Sinteza JWH-018

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Există cineva care este în curs de sinteză jwh018. Ar fi interesant să discutăm
 

Hip-Hop-Gruppe

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Bună ziua!
Am făcut puțin de jwh-018 prin metoda dvs., dar este foarte închis la culoare, ca cacao.
Cum îl pot curăța? Am încercat să o recristalizez din metanol fierbinte.
Cu puțină apă (~90% metanol în funcție de greutatea specifică) precipită mai ușor, dar încă arată rău.
Puteți folosi percloroetilenă în loc de dcm și nitrometan.

Nu sunt sigur de clorura mea de naftoil, o am veche din laborator. Dar se topește bine.

De asemenea, am fost intoxicat puțin atingându-l înainte de a se usca, au fost ore grele. 🤬
A făcut cineva antagoniști cb1?

(Mi-am uitat numele de utilizator)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ar fi trebuit să folosiți echipamente de siguranță precum mănuși și aparat de respirat, JWH-018 este o substanță puternică.
Sunt cristale întunecate? Puteți arăta imaginea?
Probabil că în cazul dumneavoastră, clorura de 1-naftoil reacționează cu percloroetilena și dă o mulțime de produse secundare.
 
Last edited by a moderator:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Ați măsurat SnCL4 în ml sau în grame?
 

iamcovid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
Pot cumpăra 3-(1-naftoil)indol
deja
sintetizat?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Da, puteți, trebuie să contactați laboratoare care oferă servicii de sinteză personalizate. Aceste laboratoare trebuie să fie în țări în care substanța nu este controlată.
 

pptmg

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Aveți indicii despre cum să intrați în contact cu cineva care oferă sinteze personalizate?
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Dacă se utilizează SnI4(Tin4Iodide) în loc de Sncl4, reacția ar putea da același produs final sau unul foarte asemănător?
 

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
cum arată rezultatul final JWH-018? Arată ca o pulbere sau orice altceva? Dacă cineva a reușit să o facă, pot cumpăra o cantitate mică sau cineva mă poate îndruma să o fac? Sunt în Asia de Sud-Est.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Nu, este nevoie de clorură. Anhidru, ceea ce este important (lichid).
Pulbere, dacă are o puritate perfectă (recristalizată). Dar poate fi sub formă de ulei.
 

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3

De unde pot cumpăra asta?
 

Khun Sa

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Hei, îmi pare rău, dar iI nu știu regulile exacte ale forumului din cauza recomandărilor de cumpărare... Scrie-mi mesaj privat.
 

caos420

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 2, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Cineva a obținut un produs alb semi-cristal / uleios la sfârșitul tuturor??

Încerc să găsesc o modalitate de a elimina mirosul de naftalină (naftalină) cineva are sfaturi despre asta?

Când am aplicat acest lucru la hârtii sau amestec de plante mirosul este încă prea puternic, devenind de nefumat din cauza gustului, am încercat unele uleiuri esențiale pentru a deghiza acest lucru, dar este ca atunci când suntem putoare și pulveriza unele parfum ... mirosul transforma mai rău

Am citit unele cercetări și am văzut despre a pune chimicale în metanol și se evaporă pentru a obține pulbere fără miros, dar se pare că nu a lucrat...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Bună, recristalizați-l.
 

caos420

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 2, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Am încercat recristalizarea cu IPA, dar fără succes... acest lucru nu se recristalizează niciodată după 1 sau 2 zile...

Am îndoieli cu privire la temperatura de amestecare a indolului naftoil trebuie să fie mai mare decât a indolului tmcp, deoarece am urmat videoclipul UR144, dar am folosit indolul naftoil pentru a face jwh018

Puteți să confirmați că temperatura trebuie să fie de 220c în loc de 120c, cum se arată în videoclipul UR144???
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Cum rămâne cu produsul final pe care îl obțineți... este puternic și activ?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
eu nu fumez niciodată hașiș sintetic... JWH-018 hashich este ca hash normal sau este diferit? (efect)
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Hașii obișnuiți pot fi, de asemenea, diferiți. JWH-018 bine adaptat pentru sinteză.
La un moment dat, cel mai popular compus
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Pot primi mai multe detalii? În primul rând, luăm un exces de pentan. În timpul reacției, excesul trebuie evaporat. Uleiul fierbinte se cristalizează apoi într-un solid. Apoi, luăm cantitatea minimă de alcool fierbinte și dizolvăm solidul atunci când este încălzit. Dacă luați o cantitate mare, atunci pulberea nu va cădea, trebuie să o evaporați suplimentar. După ce se răcește încet la temperatura camerei, după ce s-a răcit, îl puteți pune în congelator. Mai departe, solidul precipitat trebuie filtrat, se poate spăla din nou cu alcool de gheață.
 
Last edited by a moderator:

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
pot să mă conectez cu proiectul dvs. aici pentru a găsi sprijin? sunt aici corect?
Am nevoie de totul de la început. Dotări de laborator, integrități, cunoștințe.
Care este primul pas`? Ce trebuie să organizez înainte de a începe și de unde`?
Vă rog să mă sfătuiți, v-aș fi foarte recunoscător
 
Top