aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Dostal niekto niečo v poslednom čase? Povedal, že to bude trvať týždeň a budem mať sledovanie. Potom povedal, že "pri takej malej zásielke sledovanie neposkytujú". A to som na východnom pobreží USA btw. Toto je zo 7. októbra. Zaujímalo by ma, prečo ešte chvíľu odpovedal na e-maily.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Robí aaron teraz ešte stále obchody a odpovedá ľuďom práve teraz?
 
View previous replies…

azsub1

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
Jeho obsah je už vyčerpaný.
Objednávku som zadal približne v rovnakom čase. Mal dokonca toľko odvahy, aby ma požiadal, aby som tu modom poslal správu, že nie je podvodník.
Dva týždne žiadny kontakt, potom, keď som mu dal vedieť, že sa chystám pridať svoje meno na zoznam tých, ktorí sa spálili, dostal som odpoveď, že by som sa mal schladiť. Hovorí, že bol na dovolenke!
O pár dní neskôr sa pýta: "Uh....čo že si to objednal? Nasledoval ďalší týždeň mlčania.
Potom hovorí, že bola zachytená. Žiadne sledovanie, ale nejako vie, že to bolo zastavené. Ponúka opätovné odoslanie alebo vrátenie 50 %. poviem mu, aby znova odoslal, a ďalších pár dní je rádiové ticho. pýtam sa ho na sledovanie a on hovorí, že "som šiesty v poradí na odoslanie objednávok, dúfam, že sme vás nenechali dlho čakať." Samoľúby, dno kŕmiaci zlodej nadúvač pravdepodobne nedokázal uvariť ani vajce, nieto ešte uvariť niečo hodnotné. Takže jediné, čo dokáže, je podvádzať. prajem mu zlodejskú karmu, aby strávil zvyšok života mysliac si, že ho ľudia chcú okradnúť.
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Buďte len radi, že vám neposlal doslova DIRT, ako to urobil jednej z ďalších obetí v tomto vlákne 🤣 Aaronstevens rozhodne nastavil latku pre všetkých podvodníkov
 

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Sakra, prečo som si ho, do prdele, vybral namiesto Gordona? Stavím sa, že celý e-mail vc.2 bol podvod. Nechápal som to tak zle ako niektorí z vás. Nie je to tona bs a nie je to veľká objednávka. Každopádne je Gordon jediný legitímny? Som v USA. Vďaka za odpoveď
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Je to zvláštne, ako sú obviňovatelia často tí, ktorí sú najviac vinní.
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Čo vám dáva tušiť, že hovorím o vás?
 

lostlegs

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Posledný e-mail som od neho dostal asi pred 1 - 2 týždňami. Už som však neodpovedal. Moja posledná objednávka prišla začiatkom októbra.
 

Mechanics_07

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2022
Messages
1
Reaction score
7
Points
3
Objednávku som dostal. Trvalo to trochu dlhšie, ako som pri VC zvyknutý, ale pre mňa to nie je podvodník. Dostal som rovnako perfektné služby, aké som od neho očakával. Skrytie bolo diskrétne ako vždy a kvalita rýchlosti bola rovnako dobrá ako 20 objednávok, ktoré som predtým zadal s Aaronom Stevensom. Objednávka trvala dlhšie, ako viem od neho, ale odpovedal mi v ten istý deň. Povedal" Snažím sa obnoviť obchod po tom, čo sme boli zakázaní." Poslal mi moju objednávku s veľkým príplatkom. Objednávku som urobil 20. októbra a dostal som ju 5. novembra. Pre mňa nie je podvodník a budem s ním naďalej obchodovať
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Neviem, či to vycítil aj niekto iný, ale mám pocit, že tento obchod násilím prevzal niekto iný, spôsob, akým boli posledné objednávky super neorganizované, napríklad "aká že bola vaša objednávka?" Čo dostal ako odpoveď jeden z ostatných používateľov, ukazuje, že manažér doslova nevidel zvyšok konverzácie. ďalším spôsobom, ako sa to prejavuje, je to, ako sú objednávky neorganizované a oneskorené, napríklad to, čo sme videli pri @tegritycantbebought

Netušíme, kto môže mať kontrolu, môžu to byť doslova orgány činné v trestnom konaní a osobne by som odporúčal nepracovať s niečím takto nejednoznačným.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top