Najvyššia výťažnosť a kvalita prekurzora NOIDS (5FADB/5CLADB/ADBB/FUB/JWH/Sgt atď. )a dodávky surovín, 100% pozitívna spätná väzba, 100% bezpečná preprava.

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Schválila Štátna rada, 7 druhov 4-(N-fenylamino)piperidínu, 1-Boc-4-(N-fenylamino)piperidín, N-fenyl-N-(4-piperidinyl)propanamid, kanabidiol, kyselina 2-metyl-3-fenylglycidová a jej estery, kyselina 3-oxo-2-fenylbutánová a jej estery, 2-metyl-3-[3,4-(metyléndioxy)fenyl]glycidyl estery sú zaradené do Klasifikačného a sortového zoznamu Nariadenia o zaobchádzaní s omamnými látkami (ďalej len "nariadenie"). látky sú uvedené v Katalógu klasifikácie a odrôd chemických látok podľa prílohy k nariadeniam o kontrole omamných látok (ďalej len "nariadenia") a príslušné záležitosti týkajúce sa riadenia sa týmto oznamujú takto:

I. Správa 4-(N-fenylamino)piperidínu, 1-terc-butoxykarbonyl-4-(N-fenylamino)piperidínu, N-fenyl-N-(4-piperidinyl)propionamidu

4-(N-fenylamino)piperidín, skrátene 4-AP, s registračným číslom CAS, t. j, CAS č. 23056-29-3 a colným kódom 2933399073; 1-terc-butoxykarbonyl-4-(N-fenylamino)piperidín, skrátene 1-boc-4-AP, s registračným číslom CAS 125541-22-2 a colným kódom 2933399073; N-fenyl-N-(4-piperidinyl)propionamid a N-fenyl-N-(4-piperidinyl)propionamid, skrátene N-fenyl-N-(4-piperidinyl)propionamid a N-fenyl-N-(4-piperidinyl)propionamid. N-(4-piperidinyl)propionamid, známy ako norfentanyl, všeobecne známy ako de-fenyletyl fentanyl, č. CAS 1609-66-1, colný kód 2933399073. Uvedené tri látky sú spravované v súlade s druhou kategóriou zoznamu nariadení o správe chemikálií podliehajúcich spotrebnej dani a ich výroba, prevádzka, nákup, preprava a dovoz/vývoz sú v súlade s príslušnými ustanoveniami o nefarmaceutickej triede chemikálií podliehajúcich spotrebnej dani Na výrobu, prevádzku, nákup, prepravu a dovoz/vývoz týchto troch látok sa vzťahujú príslušné ustanovenia o nefarmaceutických chemikáliách.

Riadenie kanabidiolu

Kanabidiol sa v angličtine nazýva Cannabidiol, skrátene CBD, č. CAS 13956-29-1, colný kód 2907299020. Látka sa spravuje v súlade s triedou II zoznamu k nariadeniam a jej výroba, prevádzka, nákup, preprava, dovoz a vývoz sa vykonávajú v súlade s príslušnými ustanoveniami pre chemické látky, ktoré nie sú farmaceutickými látkami. Predklinický výskum kanabidiolu na lekárske účely by mal byť tiež v súlade s ustanoveniami článku 10 Nariadenia o podávaní omamných a psychotropných látok.

III. Riadenie látok 2-metyl-3-fenylglycidovej kyseliny a jej esterov, 3-oxo-2-fenylmaslovej kyseliny a jej esterov a 2-metyl-3-[3,4-(metyléndioxy)fenyl]glycidylesterov

Kyselina 2-metyl-3-fenylglycidová, anglický názov je BMK glycidic acid, č. CAS 25547-51-7, colný kód 2918990042; estery kyseliny 2-metyl-3-fenylglycidovej sa vzťahujú na estery vytvorené reakciou kyseliny 2-metyl-3-fenylglycidovej s rôznymi alkoholmi, anglický názov je BMK glycidic acid esters, colný kód 2918990042.

Kyselina 3-oxo-2-fenylbutánová, anglický názov 3-oxo-2-phenylbutanoic acid, č. CAS 4433-88-9, colný kód 2918300021; estery kyseliny 3-oxo-2-fenylbutánovej, vzťahuje sa na estery vzniknuté reakciou kyseliny 3-oxo-2-fenylbutánovej s rôznymi alkoholmi, anglický názov 3-oxo-2-methyl 3-oxo-2-phenylbutanoate (č. CAS 4433-88-9, colný kód 2918300021). 16648-44-5), ktorý bol uvedený v Katalógu klasifikácie a odrôd ľahko dostupných chemikálií, sa kontroluje v súlade s pôvodným katalógom.

Estery kyseliny 2-metyl-3-[3,4-(metyléndioxy)fenyl]glycidovej sú estery vyrobené reakciou kyseliny 2-metyl-3-[3,4-(metyléndioxy)fenyl]glycidovej (jedovaté chemikálie triedy II) s rôznymi alkoholmi, známe ako estery kyseliny glycidovej PMK, s colným kódom 2932999093. Metyl 2-metyl-3-[3,4-(metyléndioxy)fenyl]glycidát (č. CAS 13605-48-6), ktorý bol zaradený do Katalógu klasifikácie a odrôd chemických látok na falšovanie liekov, sa kontroluje v súlade s pôvodným katalógom.

Uvedené tri látky sú riadené v súlade s triedou II prílohy k nariadeniam a ich výroba, prevádzka, nákup, preprava, dovoz a vývoz podliehajú príslušným ustanoveniam pre chemické látky nefarmaceutického typu.

Toto oznámenie nadobúda účinnosť 1. septembra 2024.





Ministerstvo verejnej bezpečnosti Ministerstvo obchodu Národná komisia pre zdravie

Ministerstvo pre mimoriadne situácie Všeobecná colná správa Štátny úrad pre kontrolu liečiv

augusta 2024
 

Ecko6ap1

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇺
Joined
Sep 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Cbd zakázané v Číne?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Čínske zákony jasne stanovujú, že konope je droga, a tetrahydrokanabinol (THC) a kanabidiol (CBD) sú zaradené do čínskeho katalógu odrôd psychotropných látok prvej kategórie a katalógu zakázaných surovín pre kozmetiku. Konope a všetky druhy výrobkov z konope obsahujúce THC a CBD nesmú vstúpiť do Číny
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
začnite pracovať
 

Attachments

  • hzyg2OkrX0.png
    hzyg2OkrX0.png
    3.7 MB · Views: 28

bbznzn

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Predali ste malé množstvá prekurzorov na testovanie ? Približne 300 g?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
ÁNO BRO DM me
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Vážení priatelia:
Prvý októbrový týždeň (1.10.------7.10.) je čínsky národný sviatok, medzinárodná doprava je počas sviatku pozastavená, objednávky si, prosím, vybavujte rozumne.

Všetko najlepšie vám prajeme!

LkHpNEGmcC
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Ďalšie pripomenutie: budúci týždeň bude v Číne sviatok a medzinárodná doprava bude na týždeň pozastavená!
 
Last edited:

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Vždy máme najvyššie výťažky, pretože naše prekurzory syntetizujeme len z najkvalitnejších surovín, takže čistota je absolútne špičková!
Tip: Ak je množstvo brómu v návode na použitie 5C/5F, ktoré vám poskytol dodávateľ, menšie ako 500 g, potom si môžete byť istí, že ich čistota nezodpovedá norme, pretože účinné látky prekurzora a množstvo brómu si v podstate zodpovedajú
Qntuik1v9q
.
OoC0pNh3vc
 
Last edited:

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Najvyššia produkcia a najlepšia kvalita a výsledky sú mojimi najväčšími prednosťami. v tejto oblasti sme na špičke! Vysoká výťažnosť 1:1,5!
LQewU1IbFB
Ke7HnhE9JA
 
Last edited:

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Ak chcete, aby bol váš výťažok vyšší a váš produkt silnejší, pošlite nám správu a my vám poskytneme najprofesionálnejšie rady a najvyššiu čistotu prekurzorov a surovín
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Vážení priatelia🍀:
Medzinárodné zasielanie bude obnovené budúci pondelok a vtedy budú k dispozícii bežné dodávky. Mimochodom, môj názor na kvalitu a cenu výrobku, vždy sa zameriavame na čistotu a kvalitu výrobku, myslím si, že cena výrobku je vždy podriadená kvalite výrobku, v prípade čistoty výrobku môžete skutočne porovnať návod na použitie, aby ste mohli urobiť jednoduchý úsudok, pretože množstvo brómu musí zodpovedať prekurzorom účinnej látky, takže musíme byť prísni, takže si môžete potvrdiť návod na použitie u dodávateľa, napríklad 5c/5f Ak množstvo 5-bróm-1-penténu a 1-bróm-5-fluórpentánu v návode na použitie, ktorý vám dali, nie je ani viac ako 530 g a 590 g, Ak množstvo brómu vo vašom návode na použitie nepresahuje ani 500 g, potom to jasne naznačuje, že existuje výrazný rozdiel v čistote prekurzora, potom to zrejme znamená, že existuje rozdiel medzi čistotou prekurzora, ktorý ste dostali, a naším, pretože ak čistota prekurzora nie je dostatočná, ale používa sa príliš veľa brómu, potom sa výrobok stane mastným, čo je tiež dôvod, prečo sa nás niektorí zákazníci, ktorí ho kúpili z iných miest, pýtajú, prečo! To je tiež dôvod, prečo sa nás niektorí zákazníci, ktorí si výrobok kúpili na iných miestach, pýtajú, prečo sa ich výrobky vyrábajú ako olej, okrem jednotlivých výrobkov (MDMB-CHMINACA, SGT25...), výroba olejovitých výrobkov je stavom samotného výrobku, na jednej strane to môže byť samotný výrobok a na druhej strane to môže byť samotný výrobok. Okrem jednotlivých výrobkov (MDMB-CHMINACA, SGT25...) je možné, že prekurzor a bróm sa navzájom nezhodujú, t. j. dodávateľ nám dodal nesprávny prekurzor, a na druhej strane je možné, že čistota prekurzora nie je dostatočná, čo vedie k nadmernému množstvu brómu.
Verte, že sme v tejto oblasti absolútne jedineční, základ dlhodobej spolupráce je založený na vzájomnej dôvere, ďakujeme za dôveru a podporu!❤️

2btzPIwWuZ
 
Last edited:

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Bolo to pre mňa náročné obdobie, pretože mi zomrela mama a som uprostred príprav na jej pohreb, takže odpovede na správy neboli veľmi včasné, ale prosím, nebojte sa, všetky vaše objednávky určite prídu tak, ako bolo sľúbené, a ospravedlňujem sa za niektoré vzniknuté oneskorenia, či už kvôli sviatkom alebo kvôli mojim osobným záležitostiam. Samozrejme, keď sa niektorí zákazníci dozvedeli túto správu, získala som veľa pozdravov a útechy, cítim sa vnútorne hrejivo, odmalička ma moja mama vychovávala k úprimnému zaobchádzaniu s každým, čo mi veľmi pomohlo počas celého života, a ja som tu, aby som vám oznámila túto správu, len vám chcem povedať dôvod, prečo správa s odpoveďou nie je včasná, aby som sa vyhla prílišným obavám a nedorozumeniam.
Na záver prajem všetkým a ich rodinám zdravie a šťastie!🙌🏻
 
Top