Question Ako variť 2cb "tussibi"

KhalilMufasa1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 1, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Dobrý deň, chlapci.

Uvažujem o tom, že začnem predávať "ružový kokaín" alebo "tussibi", ale neviem o ničom, čo sa týka..

Ak ma niekto naučí, ako sa to robí, budem vďačný.

Viem len to, čo sa používa, ale neviem, ako to urobiť..

Ďakujem
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
môžete si overiť na stránke drugsdata.org

nemá nič spoločné so Shulginsom 2C-B. Tusi" alebo "ružová" je zmes ketamínu a MDMA, každý kuchár má iný pomer, ktorý používa pre svoju zmes. existujú aj neaktívne časti, ktoré sa neobjavujú vo výsledkoch testov, ale uvádza sa, že ide o arómy, potravinárske farbivo (samozrejme pre jeho vzhľad) a vitamín B12

Z busty v španielsku ukazujú niektoré používané zariadenia, vyzerá to ako jednoduchý proces. Na fóre by sa mohli nájsť chlapci, ktorí by vás mohli usmerniť v tomto procese, ale väčšinou to vyzerá ako proces pokusov a omylov, pokiaľ ide o použité pomery.

tu je niekoľko nedávnych výsledkov "Tusi" na stránke drugsdata.org


Kód: AC2022C054

Predáva sa ako: X
  • MDMA
  • Kofeín
  • Ketamín
  • Prekurzor ketamínu A
  • 100
  • 20
  • 20
  • 1
Sep 23, 2022
Peoria, IL

Tusi
Kód: MDE2C

Predáva sa ako: Tusi
  • Ketamín
  • Kofeín
  • Prekurzor ketamínu A
  • MDMA
  • 9
  • 2
  • 2
  • 1
Sep 21, 2022
Online

Pink Tuci
Kód: Ružový1

Predáva sa ako: Ružová Tuci
  • MDMA
  • Kofeín
  • Ketamín
  • Prekurzor ketamínu A
  • 8
  • 7
  • 5
  • 1
Júl 07, 2022
Los Angeles, CA

Ružový prášok
Predáva sa ako: 2C-B
  • Ketamín
  • MDMA

Sep 02, 2022
Viedeň, Rakúsko


Ak máš prístup k dobrej dávke Pink, ktorú si môžeš kúpiť z niektorého zo zdrojov, odporúčam ti poslať ju do Energycontrol v Barcelone a výsledky ti budú môcť dať definitívny výsledok v použitých pomeroch, ktorý môžeš použiť ako vzor pre vytvorenie vlastnej dávky.
 

KhalilMufasa1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 1, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
V prvom rade vám ďakujem za ur čitú pomoc!

Viem, čo mám použiť. To, čo chcem vedieť, je, ako používať.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,651
Solutions
2
Reaction score
1,760
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/syntheses-of-2c-phenylethylamines.1431/
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Áno, ale to nie je tussi, na ktoré sa odvolávajú. Vezmú kopu mdma s inými rezmi zafarbia ju na ružovo a povedia ľuďom, že je to 2cb. Ak im dáte skutočné 2cb, nevedia, čo s tým majú robiť lol
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Skutočne, 2C-B je príliš silný pre klientelu, ktorá chce čuchať "Pink/Tusi" Problémom je aj to, že šarže sa veľmi líšia v závislosti od šéfkuchára a vytvárajú na trhu množstvo odpadu, tiež množstvo iných sračiek, ktoré by ľudia nechceli čuchať, ako sú stopy pervitínu alebo RC. Skúsil som to raz a myslel som si, že to boli vyhodené peniaze, príjemnejšie bolo len užívanie MDMA a ketamínu v požadovanom pomere, ktorý som chcel pomer, ako šňupanie väčšinou objemových látok s potravinárskym farbivom zmiešaným s MDMA a Ket
 

reddevil

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
to, čo zverejňuje @kennet, sú pravdivé výsledky testov na sračkách, len mdma a keta zmiešané so sračkami, ako je kofeín. to je to, čo sa dá nájsť hlavne na trhu, ak nepoznáte správnych ľudí, ktorí si tie veci kupujú. to je isté.
áno, mdma a keta sú určite správne zložky, ale musia byť podporou hlavnej, ktorá vám dáva halucinácie, a musíte sa cítiť vždy ako ľahká, nie ťažká ako mdma alebo keta.
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
v európe sa stretnete s čistejšími dávkami. Zdá sa, že najobľúbenejšie sú MD, Ket, 2cb. ale videli sme aj výsledky Ket, MD, 3mmc alebo niekedy stopy kokaínu.

v štátoch sa však môžete pozrieť na údaje o drogách a zistíte, že sa pridáva veľa rôznych náhodných sračiek.
 

reddevil

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
áno, viem, že drugsdata, je to webová stránka, kde sa môžu zverejňovať výsledky testov. môj zlý komentár nebol na teba, frajer, ale na veci, ktoré výsledky ukázali.

psychedelický min efekt skutočnej tusi je spôsobený z nexusu, kryštálov čistého 2cb.
Ostatné psychedelické zložky tiež predstavujú, ale hlavnou je nexus.
2CH5ONTP1j
 
Top