• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Methamphetamine Efedrină și pseudoefedrină

Methamphetamine

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Bună, mă puteți ajuta cu Birch?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
În cele din urmă primul interesat în a face gătit adevărat ai bile omule și m-ai mulțumit în același timp. Scena noastră sk/cz de pe BB fore este plină de copii proști ......
 
View previous replies…

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
în general... ce și cum... sunt competent în modul clasic cs... sunt interesat de ce și cum
 

Burke

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 25, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
E interesant, un tip se înscrie aici acum două zile și imediat crezi că e un zeu pentru că e interesat de mesteacăn. :D Când ți-am trimis mesaj, tot ce ai făcut a fost să-mi spui că contul meu este nou și că ai crezut că sunt polițist Îmi pare rău, dar cineva ca tine nu ar cunoaște deloc un polițist.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Cred că pot avea opinia mea și liberul arbitru pe cine să ajut. Poți vedea singur de ce ți-am spus să te cari. Nu am văzut rostul a ceea ce îmi cereai. Și nu-l iau drept dumnezeu dar are tupeul să se aventureze în ceea ce eu consider a fi culmea unei reacții de câine. Așa că ai și tupeu și nu ca să te critic pentru părerea mea . Cred ca te-am ajutat destul ca sa scrii măcar un mulțumesc nebunule
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Are cineva senzația că l-am trimis în fund și nu a vrut să ajute? Dacă da, un link vă rog. tipul îmi scrie că vrea să sintetizeze viteza mysli, dar pe meth el nu are experiență în sinteză sau utilizare și imediat vrea să sintetizeze cea mai strânsă sinteză decât ce altceva să-i scriu
 

Attachments

  • LrYB04eVEM.jpg
    LrYB04eVEM.jpg
    701.8 KB · Views: 126

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
:mad::mad:cop .... pot să cred același lucru despre tine...în plus am în minte că am descoperit asta de curând...unde am fost acum mulți ani internetul nu este:ROFLMAO:
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Vânzările de distilat de efedrină d-meth vor fi lansate în curând. Via BB. escrow
 

G1yC1n3

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jan 30, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, îmi puteți da o actualizare sau un link când este gata, vă rog?
 
Top