti drogám?

Ukázalo sa, že odpoveď na druhú otázku je áno, aspoň čiastočne.

DARKNET A JEHO TRHY

Darknet, a najmä jeho trhy, zohrávajú čoraz dôležitejšiu úlohu z hľadiska distribúcie drog. Spotrebitelia aj predajcovia získavajú zdroje z tejto skrytej a anonymnej alternatívy viditeľného internetu, ktorý väčšina ľudí pozná.

V súvislosti s tým sa mi v súvislosti s uvedenými otázkami rozsvietilo svetlo v podobe "čo ak".

Čo keby som vytvoril bezplatnú verziu Biblie užívateľov drog vo formáte PDF? Čo keby som mohol skutočne komunikovať s majiteľmi trhov? Čo keby poskytli tento súbor PDF zákazníkom bez poplatku? Bolo to možné? Počúvali by vôbec?

Okamžite som si uvedomil, že hoci sa vyhliadky zdajú byť mizivé, musím do toho ísť: aj pri obmedzenom úspechu by si niekto niekde mohol z PDF zobrať niečo, čo by mu zachránilo život. Ale kde by som mal začať?

ZRODIL SA PROJEKT ZNIŽOVANIA ŠKÔD SPÔSOBENÝCH DARKNETOM

Našťastie, podobne ako internet, aj darknet má vrstvu sociálnych médií. Tej dominuje platforma podobná Redditu s názvom Dread. To bol jasný východiskový bod.

Kontaktoval som tamojších pracovníkov, vysvetlil som im svoju víziu a jednoducho som ich požiadal o pomoc. Keď som dostal nadšenú odpoveď áno, vedel som, že to má šancu. Projekt sa začal. Dread sa stal prvým darknetovým subjektom, ktorý hostil PDF, a spustili ho s takou vervou, že sa o ňom dozvedeli aj niektoré trhy. Teraz už bolo jasné, že musím využiť túto chvíľu.

Začal som teda identifikovať každý významný trh. Pripravil som si scenár a začal zdĺhavý proces vytvárania komunikačných prostriedkov. Postupne som ich oslovoval, vysvetľoval im poslanie a žiadal ich, aby buď umiestnili súbor PDF, alebo naň poskytli odkaz, aby mali zákazníci (spotrebitelia drog) možnosť získať vlastnú kópiu.

main-qimg-e3ea7c917ffbc227c6f8102f91d962ec


Vyžadovalo si to trpezlivosť a vytrvalosť a mesiace úsilia, ale nakoniec som to dosiahol. Takmer každý významnejší trh sa teraz pripojil, čím doplnil svoje vrodené regulačné funkcie (napríklad poskytovanie systému hodnotenia predajcov podobného eBay, ktorý pomáha chrániť spotrebiteľov pred falšovanou ponukou). Ďalším nečakaným obratom je, že čoraz viac individuálnych predajcov ponúka PDF aj v mieste predaja.

(NEOHLÁSENÁ) KONKRÉTNA REALITA

Čím viac spotrebiteľov drog je vystavených informáciám o znižovaní škôd, tým je tento projekt účinnejší. Takže podľa všetkých meradiel projekt prekonal všetky očakávania a pokračuje v nich. V súčasnosti prináša zmeny v reálnom svete.

Médiá (s čestnou výnimkou BBC World Service) však nikdy nesklamú. Môj citát z Redditu, ktorý uvádzam nižšie, možno vznikol z frustrácie, ale napriek tomu je rozumným zhrnutím situácie:

Našťastie toto zrušenie nič nemení na konkrétnej realite v teréne.

KAVALÉRIA SA NEOBJAVÍ

Hneď na začiatku som kontext knihy, ako aj celého projektu, zarámoval nasledujúcim komentárom:

Hoci údaje o bezpečnosti, ktoré som zhromažďoval a skúmal toľko rokov, sú dnes doslova na dosah ruky nespočetným tisícom ľudí, zostáva to tak aj naďalej. Okrem toho sa neobjaví žiadna kavaléria v podobe benevolentnej vlády alebo filantropickej autority, ktorá by zrazu poskytla túto formu vzdelávania.

Ide však o projekt, s ktorým môže pomôcť každý. Ak teda poznáte niekoho, kto môže byť ohrozený alebo kto jednoducho ocení ďalšie informácie o bezpečnosti drog; neváhajte a prepošlite mu ich. Dokument na stiahnutie je k dispozícii vo všetkých hlavných cloudových sieťach, ktoré sú uvedené na tejto stránke: https://www.drugusersbible.com/2018/01/pdf.html.

Napriek ľahostajnosti celej spoločnosti a mnohým prekážkam na mieste môžeme ako komunita znížiť nevedomosť: môžeme vzdelávať. Spoločne môžeme zachrániť viac takýchto životov. Hoci to nie je rozsiahle všeobjímajúce riešenie utrpenia a smrti, ktoré sú neodmysliteľne spôsobené vojnou proti drogám, je to aspoň niečo. Urobme to.

Dominic Milton Trott,
 

ron_obvious

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 25, 2024
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Ako propagátorka správneho pravopisu a gramatiky som si jednoducho nemohla pomôcť, ale pri vašom písaní som (v istom zmysle) omdlela. Ďakujem vám za sprostredkovanie neuveriteľne dôležitého posolstva a za to, že ste tak urobili spôsobom, ktorý dobre slúži jazyku, v ktorom bolo napísané.
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Ukladá BBgate údaje o transakciách zo zabudovanej peňaženky BB? (txid a podobne)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Áno, je to tak. Všetko, čo ukladáme, si môžete pozrieť v histórii transakcií vo svojom účte.
 
Top