Cel mai înalt randament și calitate NOIDS Precursor (5FADB/5CLADB/ADBB/FUB/JWH/Sgt etc. )și furnizarea de materii prime, 100% feedback pozitiv, 100% transport maritim sigur.

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Dragi prieteni, este acum Festivalul Qingming din China (festival pentru a aduce un omagiu strămoșilor) avem două zile de vacanță, două zile după livrarea normală, vă dorim toate cele bune!
 

Lori0

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 22, 2023
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Un precursor canabinoid este un compus chimic care servește drept precursor sau element de bază pentru producerea de canabinoizi în organism sau în plante, jucând un rol crucial în biosinteza acestor compuși.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Prietene, îți mulțumesc pentru răspuns, dar te rog să nu folosești precursorul direct la om sau pe plante, strict vorbind precursorul este un produs semifinit, o materie primă pentru multe scopuri, care trebuie sintetizat ulterior
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Ploaia Festivalului Ching Ming a spălat praful primăverii, iar strălucirea de după vacanță nu s-a risipit încă. Prieteni, timpul nu așteaptă pe nimeni, profitați de acum, grăbiți-vă să comandați și injectați sânge proaspăt pentru creativitate și calitate. Precursorii și kiturile de înaltă calitate vă așteaptă să le luați acasă, pentru ca frumusețea să nu rămână doar în amintire. 🌟🌿🛍
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
În calitate de fabrică profesionistă de comerț exterior, promitem să vă livrăm bunurile în siguranță în orice colț al lumii. Răspundem activ la orice probleme legate de colete; în caz de accidente, politica noastră de retrimitere eșuată vă va proteja întotdeauna. Alegeți-ne și lăsați lumea să vă vadă încrederea și profesionalismul! 🌍📦✨
NWyzPkagR5
 
Last edited:

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
QFcwjWezrB
 
Last edited:

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
💖🙏 Le urăm din suflet tuturor membrilor și familiilor lor numai bine și fie ca viețile voastre să fie pline de fericire și armonie. Dorim să ne exprimăm recunoștința sinceră pentru încrederea pe care ați acordat-o canalului nostru și promitem să continuăm să oferim servicii și asistență de înaltă calitate și profesionale.
Contactați-ne(Please be case sensitive!):
Threema ID:7SBMNZBX
Telegram: @flyrc
Canale:https://t.me/FLYRCLAB
Whatsapp: +447562776692
Semnal: +447562776692

Session: 0515cafdafbfbc35ee9bd9d0f6ec1af94c3fada3596d08b91df432a1f9943dfe0e
 
Last edited:

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Când am setat canalul nostru de telegramă ca privat, atunci escrocii încep să încerce din nou să se dea drept noi, vă rugăm să fiți atenți!

Vă rugăm să ne contactați prin informațiile de contact din postarea noastră, nu vă lăsați înșelați, de asemenea, vă rugăm să rețineți că canalul nostru nu mai este public și poate fi alăturat numai prin link-ul de invitație aici, orice canal găsit prin căutare este un canal fals!

Dacă nu sunteți sigur, vă rugăm să utilizați Escrow Trading la prima dvs. tranzacție cu noi!
https://bbgate.com/threads/highest-...technical-support-100-quality-assurance.9462/
 

Attachments

  • ImWP57slYG.jpg
    ImWP57slYG.jpg
    221.5 KB · Views: 31
  • bxXuA7JTfN.jpg
    bxXuA7JTfN.jpg
    381.9 KB · Views: 32
  • mNqsx0J9iB.jpg
    mNqsx0J9iB.jpg
    193.8 KB · Views: 29
  • qLXB98FUZm.jpg
    qLXB98FUZm.jpg
    232.4 KB · Views: 30

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Stimați clienți din SUA 💌, mult timp de așteptare!
Precursorii sunt gata de expediere!
În prezent, în ceea ce privește precursorii, am găsit un nou canal dublu de compensare 🏫, nu este nevoie să vă vămuiți singuri 🚫, livrare completă din ușă în ușă 🚪. Pentru clienții care au comandat deja de la noi în perioada anterioară, acum putem aranja să retrimitem imediat 📦, pentru clienții care sunt gata să comande de la noi garantăm ca întotdeauna că puteți primi cu siguranță produsele noastre după efectuarea plății 👌!

În ceea ce privește coletele cu ingrediente (DMF, carbonat de potasiu și brom) 📦, acestea sunt substanțe chimice de bază complet legale în întreaga lume 🌐, putem să vi le trimitem și acum folosind noile canale ⛓, iar în cazul în care trebuie să vă vămuiți personal, vă vom ajuta cu toate documentele justificative! 📄 pentru a ne asigura că vă vămuiți 🛃 fără probleme și că veți primi aceste ingrediente 🔐 în siguranță.

Să începem să lucrăm împreună! 🤝
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
J8d3S7RoyJ

Aviz de vacanță 🗓️
Dragi prieteni 👫:
Din cauza "May Day International Labour Day" 🌍, China va avea o vacanță de 5 zile (5/1 - 5/5) începând cu 1 mai, în timpul căreia transportul internațional va fi închis 🚫, așa că vă reamintim în avans să pregătiți un stoc în funcție de situația dumneavoastră 📦. Deci, vi se reamintește în avans să pregătiți unele stocuri în funcție de situația dumneavoastră 📦.
Cele mai bune urări pentru tine și familia ta 👨‍👩‍👧‍👦, atât de recunoscător pentru compania ta de-a lungul drum 🚶! ‍♂️🚶‍♀️, voi rămâne sincer și serios cu voi ca întotdeauna 💖 și să continue relația noastră lungă și stabilă 🕊️, vă iubesc pe toți, pace și dragoste 🕊 ️❤️.

Cel mai bun frate al tău FLY 🕊️
 

bCEE

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Încă nu livrați în SUA?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Vă rog să-mi trimiteți un mesaj privat cu această întrebare
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Vă rog să-mi trimiteți un mesaj privat cu această întrebare
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Warm reminder 🔔:
Când terminați producția, vă rugăm să o depozitați mai bine în vid și să o puneți în frigider ❄️, timpul îndelungat pus afară se poate datora unor motive de oxidare ⛔️ , rezultând în reducerea eficacității produsului 📉.
IA4tVFK2eB
 
  • Like
Reactions: pvp

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
GDtqUCghyA

Dragi prieteni 👫.
A trecut mult timp , vacanța lungă a ajuns în cele din urmă la final , sper că totul este bine cu tine, precum și cu familia ta 🙏 În acest moment, pentru noi totul merge într-o direcție bună , inclusiv problema transportului în SUA a fost complet rezolvată ✅. Așa că să continuăm să așteptăm cu nerăbdare următoarea cooperare 🤝.

Apropo, trebuie să spun câteva lucruri despre discuția "cel mai puternic produs" 🤔 deoarece există diferențe individuale și majoritatea dintre noi nu suntem utilizatori ai produsului. ‍ Pot doar să dau sfaturi pe baza afinității CB1/2 a produsului și a valorilor EC50 și a unor reacții ale clienților cu privire la produs Nu cred că este absolut și cred că cel mai important lucru este cum se simte clientul. cred că cel mai important lucru este cum se simte clientul 💖, la fel cum un tip de chips are arome diferite , unora le place aroma de grătar 🔥, unora le place aroma de roșii 🍅. Întotdeauna există diferențe individuale , de fapt dacă îți plac chipsurile cu aromă de roșii vei considera că orice altă specialitate de chipsuri nu este pe placul tău , în acest moment ești doar atât , putem analiza avantajele și dezavantajele doar cu date obiective 📊, nu reprezintă un sentiment subiectiv 💭. În ceea ce privește ce produse își doresc clienții și cum le place să se simtă, cred că este important să încerci să afli ce fel de produse le plac cel mai mult clienților tăi făcând ceea ce este necesar 🔎 eu pot să vă ofer o soluție mai puternică decât 5F ⚡️ dar totuși unii oameni sunt obișnuiți cu senzația de mai slab ADBB 🍃cred că este normal. la fel cum unora le plac doar chipsurile cu aromă de "castravete" 💡 。。。。Dar nu cred că recomandările bazate pe date chimice sunt "prea rele." Să credem în chimie.
În cele din urmă, putem personaliza orice tip de NOIDS pentru dvs. 🔧și vă putem ajuta să găsiți cele mai puternice și cele mai bune NOIDS pentru clienții dvs.💪 Să ne unim mâinile și să lucrăm împreună pentru a ne crea viitorul 🌟, dragoste și pace 🕊
 

bCEE

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sunt gata în SUA
 
Last edited:

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣🕯
Bună ziua fraților:
🎆🎆Recent, un pic ocupat, deci o lungă perioadă de timp fără actualizare dinamică, foarte mult ca toată lumea, despre precursori, știu că există o mulțime de furnizori în China🧸, dar pot garanta că calitatea precursorilor noștri, fie în puritate sau în producția este absolut de top🎇✨. dar din cauza producției de precursori de diferite materii prime și diferite procese de producție, prețul produselor noastre poate fi un pic mai mare decât acele precursori de slabă calitate➕, dar vă rugăm să înțelegeți asta! 🎇Pentru că "fiecare bănuț contează" 💰nu am produs și nu vom produce niciodată produse ineficiente și la prețuri mici, așa că dacă vă interesează doar prețul nu pot decât să îmi exprim regretul, dar în ceea ce privește produsul în sine,🎉 cred că precursorii noștri merită cu siguranță testați și comparați cu dumneavoastră!🍀
🎈🎈În ceea ce privește culoarea precursorului, acest lucru în funcție de utilizarea diferitelor materii prime putem fi ajustate, dar, de obicei, precursorul nostru la alb și galben, oamenii sunt dificil de a distinge calitatea produsului prin culoarea precursorului, 🍾dar, de obicei, precursorii de slabă calitate sunt adesea însoțite de un miros puternic de pește,🐠 care este gustul de impurități, în timp ce precursorul nostru aproape nici un gust, prin care puteți distinge cu ușurință între precursorul nostru și precursorul de calitate scăzută. 💍💐Prin aceasta puteți face cu ușurință diferența între precursorii noștri și precursorii de slabă calitate.🔝
💌💘Nu în ultimul rând, vă dorim ție și familiei tale toate cele bune și sperăm că noi toți facem afaceri din ce în ce mai bune💌.

Cele mai bune urări de la: FLY😘


O7V01pjPle
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
💐Nu actualizez des feedback-ul clienților noștri, am fost puțin ocupat în ultima vreme, dar sunt întotdeauna foarte fericit când primesc feedback-ul dvs., mai ales când aflu că un client a trimis precursorul nostru la laborator pentru cromatografie lichidă de înaltă performanță (HPLC),➕ și s-a dovedit că precursorul nostru este complet corect, deci dacă doriți să obțineți precursori reali de înaltă calitate, vă rugăm să ne contactați, promitem întotdeauna să vă oferim precursori și formulări reale și să nu trișăm niciodată.
🥰Sper să aveți un weekend minunat, toate cele bune!🎇🎇
 

Attachments

  • xLpYEFdOGl.jpg
    xLpYEFdOGl.jpg
    303.9 KB · Views: 26
  • DTQFHPtxSn.jpg
    DTQFHPtxSn.jpg
    301.5 KB · Views: 23
  • rRA1CDOEbF.jpg
    rRA1CDOEbF.jpg
    307.3 KB · Views: 26
  • IPLliwrfEj.jpg
    IPLliwrfEj.jpg
    299.2 KB · Views: 27
  • sDyBE97lML.jpg
    sDyBE97lML.jpg
    309.1 KB · Views: 31
  • TFO5hxnDM1.jpg
    TFO5hxnDM1.jpg
    256.5 KB · Views: 24

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Top