Vzorky z BB Fóra pre každého zadarmo!

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
9bMFjGYeiR
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Toto je vzorka, ktorú som dostal od ľudí z BB. 2 g 4mmc alebo "cat". Ospravedlňujem sa, že som ju nevyfotil lepšie mimo vrecka. Bolo to väčšinou rozdrvené a práškové, takže nie je moc na čo pozerať, ale tak či onak, drogy zadarmo, takže žiadne sťažnosti tu (y). Spoznávam tú vôňu... áno... tú výraznú vôňu... a chuť! To je viac-menej to, čo sa v mojom okolí pred približne ~10 rokmi šírilo ako "molly". Bolo to možné vydávať za MDMA alebo jeho analóg vďaka "valivému" efektu, ktorý to vyvoláva.

Prerušil som to a IV'ed 0,3 alebo tak .. a áno.. to je ten materiál. Pre tých, ktorí to nevedia, je to niečo ako psychedelický amfetamín, to je najlepší spôsob, ako to môžem opísať. Je to vysoko euforický stimulant, pri dostatočne vysokej dávke sa dostavia vizuálne účinky. Pri intravenóznom užívaní je to dosť intenzívny high pri ~,25 g a viac by ste mali vidieť vizuálne skreslenie (v závislosti od váhy, ja mám asi 180 kg.) Asi 30 minút máte intenzívny nával eufórie a potom to začne opadávať a ste zhruba ďalšiu hodinu v rauši. Líši sa od iných stimulantov, ako je kokaín alebo dexamfetamín, pretože vám dáva ten charakteristický pocit "valcovania". Ťažko sa to vysvetľuje - je to príliš stimulujúce, ale zároveň sa takmer cítiš akoby sedatívne alebo relaxačné.. ale jednoducho ťa to ťahá. Vďaka nemu sa cítite tak trochu "sfetovaní", ale nie podobne ako pri heroíne.
Podelil som sa o zvyšok s niekoľkými priateľmi a požiadal ich o spätnú väzbu... tiež si ho dali do žily, približne rovnaké množstvo ako ja. Nemali toho veľa na srdci, čo by povedali, okrem: "Páčilo sa im to a bolo to dobré... a či mám alebo môžem dostať viac." Dúfal som v niečo viac, ale od pouličných narkomanov nemôžete očakávať také výrečné správy o výletoch.
Ďalšiemu kamarátovi som dal osemnástku na padáka (zjesť ju). Tiež sa jej to veľmi páčilo. Povedala, že bola zhulená ako čert asi 3 hodiny, potom prišla na ďalšie 2 a asi po 6 hodinách po dávke bola opäť v norme. Chcela vedieť, ako skoro som bola schopná dostať aj ďalšie. Takže nech je známe, že táto vzorka bola dobre prijatá a bude chýbať, pretože je dobrý dopyt, ale nie je ponuka.

Nejaké informácie o tých promo súpravách syntetizátorov? :B

Ďakujem všetkým v BB - adminom, zamestnancom, všetkým užívateľom. Všetkým, ktorí to umožnili. Bolo to naozaj super a niečo, čo sa len tak nevidí... ako nikdy?
Kto rozdáva vzorky zadarmo a nečaká, že za to niečo dostane? Veľmi úžasné... ešte raz vďaka.
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Niečo ďalšie, čo som zabudol spomenúť, bola doprava/balenie. Doručenie do USA zo strednej Európy trvalo približne týždeň. Ďalší týždeň trvalo, kým sa dostalo ku mne na severovýchod USA.
Prišiel v malej obálke o veľkosti pohľadnice. Obálka obsahovala zapečatené mylarové vrecko, v ktorom bolo malé jablko, ako je vidieť na fotografii (myslím, že veľkosť 1515?).
Zjavne na tom nie je nič príliš skryté, ale ani potrebné. Prehnané utajovanie v tejto situácii len uškodí, takže sa netreba znepokojovať. Niečo také malé sa nebude vyšetrovať ani prenasledovať. Navyše neexistuje žiadny záznam o transakcii, takže ak niečo, stačí sa hrať na hlupáka a popierať, popierať ...popierať.

Ešte raz vám ďakujem.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Ayy vďaka za túto aktualizáciu, som východné pobrežie USA len viac na juhu. Úprimne som sa potácal, či to príde alebo nie, a toto mi veľmi pomohlo. Je to už nejaký čas, odkedy som dostal niečo int.
 

papiflaw666

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Zaujalo ma to, veľmi. Požehnanie
fajčím kokaín
 

Ser0tex

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 18, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Ukážka je na ceste... Veľmi sa teším, čo mi príde poštou.

Mimochodom, je to tajne zabalené?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Určite dobre zabalené :)
 

Ser0tex

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 18, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3

Žiadne utajenie, ale dobré balenie. Trochu smrdí ako mačacia moč.
Vape na Alu Foul nie je tak dobrý!
 

Sibylle

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jun 25, 2024
Messages
3
Reaction score
7
Points
3
Hy, používam každý liek. pre 35. Roky averybody poslať mi vzorku zadarmo. ďakujem chlapci.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Skontrolujte si DM pls :)
 

Ser0tex

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 18, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
4-MMC odtiaľto je úžasný. Rozpúšťa sa v studenej vode. Neštípe pri ťahaní za nos. Naparovanie na hliníkovej fólii je ťažké.

Účinok je veľmi podobný amfetamínu pri nízkej dávke 25 mg - 50 mg.
Ak je nos väčší, účinok je veľmi podobný MDMA.

Nulová nervozita, žiadna paranoja. Žiadne filmy typu: niekto prichádza atď.

Pri schádzaní s THC extrémne uvoľnený, spánok nie je problém 3, 4 hodiny po poslednom nose.

Teda, už dlho som nemal takú čistú látku z čierneho trhu. Aké dobré môžu byť vlastne látky, keď v nich nie je žiadna špina. Amfetamín, ktorý dostávam v našom meste, si nezaslúži ten názov.

Bol som naozaj prekvapený, ako čistá a ušľachtilá môže látka pôsobiť! Veľká vďaka a úcta za vašu prácu!
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Veľmi ďakujem za vaše slová, brat :)
 

Lordbahamut

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Dobrý večer, zaujímalo by ma, z čoho sa skladá katalóg vzoriek.

Ďakujem a prajem príjemný večer!
 
Top