17 septembrie 2023: Echipa Flight-RCS arestată în Salonic, Grecia! the-frcs.is

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Acesta este același utilizator. Vă rog să mă țineți la curent
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Același utilizator a fost ce?
 

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
@Gordon Ramsay Am postat mai devreme cu numele de utilizator @thepriest pentru că nu am putut accesa acesta. Sunt nou aici pe forum și aștept cu nerăbdare să devin activ în comunitatea de aici. Sunt atât de dezamăgit că tocmai am ratat Flight ca am fost doar pe cale de a începe confucting afaceri cu el și a găsit site-ul său un pic prea târziu. Am fost familiarizat cu canabinoidele și produsele k2/spice și am fost în căutarea unei surse de încredere de produse ca a lui de ani de zile
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Hei omule, bine ai venit pe forum și, sperăm, bine ai venit în comunitate :)

Sunt sigur că vor fi o mulțime de vânzători de noids care vor apărea peste tot, foarte curând! Este trist să-l văd plecând tho!
 

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Deci, am avut o comandă trimisă pe 11 septembrie, cu 6 zile înainte de arestare, comanda a ajuns în America, așa cum am urmărit-o în fiecare zi, dar apoi se spune că au trimis-o înapoi pentru că nu a existat o adresă. Acesta a primit înapoi pe 4 octombrie și nici o altă informație este disponibilă. Astăzi văd de ce după ce am decis să încerc cu adevărat să aflu ce s-a întâmplat. Întrebarea mea este dacă această comandă a fost o pierdere totală în urma acestei situații tragice...... Și ok, dacă este așa, știe cineva cine este de încredere ca ei pentru 5cl 5fadb
 
  • Like
Reactions: MrT

Klib

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 5, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Personal, simt că nu voi putea avea încredere în niciun furnizor așa cum am avut încredere în zbor, sper că este bun și că va reuși să iasă de oriunde este cât mai repede. Un om adevărat care face afaceri adevărate.
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
ai fost în vechea noastră telegramă? dacă da, ar trebui să mă cunoști :)
 

Klib

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 5, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Cu siguranță, am fost, chiar am vorbit de câteva ori despre NEP, deoarece eram foarte interesat să o studiez la acea vreme ^^
Nu știu dacă îți amintești de mine, dar am învățat câteva cunoștințe bune de la tine.
 

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Cu siguranță zborul a fost cel mai bun, să sperăm că unul dintre asociați îl ridică și în curând, deoarece escrocii au o zi de câmp. Dacă există cineva pe care îl cunoașteți sau o direcție în care mă puteți conduce, anunțați-mă, deoarece această situație a oprit fluxul 🤑💰 pentru mine. Apreciez răspunsul și doresc tot binele pentru toate părțile implicate, deoarece știu la prima mână prin ce trec.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
de fapt, îmi pare rău, nu-mi amintesc acum, dar avem un nou grup de telegramă, dacă sunteți interesat, puteți să-mi pm pentru a se alătura - acest lucru nu este publicitate -
 

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Ei bine, că mare pentru a auzi lasă-mă să știu unde să meargă și cum să cumpere pentru că am nevoie pentru a umple unele comenzi ca eu sunt pe ultimul meu inventar puțin de zbor stânga. Sunt gata când ești și tu.
 
Top