Question Som z Brazílie, ale chcem ísť do zahraničia, do Európy

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Získal som kontakty z Južnej Ameriky, aby ma zásobovali v Európe. Rozmýšľal som, či by bol dobrý nápad presťahovať sa do Európy a zarábať peniaze predajom v maloobchode alebo kúpiť si tehlu a predávať ju gangom. V mojej krajine je kokaín príliš lacný a je tu veľa predajcov a frakcií, ktoré medzi sebou bojujú o územie. Nehovorím o gangoch, hovorím o zločineckých skupinách s viac ako 30-tisíc členmi, ako sú PCC, CV, FDN a oveľa silnejšie skupiny. Ktorá krajina v Európe by bola vhodná na to, aby som odišiel do zahraničia a začal podnikať s drogami?
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Za akú cenu by ste predali kokaín zaslaný z Brazílie a odoslaný z Európy? Napríklad 100 g alebo 1 kg čistého kokaínu?
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Čistý kokaín 98 % v Brazílii stojí 2 tisíc dolárov. Ak pôjdem do susednej krajiny, ktorá vyrába kokaín, kúpim ho za 800 dolárov. Tehlu (1 kg) v Európe môžem kúpiť od svojich kontaktov, ktoré posielajú do Belgicka, Portugalska a Holandska, za 35 tisíc dolárov. Mohol by som od nich nakúpiť a predať za 40-tisíc dolárov alebo ešte viac vo veľkoobchode alebo zarobiť 80 až 100-tisíc dolárov pri predaji v maloobchode.
 

UsernameRequired

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
lol tehly v NL/BE sa ani nepribližujú k tejto cenovej kategórii, ak by ste tu kúpili tehlu za 35/40k, urobili by ste obrovské straty 😂
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Myslím, že v Peru môže byť cena až 400 USD za kg, ale nie sú to práve najdôveryhodnejší ľudia. Ak mi neveríte... opýtajte sa ich susedov, Bolívijčanov.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ak sa vám podarí preniesť tehly z Brazílie do Európy, zvíťazili ste
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Áno, tak rýchlo by zbohatol!
Napríklad poslať kokaín z Brazílie do skrinky v Európe a požiadať chlapíka z donáškovej služby Uber, aby ho zo skrinky vyzdvihol.
Pre väčšiu bezpečnosť pošlite kokaín zmiešaný s plastom, čítal som, že novou metódou je teraz posielať kokaín vo voľnej forme namiesto hydrochloridu kokaínu, pretože je lacnejší, ľahšie sa mieša s inými materiálmi a psy ho ťažšie odhalia.
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Poslať kokaín nie je jednoduché. Musím sa spojiť s kontaktom mafie, ktorá pošle tony kokaínu na lodi, ktorá mi dodá
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Chceli by ste si nechať doručiť kokaín loďou do Európy?
Myslel som, že by ste sa presťahovali do Európy a vaši kontaktní ľudia z Brazílie by vám kokaín poslali poštou v malých množstvách.
 

zebarbas

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
nezabúdajte, kto tu kontroluje obchod s kokaínom. portugalsko ho kontroluje a nie kolumbijci/brília/atď.
politici riadia portugalský obchod s kokaínom
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Existujú zavedené spôsoby prepravy. Pri priamej preprave do Európy sa používajú vnútorné osoby. Iní orgamizovaní hráči ich posielajú do Afriky a potom pašujú po súši (a možno niektorí aj loďou) do Európy.

Používanie poštového systému je riskantné. Očakávajte straty. Zásielky posielajte do domov, ktoré nie sú obsadené. Sledujte zásielku pomocou sledovacieho čísla a počkajte a sledujte doručenie z diaľky alebo použite diaľkovú kameru. Uistite sa, že ide o oblasť, v ktorej máte výhodu. Pripravte si cestu von skôr, ako vojdete dovnútra. Napríklad neobývaný dom v blízkosti zalesnenej oblasti s chodníkmi. Použite bicykel alebo terénny elektrický skúter. Dávajte si pozor na pád. Vezmite si balík a rýchlo sa odvezte do lesa a cez les. Uistite sa, že z lesa vychádzate na mieste, kde nie sú kamery. Bicykel alebo kolobežku uložte do kufra v aute a odíďte. V rukaviciach otvorte balík na mieste, kde nebudete neprítomní, vyberte svoj predmet, rýchlo ho skontrolujte, či neobsahuje GPS alebo alarm, a zlikvidujte obal.
Počúvajte svoj inštinkt. Nikdy sa nevystavujte riziku. Ani raz. Nikdy.

Veľký dopyt po kokse v Anglicku.
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Ak ste taký odvážny, presuňte heroín až na Aljašku, kde sa predáva za približne 100 000 USD za kg.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ak chcete dobré zisky a minimálny stres, potom príďte do Nemecka, Berlína alebo lepšie Kolína nad Rýnom, kde navštívite niekoľko gay barov (nemusíte nikoho súložiť, ak nechcete) a predáte koks 5 až 10 gramov múdrym pofidercom.

Vynikajúci zisk, hádam 100 až 120 € za gram nefajčeného materiálu a nikdy vás neudajú, lebo sa málokedy dostanú do problémov a ak - toľko skrytých gayov s políciou a štátnymi zástupcami a sudcami, nikdy sa im nič vážne zlé nestane, jednoducho nemajú potrebu udávať.

Pokojný život s malými starosťami a veľmi dobré peniaze.
Veľa šťastia.
 

Inferior

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Mám poštovné rut do eú do 100 g pre balíky ľahko a expresne
pm mi, ak ste v južnej amerike
 
Top