Máte nejaké otázky?

delkibrother

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 27, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Dobrý deň, WW ;)
som si prezrel na fóre, našiel som niekoľko užitočných dokumentov, avšak stále ma zaujíma, či by bolo v poriadku požiadať o úplný návod na výrobu jednej konkrétnej "chemikálie"?

Naozaj pekná práca.
Prajem vám pekný začiatok týždňa :)
 

billy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň , nejaké videá, prosím, o metódach priamo z aoils , a či aoils a bmk sú to isté, prosím.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Venujte pozornosť tejto časti fóra. Nájdete tam niekoľko komplexných publikácií s rôznymi cestami k syntéze mefedrónu.
Ak máte ešte otázky, môžete ich položiť v príslušných vláknach alebo napísať súkromnú správu našim odborníkom.
 

delkibrother

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 27, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Presne to som kontroloval a prechádzal tie recepty. Ďakujem za odpoveď. Je tiež fajn, že v prípade otázok môžem napísať odborníkom priamu správu. Ďakujem pekne a prajem pekný deň :)
 

spaggydee

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 27, 2022
Messages
12
Reaction score
18
Points
3
Nejaký zdroj v USA pre acetofenón, hexanofenón, valerofenón a iné podobné ketóny?
Ďalšie americké zdroje pre činidlá?
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Potrebujem vedieť, ako silný je kanabinoid 7add..im oboznámený s 5cl.. porovnanie s 5cl, ktoré skóre 7add stojí
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Abeceda ručí za to. Zamestnanci sú nepretržite k dispozícii, takže na akékoľvek otázky vám odpovedia rýchlejšie ako na akomkoľvek trhu v tejto oblasti v súčasnosti. Majú tiež pekný zoznam preverených dodávateľov, čo z neho robí skvelé miesto, kde získate všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.
 

wodanez

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3

Našiel som vás pred dvoma týždňami a posledných pár dní som strávil číhaním - fórum na mňa urobilo naozaj veľký dojem!

Máte vy (alebo niekto iný tu) odporúčania na najjednoduchšie/najzákladnejšie veci na výrobu (najmä z hľadiska získavania činidiel)?

V skutočnosti nehľadám nič, čo by som predával - len nečestný bývalý študent chémie 😋. V minulosti som experimentoval s vytváraním základných psychedelických látok (nápoje napustené modrým lotosom, jednoduché extrakcie z húb), ale potrebujem niečo zložitejšie, aby som si mohol namočiť nohy.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Záleží na tom, čo sa chystáte kúpiť. V každom prípade naši odborníci vyberú najbezpečnejšiu dostupnú možnosť.
 

wodanez

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Bolo by tu prijateľné hovoriť o vytváraní legálnych psychoaktívnych látok z bežne dostupných rastlinných produktov?

Veľa som experimentoval s výrobou úplne legálnych odvarov z takých vecí, ako je kvet modrého lotosu a niektoré druhy kakaa - rád by som sa o niečo z toho podelil, ak je to vhodné.
 
Top