Carte de identitate falsă, DL, document de călătorie (CZ, RO, FR, ES, MD)

AS2005

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Puteți face un permis de conducere iranian pentru 100 de dolari? Deși valoarea sa este mai mică de 100 de dolari
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
În Regatul Unit Trebuie să aveți un permis provizoriu original. Cunoaștem un instructor auto care vă va da un permis pe hârtie (ca și cum ați fi trecut testul) pe care îl puteți converti într-un card. Un tip pe deplin legal

În cei 15 ani, am fost de conducere nu am luat o lecție de conducere în viața mea și eu încă mai conduc o mașină trebuie doar să știe elementele de bază ale siguranței rutiere ect

și a fost tras sarcini off ori doar te salvează de a lua un test nu ieftine, fie
 

justanotherrr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Funcționează acest lucru pentru KYC și upen ups? Sau vor verifica bazele de date și fața ta undeva?
 

Zero day

Supply Manager
Joined
Jul 7, 2021
Messages
17
Reaction score
37
Points
13
Deals
2
Da, desigur, puteți utiliza documentele pentru primirea și trimiterea coletelor.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Am observat că SUA nu este listată. @Zero day poți explica de ce majoritatea furnizorilor de documente false pe care i-am descoperit nu lucrează cu carduri americane? Sunt acestea mai complicate din punct de vedere al imprimării? Este o problemă legată de baza de date etc.?
 

popeye157

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 29, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
u credeți că aceste documente sunt capabile să deschidă un cont bancar (online)?
 
Top