17 września 2023: Zespół Flight-RCS zatrzymany w Salonikach w Grecji! the-frcs.is

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
To jest ten sam użytkownik. Proszę, informuj mnie na bieżąco
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Jaki był ten sam użytkownik?
 

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
@Gordon Ramsay Napisałem wcześniej z nazwy użytkownika @thepriest, ponieważ nie mam dostępu do tej. Jestem nowy na forum i nie mogę się doczekać, aby stać się aktywnym członkiem tutejszej społeczności. Jestem bardzo rozczarowany, że przegapiłem Flighta, ponieważ właśnie miałem rozpocząć z nim współpracę i znalazłem jego stronę trochę za późno. Jestem zaznajomiony z kannabinoidami i produktami k2/przyprawy i od lat szukałem wiarygodnego źródła produktów takich jak jego.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Hej stary, witamy na forum i mam nadzieję, że witamy w społeczności :)

Jestem pewien, że BARDZO szybko pojawi się wielu sprzedawców noids! To smutne, że odchodzi!
 

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Zamówienie wysłane 11 września, 6 dni przed zamachem, dotarło do Ameryki, ponieważ śledziłem je codziennie, ale potem napisano, że odsyłają je z powodu braku adresu. Wróciło 4 października i żadne inne informacje nie są dostępne. Dzisiaj widzę, dlaczego po tym, jak zdecydowałem się naprawdę spróbować dowiedzieć się, co się stało. Chodzi mi o to, czy to zamówienie jest całkowicie stracone, ponieważ wydarzyła się ta tragiczna sytuacja...... I ok, czy ktoś wie, kto jest wiarygodny jak oni dla 5cl 5fadb?
 
  • Like
Reactions: MrT

Klib

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 5, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Osobiście czuję, że nie będę w stanie zaufać żadnemu dostawcy tak, jak zaufałem Lotowi, mam nadzieję, że jest dobry i że jak najszybciej wydostanie się z miejsca, w którym się znajduje. Prawdziwy człowiek robiący prawdziwy biznes.
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Czy byłeś w naszym starym telegramie? Jeśli tak, to powinieneś mnie znać. :)
 

Klib

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 5, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Na pewno tak było, rozmawialiśmy nawet kilka razy o NEP, ponieważ byłem bardzo zainteresowany studiowaniem go w tamtym czasie ^^.
Nie wiem, czy mnie pamiętasz, ale nauczyłem się od ciebie sporo dobrego.
 

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Zdecydowanie lot był najlepszy, miejmy nadzieję, że jeden ze współpracowników odbierze go wkrótce, ponieważ oszuści mają dzień w terenie. Jeśli jest ktoś, kogo znasz lub kierunek, w którym możesz mnie poprowadzić, daj mi znać, ponieważ ta sytuacja zatrzymała dla mnie przepływ 🤑💰. Doceniam odpowiedź i życzę wszystkiego najlepszego wszystkim zaangażowanym stronom, ponieważ wiem z pierwszej ręki, przez co przechodzą.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Właściwie to przepraszam, nie pamiętam teraz, ale mamy nową grupę telegramów, jeśli jesteś zainteresowany, możesz wysłać mi wiadomość, aby dołączyć - to nie jest reklama -.
 

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Cóż, świetnie to słyszeć, daj mi znać, gdzie się udać i jak dokonać zakupu, ponieważ muszę wypełnić kilka zamówień, ponieważ jestem na ostatnim małym zapasie z lotu w lewo. Jestem gotowy, kiedy ty będziesz.
 
Top