SYNTÉZA BK-MDMA JEDNODUCHOU A RÝCHLOU METÓDOU.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ja sa len smejem, lebo jediná jednoduchá vec na tom sú reakcie, pozrel som si tú prvú cas# a áno, asi to vykrádame, TAK AKO V BREAKING BAD! Už to chápem, dobrý! 🤷
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
19
Points
8
2-Bróm-3,4-metyléndioxypropiofenón nie je regulovaný vo väčšine sveta, pokiaľ nežijete na Floride
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Konečný postup z 500 g 2b3'4mp 390 g čistých kryštálov hnedej koly BK-MDMA.
 

Attachments

  • Ek1tclWuq0.jpg
    Ek1tclWuq0.jpg
    4.6 MB · Views: 558
  • 7ZfNqpW4Rj.jpg
    7ZfNqpW4Rj.jpg
    3.8 MB · Views: 543
  • gDbkU1xEoH.jpg
    gDbkU1xEoH.jpg
    4.6 MB · Views: 530
  • VA5UHKLByM.jpg
    VA5UHKLByM.jpg
    4.5 MB · Views: 539
  • 4BaWFLbngl.jpg
    4BaWFLbngl.jpg
    4.2 MB · Views: 525
  • 78epyjGXKZ.jpg
    78epyjGXKZ.jpg
    3.8 MB · Views: 497
  • cBFpW6X2m0.jpg
    cBFpW6X2m0.jpg
    5.4 MB · Views: 952
  • fv6YiZePMg.jpg
    fv6YiZePMg.jpg
    5.4 MB · Views: 943
  • tSW0P18hQs.jpg
    tSW0P18hQs.jpg
    4.2 MB · Views: 515
  • 79S1fiI62s.jpg
    79S1fiI62s.jpg
    4.4 MB · Views: 555
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
V chemickej syntéze sa hovorí, že s 500 gramami prekurzora získate 490 gramov metylónhydrochloridu, teraz sa hovorí, že s 500 gramami prekurzora získate 390 gramov vykryštalizovaného metylónu, to znamená, že pri rekryštalizácii metylónhydrochloridu stratíte 100 gramov metylónhydrochloridu?
pri pohľade na fotografie kryštálov metylónu má takúto farbu kvôli nečistotám, keďže čistý metylón je biely, ako by ste vyčistili tie hnedo sfarbené kryštály metylónu?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
MrQTJ8gC3A


Vyrobená 2. šarža, kvalita je špičková, testujúci ju uprednostnili pred cirkulujúcimi tabletami mdma.

Jedným z problémov však je, že sa použilo 50 g 52190 a získalo sa len 7 gr konečného produktu. Môže to byť tým, že sme v roztoku dcm používali metylamín hcl zmiešaný s hydroxidom sodným, pravdepodobne uniká príliš veľa metylamínového plynu. Roztok 40 % metylamínu je ešte na ceste, takže výťažok by sa mohol dovtedy zlepšiť. Nerobil som extrakciu ani z vodnej vrstvy, takže to tiež vysvetľuje. Viedlo by použitie magnetického miešadla tiež k horšiemu výstupu?

Edit: Tiež som skončil s pridávaním HCl priamo do DCM s roztokom voľnej bázy po vysušení pomocou síranu sodného. Mal by sa DCM odparovať vákuom a potom pridať HCl s acetónom, ako to povedie k inému výsledku ako pri metóde, ktorú som robil doteraz?

Ďalšia vec, ktorá ma zaujíma, ako robíte oddeľovanie vrstiev pomocou vedier? Chápem, že pri menšom množstve sa to dá urobiť pomocou oddeľovacieho lievika, ale pri vedrách sa zdá, že je zložitejšie správne to urobiť.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Môj priateľ, dúfam, že ste v poriadku, prečo hovoríte, že uniká toľko metylamínového plynu? Podľa chemickej syntézy opísanej na fóre sa uvádza, že nádoba musí byť otvorená počas celej syntézy, takže je normálne, že metylamínové plyny unikajú, pretože neovplyvnia konečný produkt.
Ďakujem!!
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Vyskúšal niekto túto syntézu? Bojím sa, že miniem peniaze na chemikálie a nebudem úspešný
 

Sleazy2023

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ahoj, mám problém s tým, aby sa moja voľná báza stala čírou , niekoľkokrát som ju premyla pomocou h20, stále nie je číra / biela. Použila som dokonca h20 a jedlú sódu, stále nie je číry.

Môže mi niekto poskytnúť informácie .



tiež som vynechal fázu oddelenia vodnej vrstvy a nepridal som žiadny etylacetát.

Nakoniec je síran horečnatý pridať do vedra pre
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Ak už bola vaša voľná báza niekoľkokrát postriekaná vodou a tiež hydrogenuhličitanom, pokojne pristúpte k soleniu vašej voľnej bázy, nie je úplne nevyhnutné, aby zostala bezchybne biela, ak pri všetkých vašich umývaniach má naďalej tmavšiu farbu, možno chyba nie je To je fáza čistenia, možno nezreagoval všetok jej prekurzor a sú tam nejaké stopy nečistôt, ale neskôr vo fáze rekryštalizácie sa tento problém vyrieši. Pokračujte, nenechajte sa unášať touto drobnosťou.
 

Sleazy2023

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Tiež koľko ml hci a acetónu je potrebných na bázy. Chápem, že pridávame, kým báza nemá ph 5, ale je to acetón 250 ml & hci 250 ml ? Je hci 350 ml a acetón 150 ml?
 

Sleazy2023

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Čo znamená hydrogénuhličitan ? Ako sa používa pojem bikarbonát .

"možno nezreagoval všetok jeho prekurzor a sú v ňom určité stopy nečistôt"

Ak je to tak, musel by som nechať dcm a presscor dlhšie miešať so 40 % roztokom metylamínu ?
 

bababy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Môže niekto na túto tému natočiť video?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Práve som dostal 1 kg prekurzora (CAS: 52190-28-0) 2-bróm-3′,4′-(metyléndioxy)propiofenónu od čínskeho dodávateľa.
Zaplatil som 280 dolárov za 1 kg vrátane dopravy, od 25 kg zaplatím 200 dolárov za kg vrátane dopravy, je to drahý prekurzor, čistota je 99 %, farba je hnedá a formát sú malé kamene a prášok.
Má silnú vôňu (neviem presne akú, ale nie je to zlý zápach) formát tiež pripomína hnedý cukor.
 

Attachments

  • SMmL4G9Z5f.jpeg
    SMmL4G9Z5f.jpeg
    5.6 MB · Views: 436

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
tento prekurzor, čo posiela čínsky predajca, je špinavý, vo vnútri je veľa brómu ...... tento prekurzor musí mať peknú bielu kryštalickú formu, ale je špinavý prášok....
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
RewlBrtfLY
 

Attachments

  • LwfmuPeCdk.jpeg
    LwfmuPeCdk.jpeg
    6.3 MB · Views: 497

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Začal som s 10 gramami prekurzora (CAS 52190-28-0), ktorý som rozpustil s 50 ml DCM, potom som dobre premiešal ručne lyžičkou, kým sa prekurzor poriadne nerozpustil, potom som k rozpustenému prekurzoru pridal 20 ml 40 % vodného roztoku metylamínu a za veľmi krátky čas po ručnom premiešaní lyžičkou vznikli 2 vrstvy, Pomocou pipety som oddelil vodnú vrstvu od základu a do vodnej vrstvy som pridal 6 ml etylacetátu, po krátkom premiešaní som opäť pridal vodnú vrstvu, ktorú som zmiešal s etylacetátom, k základu, potom som pridal 10 ml vody na premytie bázy a miešal som, kým sa nevytvorili 2 vrstvy, ale pred pridaním vody sa tiež vytvorili 2 vrstvy, po odstránení vodnej vrstvy bázy som pridal 2 gramy síranu horečnatého a nechal som chvíľu zaschnúť, potom som skontroloval pH a bolo 7, potom som pripravila 9 ml roztoku 35-38 % laboratórnej kyseliny chlorovodíkovej s 1 ml acetónu a dobre som to premiešala, potom som roztok po kvapkách pridávala k zásade a zakaždým som skontrolovala pH, ktoré bolo stále 7, a potom som pridala trochu viac roztoku a pH bolo menšie ako 1, namiesto toho by malo byť 5,5. Celkovo som pridala asi 5 ml roztoku a prekročila som množstvo, potom som vzala filtračný papier, prefiltrovala som ho a vraj som nechala metylónhydrochlorid suchý, potom som urobila metylónový antidrogový test a myslím, že nebol pozitívny, netuším.
 
View previous replies…

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Výsledok, ktorý ste dostali, je v súlade s tým, čo som dostal ja, rekryštalizácia by pomohla, aby vyzeral lepšie a odstránil by sa prebytok HCl. Ak si nie ste istý, či je psychoaktívny a/alebo bezpečný, skúste si zaobstarať laboratórneho potkana a vypočítať mg/kg.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
ale môžete oceniť farbu drogového testu, nezdá sa, že by bola červená, ako sa uvádza pri pozitívnom metylóne, skôr hnedá.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
ak vyrobil kryštál, stratil veľa výrobku a je veľmi ťažké ho umyť špinavé hovno, aby sa získalo pekné sklo.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Teraz budem musieť počkať niekoľko dní, kým sa vytvoria kryštály.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
normálne je 1 deň na výrobu kryštálu
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Tiež sa domnievam, že aj môj chemický prekurzor (CAS: 52190-28-0) je nečistý a špinavý.
Podľa čínskeho dodávateľa má čistotu 99 %, ale myslím si, že ma oklamal, ako to môžem vedieť, teda požiadať ho o nejaký laboratórny dokument, v ktorom uvádza, že uvedený chemický prekurzor má takéto percento čistoty.
 

acidtobase125

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ahoj heineken môžem od teba dostať kontakt na nejaký zabezpečený šifrovaný messenger, aby som ti mohol napísať na pv ?
 
Top