Chcem vyrobiť najlepší kokaín

Anto789546

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Hiiiii moji priatelia ,
Chcel by som vyrobiť koks, ale problém je, že v mojej krajine sú zakázané listy koky a rád by som vedel, kde ich získať (už mám nápad použiť "Delisse coca powder", ale neviem, či to bude fungovať) tiež už mám recept na kokaín, ale ak máte lepší, neváhajte sa oň podeliť
Vopred ďakujem priatelia :)
(ps: používam deepl takže sa ospravedlňujem za moju zlú angličtinu (som Francúz) )
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ak Delisse kokaínový prášok a obsahuje kokaín, jeho extrakcia bude pravdepodobne drahšia vzhľadom na cenu samotného čaju.
 

niko77

Don't buy from me
New Member
Joined
May 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň,

Nenašiel som žiadne vlákno, kde by sa hovorilo o výrobe kokaínu len z čaju Coca, tiež len z listov, ale v mojej krajine je to komplikované, máte nápad, ako by som to mohol urobiť ?
 

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Ahoj môj priateľ!

Snažím sa vylepšiť vzorec, z prášku vyrobiť niečo ako ``polystyrén``, ako som sa pýtal v tomto príspevku tu, môžete to vidieť aj vo videu. Možno sa nám podarí zmeniť skúsenosti.

P.s.: tento výrobok nie je môj a moja angličtina tiež nie je dobrá.
 

Attachments

  • aZrTq2zJMw.mp4
    1.9 MB · Views: 0

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Rybia šupina pod hydraulickým lisom s potlačou
Mxe12LUnIB

Potrebujete lis a kovovú formu so vzorom. Hovoríte o tom?
 

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Doteraz som používal tento nástroj, snažil som sa trochu menej tlačiť, ale textúra nie je taká hladká, je niečo tvrdé a krehké. Preto sa snažím zmeniť vzorec. Pokúsim sa ukázať rozdiel v ďalšom videu.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Očakávam, že
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Existuje taký moment, že kryštály musia byť približne jednej veľkosti a inak sa netlačí, ako by malo.
 
Last edited by a moderator:

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Ospravedlňujem sa za svoju chybu. Pri ďalšom štúdiu som si mohol všimnúť rozdiel medzi produktmi, o ktorých som hovoril.

Produkt z videa je čistý kokaín a druhý bol nečistý stlačený bielym iným logom.

Ďakujem za pomoc!
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Ahoj. výroba kokaínu potrebuje obrovské množstvo listov 200 alebo viac kg na jeden kokaín. je možné pestovať kokainovú rastlinu v niekoľkých častiach sveta. java Island v minulosti. vidím v strednej Amérike v malom množstve. potrebná kopa pôdy a pracovníkov. semená nie sú problémom chemikálie závisia od krajiny. je viac alebo menej náročné nájsť. pre geografické pásmo ekvádorská línia je viac alebo menej miestom, kam ísť. samotná rastlina nie je podozrivá, ale pestovať príliš veľa možno riskantné.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Na výrobu prášku v blokoch je niekoľko spôsobov najjednoduchší je lisovanie Ale materiál stratí rybie šupiny a nevyzerá dobre. musíte urobiť výrobok v paste. potrebujete rozpúšťadlo a. Zdroj tepla .incandesent žiarovky fungujú skvele .rozpúšťadlo závisí od typu cuttyng použiť vo výrobku a tehla vo videu nie je puré len je veľmi profesionálne práce .všetky tehly Výťažok viac ako 90%je pre mňa podozrivý .dnes vidíte 96%98% nie je pravda .keď testujete výrobok nájdete levamisol a v posledných dňoch je viac commun fenacetyn .zistíte levamizol veľmi ľahko, stačí dať alkohol do malého pohára, potrebujete 96 % alkohol, dať trochu výrobku a trochu pretrepať a pozrieť sa na dno pohára, uvidíte niečo ako soľ, to je levamizol, je to zložitejšia forma na zistenie tohto výrobku, urobíte základ, bankový sóda alebo čpavok, je dame, vysušíte papierovými uterákmi a rozpustíte acetónom a dáte jednu kvapku kyseliny nítrovej 37 %, je v poriadku.a uvidíte, že veľké kryštály ako batón spadajú na zadnú časť príjemcu preferabre skúmavky. tieto kryštály sú levamizol. na zistenie fenacetínu je veľmi jednoduché, stačí odvážiť výrobok a namočiť do acetónu. skontrolovať čistotu acetónu najprv potrebné bez vlhkosti. skontrolovať bielymi papierovými uterákmi namočenými do papiera a je potrebné ich rýchlo vysušiť, ak neobsahujú vlhkosť a nie sú použiteľné.fenacetyn sa rozpustí v acetóne, odvážite opäť suchý materiál a ak sa niečo stratí, je fenacetyn bezpečnejší, nie je potrebné rozpustiť acetón a nechať ho odparovať, uvidíte zvyšok Honey like .ak niekto potrebuje pomoc s niečím podobným, rád vám pomôžem krok za krokom, aby ste získali rovnaký výsledok ako na videu, hovorím aj španielsky
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Z 1 kg skutočných listov sa dá vyrobiť 5-10 g neriedeného koksu.
Tam, kde sa nachádzam, sa gram rezaného koksu predáva za 200-250 USD a 1 kg listov zaslaných z bezpečnej krajiny stojí 120-150 USD. Jedným z kľúčových faktorov je kmeň kokaínu, niektoré z nich majú 1-1,5 % kokaínu v sušine , iné majú 0,25-0,5 % kokaínu.
Takže áno , obrovské množstvo potrebné na obrovskú extrakciu, ale na osobné použitie v krajinách s malým množstvom kokaínu v okolí , sa to stále oplatí na 100%. Najmä ak ho znížite o 1/3. Taktiež si nechajte časť nerozdrveného kokaínu a účtovať si o 50 % viac, to vám môže dať náskok pred ostatnými predajcami kokaínu vo vašej oblasti.
 

DarkColombianito

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Ahoj priateľu, robiť to týmto spôsobom môže byť dobrý nápad, ale radím ti, aby si mal niečo na pamäti, list koky veľmi dobre rozlišujú tí, ktorí zásielky vyšetrujú, aj keď nedostávaš priamo kokaín, ak môžeš vytvárať vysoké výstrahy, pretože Nepotrebuješ malé množstvo, Som z Kolumbie a jeden z veľkých problémov je, že je ťažko uveriteľné, že niekto odtiaľto dováža nejakú legálnu trávu, preto všetko, čo je iné ako káva, drevené uhlie a potraviny, budú chcieť skontrolovať, pretože je to jednoducho nezvyčajné a divné, je to len názor a rada, ktorú vám dávam, aby ste to brali do úvahy, ak vám môžem pomôcť s čímkoľvek iným, budem tu.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
áno, určite by ste nemali posielať domov nič, čo vyvoláva červené vlajky, vo väčšine krajín to však nájdete už za hranicami. USA/AUS/CAN atď , na našej strane to prechádza rovnako ako akýkoľvek čajový výrobok, ak pochádza z Kolumbie atď , okamžite to vyvolá červenú vlajku. ak by ste však kupovali od niekoho z inej krajiny, napríklad z USA, som si istý, že by to prešlo bez problémov.
 

DarkColombianito

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3

áno, to je pravda, ak si to zaobstaráte odinakiaľ, myslím, že máte o 90 % väčšiu pravdepodobnosť, že to príde bez problémov.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Ahojte, chcem si vyrobiť na výťažok a chcel by som použiť listy. Zdá sa, že tento tread je starý, ale ak mi niekto môže pomôcť, budem mu vďačný!
 
Top