Question Som z Brazílie, ale chcem ísť do zahraničia, do Európy

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Získal som kontakty z Južnej Ameriky, aby ma zásobovali v Európe. Rozmýšľal som, či by bol dobrý nápad presťahovať sa do Európy a zarábať peniaze predajom v maloobchode alebo kúpiť si tehlu a predávať ju gangom. V mojej krajine je kokaín príliš lacný a je tu veľa predajcov a frakcií, ktoré medzi sebou bojujú o územie. Nehovorím o gangoch, hovorím o zločineckých skupinách s viac ako 30-tisíc členmi, ako sú PCC, CV, FDN a oveľa silnejšie skupiny. Ktorá krajina v Európe by bola vhodná na to, aby som odišiel do zahraničia a začal podnikať s drogami?
 

Sig

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 30, 2023
Messages
42
Reaction score
27
Points
18
Keď mi niekto môže priniesť tehly do holandska colo alebo bolo za dobré ceny pošlite mi prosím
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
21
Points
8
Som z Južnej Ameriky. Máte nejaký účinný spôsob prepravy vo veľkých množstvách?
 
  • Like
Reactions: Sig

El Malverde

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Španielsko je niekedy ako Mexiko, ak viete, čo mám na mysli, budete sa tam cítiť ako doma
 
  • Like
Reactions: Sig

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Príliš veľa myšlienok málo skúseností. Najlepšie je začať v malom spoznať kanály a pokračovať ďalej. Každé miesto u je iné. Väčšina kanálov je zavedená, stúpite im na nohy a u sa zapráši, ale pre šikovných ľudí sa vždy nájde miesto. Takže ak u to správne pochopíte a dostanete sa na správnu náplasť, budete zlatí.

Vždy prajem to najlepšie správnym ľuďom, takže ti držím palce, brácho. Drž hlavu hore. 🤞
 
Top