"Medicamente noi" pe stradă.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Bună, aici puteți găsi calea spre fabricarea mefedronei singuri și puteți beneficia mai mult. Dacă doriți produsul, cineva vi-l va oferi, dar, wether plătiți mii pe kg și riscați destul de mult sau plătiți sute pe kg și nu vă faceți griji cu privire la modul în care marfa ajunge la dvs., depinde de dvs. Vă pot oferi sprijin în timpul modernizării bunului dvs. dacă sunteți, de asemenea, curios să deveniți "chimistul". Dacă planul tău este să te îmbogățești aș prefera să nu te scufunzi în știința sacră și poate să cumperi deja făcut orice îți dorești. Noroc!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Este o idee foarte inteligentă, dar în cazul meu nu merită. Presupun că reactivii și echipamentul mă vor costa o avere și, având în vedere bugetul meu, acest lucru nu este foarte fezabil. Poate că aș putea face ceva de genul acesta după câteva loturi, dar nu mă voi uita atât de mult la viitor. Vă mulțumesc pentru gândire și pentru ajutorul oferit!
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
înțelegerea, apoi mai multă înțelegere și mai multă înțelegere este esențială. În fiecare zi fac cercetări despre lucruri noi, descopăr nume noi de substanțe, atributele lor, iar cei care au fost descoperiți (de mine) cu luni în urmă sunt în capul meu acum, așa că este întotdeauna timpul
 
Top