Syntéza mefedrónu (4-MMC) v rozpúšťadle NMP. Vo veľkom rozsahu.

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Už sme uskutočnili úspešnú syntézu 3cmc. Pomoc sme veľmi ocenili.
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Blahoželám ti, priateľu! Si najlepší! Po takom veľkom úspechu v podávaní látok, mohol by si sa podeliť so svojimi fanúšikmi o svoje jedinečné skúsenosti s touto syntézou? pretože ja sa už asi mesiac snažím dosiahnuť skromný, ale úspešný výsledok v syntéze 3cmc, ale zatiaľ som mal len fiasko. Vyskúšal som už 5 rôznych rozpúšťadiel, osobne som sušil acetón destiláciou a bezvodým síranom horečnatým, ale po okyslení a dennom vystavení skla 🥛s produktom pri🌡️ -20⁰C nedošlo ani k náznaku kryštalizácie. Povedzte mi, prosím, číslo CAS východiskovej látky na začiatku?
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
metylénchlorid je podľa mňa lepší pri 4mmc pravda 2h 40° ale pri 40° taulen je to príliš malé teplota musí byť vyššia ako 50% t.j. 100g bk4 50g 4mmc + veľa nečistôt lebo vôbec nečistíš olej vidím po kryštalizácii budeš mať niekde 40g možno menšiu účinnosť ja som dosiahol 70% a 80% výťažok na metylénchloride
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
moja úcta! mohli by ste sa podeliť o svoje jedinečné skúsenosti so získaním 70 % výťažku pri syntéze 4mmc v DCM? Je to mimoriadne zaujímavý výsledok, aspoň pre mňa. Budem vám veľmi vďačný za osvetu.
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
S 3 cmc budete mať viac zábavy
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Úplne s tebou súhlasím, priateľ. 3cmc mi nejako pripomína a-pvp, pokiaľ ide o spôsob izolácie a kryštalizácie. Vzhľadom na vodu, v ktorej je chlorovodík rozpustený, nekryštalizujú z rozpúšťadla okamžite, ale usadzujú sa na dne v podobe olejovitej kvapaliny. a-pvp je červený a 3cmc je radikálne čierny. Preto je potrebné opatrne dekantovať hornú vrstvu rozpúšťadla a potom túto viskóznu kvapalinu prepláchnuť primeraným množstvom acetónu a takmer okamžite sa látky vyzrážajú. zostáva len prefiltrovať a rekryštalizovať.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Hľadal som, nebola tam žiadna syntéza s manganistanom a kyselinou octovou.
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Človeče, zaujíma vás stará metóda výroby Jeffa z efedrínu alebo pseudoefedrínu oxidáciou pomocou manganistanu draselného v kyslom prostredí, však? Je to veľmi jednoduché. ale nebolo by lepšie zredukovať ho pomocou jódu vodíka v prítomnosti červeného fosforu na metamfetamín? po prvé, budeš dlhšie sfetovaný a po druhé, táto metóda je menej škodlivá pre zdravie. Ak ste na to stále zvedaví, napíšte mi sem do telegramu: @placeres_prohibidos. Pomôžem vám vyriešiť tieto problémy
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Pomer ketónu k metylu je nesprávny. Mal by byť 1:2 alebo mierny prebytok metylamínu. Použili ste pomer 1:1,6. Dúfam, že to objasnilo vašu otázku. Možno máte chyby aj v syntéze, ale nebol som pri tom, takže neviem.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
ale postupujem podľa napísanej príručky. v poriadku, skúsim zvýšiť množstvo metylu a uvidíme, aký bude výťažok. postupoval som presne podľa krokov vo videu.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Mám jednu otázku, je toluén lepšou náhradou benzénu ako EA, vzhľadom na to, že toluén je oveľa podobnejší benzénu?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
nie, nie ak chcete získať dúhový zmätok, ktorý sa s každou zmenou farby stáva frustrujúcejším
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
vytvorili sme nový 4mmc vďaka bb pomocný formulár fóra
 

Attachments

  • KsDaJxUP0H.jpg
    KsDaJxUP0H.jpg
    6.5 MB · Views: 596

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Súdiac podľa tejto fotografie, kamarát, určite máš talent na chémiu. Prijmite moje úprimné blahoželanie. Si najlepší Bro ✊😉 a tu je môj prvý mefedrónový krížik. Len z nejakého dôvodu mi chrome neumožňuje vložiť obrázok... smutné.🥺
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Pozdravujeme pána Williama! Syntézu 3cmc z 2Br-3Clpropiofenónu CAS 34911-51-8 som uskutočnil v prísnom súlade s touto príručkou s jediným rozdielom, že som namiesto NMP použil DMSO, ale výsledok stále nie je uspokojivý. Pohár so zmesou všetkých zložiek uvedených v príručke bol po okyslení na pH=6 niekoľko hodín v mrazničke pri teplote -20⁰C a dokonca nie sú pozorované žiadne známky kryštalizácie. Iba na dne pohára sa pomaly zhromažďuje radikálne čierna látka, ktorej konzistencia je veľmi podobná použitému automobilovému oleju. Mám otázku pre všetkých skúsených používateľov tohto internetového zdroja a najmä pre odborníkov: čo by mohlo byť príčinou môjho neúspechu, ak syntéza 4MMC z BK-4 v jednoduchom DCM bola úspešná a výťažok bol približne 50 %? Budem vďačný za akékoľvek racionálne a konštruktívne vysvetlenie.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Pretože potrebujem 2 rozpúšťadlá a u neohrievajú :p
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Prepáčte mi, pane. Nepochopil som vás: "Potrebujete dve rozpúšťadlá?" a "Neohrievam ich?"... Nemám nič proti tomu, ale vysvetlite, prosím, prečo to bolo povedané: k syntéze 3cmc pomocou technológie syntézy 4mmc, ako ju prezentoval sir William, alebo ide o vaše osobné, úspešné skúsenosti so získavaním 3cmc. faktom je, že mojím rodným jazykom nie je angličtina a pri komunikácii s cudzincami stále využívam služby externých prekladateľov, takže je dosť možné, že som vás zle pochopil. Neberte to ako drzosť, moja žiadosť o vysvetlenie vašej poznámky k môjmu príspevku. Budem vám úprimne vďačný!
 

flyhigh

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
Aký je yeild mefedrónu v gramoch pri tomto postupe s použitím množstiev, ako je uvedené.
  • 2-Bróm-4'-metylpropiofenón (cas 1451-82-7) - 5 kg;
  • n-metyl-2-pyrolidón (NMP; cas 872-50-4) - 20 l;
  • 40 %-ný roztok metylamínu (cas 74-89-5) - 8 l;
  • Benzén - 20 l;
  • acetón - 30 l;
  • Vodný roztok kyseliny chlorovodíkovej (HCl 36 %) ~ 1,5 l;
  • Destilovaná voda - 20 l;
  • Síran horečnatý ( MgSO4);
 
View previous replies…

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Ak u urobil dobré 50%-60% - 20%, keď u urobil kryštál
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
a prečo chcete používať benzén, ak používate nmp ?XD
 

Newbee

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Vyhnite sa benzénu, namiesto neho použite dcm.
 
View previous replies…

Newbee

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Prečítajte si časť o činidlách na spomínanú syntézu.
Činidlá:

  • 2-bróm-4'-metylpropiofenón (cas 1451-82-7) - 5 kg;
  • n-metyl-2-pyrolidón (NMP; cas 872-50-4) - 20 l;
  • 40 %-ný roztok metylamínu (cas 74-89-5) - 8 l;
  • Benzén - 20 l;
  • acetón - 30 l;
  • Vodný roztok kyseliny chlorovodíkovej (HCl 36 %) ~ 1,5 l;
  • Destilovaná voda - 20 l;
  • Síran horečnatý ( MgSO4);
 
Top