Syntéza mefedrónu (4-MMC) v rozpúšťadle NMP. Vo veľkom rozsahu.

phantomwriter

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Môže byť acetón nahradený IPA?
 

darkblink

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Aké zariadenie sa používa na výrobu vo veľkom meradle? v súčasnosti používam 1000ml sklenené banky na malé množstvá, čokoľvek kovové reaguje s roztokom, uvažoval som o použití keramického 6,5 litrového hrnca na pomalé varenie, mechanického miešadla a zásuvného termostatu na kontrolu teploty.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Áno, ale v malých množstvách. V opačnom prípade budete musieť odparovať alkohol.
Veľké sklenené reaktory alebo vybavené plastové sudy
 

Toribius

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Mohli by ste, prosím, vysvetliť túto vybavenú vec s plastovým sudom?
 

darkblink

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Môže niekto odporučiť dodávateľa NMP do Spojeného kráľovstva?
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Po okyslení mám vodu, ako to musím vykryštalizovať ?
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Dobrý deň. Mám 100 l kvapalného 2bromo3chlóru. , toulen , a nahradiť Dmso sulfolánom. Snažím sa začať robiť 3cmc.


Pri robení 3cmc sú všetky kroky rovnaké? Na fóre píšu že áno ale ja sa radšej pýtam. Zatiaľ som robila 4mmc bez slínania. Miešal som 2h pri 40 stupňoch 2b4met s metylamínom a toulénom. Nakoniec som zalial vodou s kyselinou, oddelil vrstvy a sušil som asi týždeň a premyl acetónom a mal som 50% účinnosť 4mmc prášku. Teraz by som chcel vyskúšať váš recept.

Ešte jedna otázka. Raz mi jeden predavač namiesto toulenu predal dichlórmetán. Vrstva mefedrónu však na ňom nevychádza. Je dichlórmetán na niečo užitočný? Ospravedlňujem sa za svoju angličtinu, je slabá
 
Last edited:

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
metylénchlorid je podľa mňa lepší pri 4mmc pravda 2h 40° ale pri 40° taulen je to príliš malé teplota musí byť vyššia ako 50% t.j. 100g bk4 50g 4mmc + veľa nečistôt lebo vôbec nečistíš olej vidím po kryštalizácii budeš mať niekde 40g možno menšiu účinnosť ja som dosiahol 70% a 80% výťažok na metylénchloride
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
moja úcta! mohli by ste sa podeliť o svoje jedinečné skúsenosti so získaním 70 % výťažku pri syntéze 4mmc v DCM? Je to mimoriadne zaujímavý výsledok, aspoň pre mňa. Budem vám veľmi vďačný za osvetu.
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Máte pravdu. Po kryštalizácii mi zostalo 40 %. A keď som sa raz pokúsil roztok osoliť sódou kaustickou, zostalo mi 23 % účinnosti.
Pokiaľ ide o chlórmetán, pri 40 °C sa dve vrstvy oddelili pri miešaní počas dvoch hodín. Po 10 minútach však bola farba rovnaká a neboli dve vrstvy. Môžem použiť aj chlórmetán v 3cmc?
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Pre 4cmc by mal byť postup rovnaký 3cmc som nerobil Po 60 % kryštalizácii je to minimum
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
S 3 cmc sú všetky kroky rovnaké, ale po okyslení HCl 35-37 % je produkt v kvapalnom stave. musíte odparovať vodu, ale je to naozaj špinavý čierny produkt. s 2 bromo 4 chloro alebo metylom nemáte problémy ako s touto 2 bromo 3 chloro kvapalinou
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Možno si dať k dispozícii menej metylamínu.
Na 1 kg ketónu nie veľa Dávate metylamínu?
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
na 2b4m uvediem 3,5 litra metylamínu.
P.S Vidím, že náš jazyk sa dostal do prekladača :)
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Môžete povedať, ako vyrobíte prášok, do ktorého dáte studený acetón HCl a necháte na mrazničke ?
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Nedal som sa zmraziť. Počkal som a látka vyschne, čo si vyžiadalo čas. Potom som ju opláchol acetónom a bol z nej prášok. Postupoval som podľa vlastného receptu. Teraz chcem vyskúšať 3cmc s chladničkou, aby som urýchlil proces
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
S 3 cmc budete mať viac zábavy
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Úplne s tebou súhlasím, priateľ. 3cmc mi nejako pripomína a-pvp, pokiaľ ide o spôsob izolácie a kryštalizácie. Vzhľadom na vodu, v ktorej je chlorovodík rozpustený, nekryštalizujú z rozpúšťadla okamžite, ale usadzujú sa na dne v podobe olejovitej kvapaliny. a-pvp je červený a 3cmc je radikálne čierny. Preto je potrebné opatrne dekantovať hornú vrstvu rozpúšťadla a potom túto viskóznu kvapalinu prepláchnuť primeraným množstvom acetónu a takmer okamžite sa látky vyzrážajú. zostáva len prefiltrovať a rekryštalizovať.
 
Top