Celková syntéza kyseliny (+)-lyzergovej

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Ak budem postupovať podľa tejto syntézy a dokončím ju, môžem to začať blotovať na svoj list, aby som vyrobil 200-300ug tabliet, alebo musím postupovať podľa syntézy Williama dampiera (odkaz nižšie), aby som mal LSD, ktoré môžem začať blotovať na papiere.

William dampiers synthesis:

 

nickelred_afdav

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ak by ste mali zariadenia alebo vedomosti na vykonanie tejto syntézy, nemuseli by ste sa pýtať túto otázku.

Ide o pomerne nebezpečný a komplikovaný postup, pri ktorom sa využívajú postupy ako katalytická hydrogenácia, ktoré si vyžadujú špeciálne vybavenie, nehovoriac o zariadeniach na manipuláciu s nebezpečnými chemikáliami, ako je tionylchlorid a kyanovodík. Navyše, ak by ste si o výrobe LSD urobili aspoň zbežný prieskum, pochopili by ste, že tento syntetický postup je pre tajného chemika sotva užitočný a že pri väčšine tajných výrob LSD sa kyselina lysergová získava hydrolýzou príbuzných (zo šedého trhu pochádzajúcich) zlúčenín.

Odporúčal by som prečítať si učebnicu všeobecnej chémie a organickej chémie a začať jednoduchšou syntézou inej zlúčeniny. Pravdepodobne sa zabijete, ak sa pokúsite o túto syntézu s vašou súčasnou úrovňou vedomostí.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Vďaka za úprimnú radu, človeče, noob chemik ako ja by sa mal držať dovozu, kým nezískam viac skúseností😀
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Áno, nie je to príliš ťažké. ale ak sa máte pýtať na základné otázky, ako napríklad čo je BASE hydrolýza a "Ako štiepiť metylestery", potrebujete sa veľa učiť. Všetko je tu však aj bez Dihydro zlúčenín
 
Top