17 września 2023: Zespół Flight-RCS zatrzymany w Salonikach w Grecji! the-frcs.is

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Hej społeczność,

teraz to trafia blisko domu: Zespół @flightrcs został zdjęty przez główne siły LE podczas wielu nalotów, które miały miejsce w zeszłym tygodniu.
To bardzo smutna wiadomość dla nas wszystkich, ale niestety także okazja do nauki na błędach i rozwoju.
Jestem myślami ze wszystkimi aresztowanymi osobami i mogę sobie tylko wyobrazić, jak to jest być teraz w ich skórze :(

Zaangażowane siły to głównie: DEA, Europol, Policja Litewska, Policja Grecka

Forum https://the-frcs.is/ pozostaje obecnie zamknięte.

Więcej informacji można znaleźć w tych artykułach:

https://hellas.postsen.com/business...-group-that-manufactured-synthetic-drugs.html
https://hellas.postsen.com/business/510124/Thessaloniki-They-were-making-synthetic-cannabis-and-sending-it-by-post-to-Europe-and-America.html
https://hellas.postsen.com/business...annabis-sending-it-to-Europe-and-America.html

Po tym, jak przez długi czas budowali swoje dziedzictwo, to właśnie 8 paczek skonfiskowanych na Litwie 2 miesiące temu doprowadziło do ich upadku. 8 paczek z prawdopodobnie wielu tysięcy, niech to do nas dotrze i zrozumiemy, że tak naprawdę wystarczą tylko małe wąskie gardła, aby zniszczyć całą operację.

Teraz może nam to powiedzieć tylko o kilku rzeczach, które w tym momencie mogę tylko oszacować:

1. Zły OpSec dla tych 8 paczek, takich jak odciski palców, DNA lub jakiekolwiek informacje, które mogłyby prowadzić do ich tożsamości dostawcy "Flight-RC". Prawdopodobnie wysłane tym samym kurierem dla wszystkich paczek.
2. LE nie ma trudności z ich bezpośrednią identyfikacją na podstawie tych paczek.
3. LE nie ma trudności ze znalezieniem ich magazynów lub innych lokalizacji.

Z całym szacunkiem, gdy operacja może trwać tak długo, ale nie jest w stanie wytrzymać dużego przejęcia paczek, które zostały wysłane, jako nabywca musisz założyć, że twoje dane są zagrożone, w przeciwieństwie do tego, co powiedział Support/Mod na TH:

MCxi1cu2w4


W tej chwili ich TG jest nadal aktywny, ale nie radziłbym nikomu wierzyć w ten mod do czasu otrzymania dalszych powiadomień od stron trzecich lub zatwierdzenia tożsamości przez PGP.
Ryzyko, że LE utrzymają TG otwarte jako honeypot jest bardzo duże w obecnej sytuacji.
Musisz założyć, że mieli 0 OpSec, a facet rozmawiający z tobą jest oficerem LE, dopóki nie udowodni, że tak nie jest.

Zawsze będziesz miał najmniejsze ryzyko, jeśli nie kupujesz bezpośrednio od dostawców i samodzielnie syntetyzujesz chemikalia, zwłaszcza gdy chodzi o duże ilości.
Breaking Bad właśnie opublikował film na temat syntezy ADB Putinaca, potężnego kannabinoidu, a informacje na temat produkcji 5CL są również szeroko rozpowszechnione.

Zawsze będziesz miał największe szanse, jeśli kupisz tylko legalne chemikalia, aby stworzyć narkotyk we własnym, bezpiecznym miejscu:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/media/ur-144-synthesis-from-tmcp-indole-large-scale-video-manual.35/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/media/adb-pinaca-synthesis.93/

@William Dampier @HEISENBERG, jak również wszyscy inni eksperci Breaking Bad, zawsze chętnie pomogą w szybkim, bezpiecznym i dochodowym przeprowadzeniu tajnej operacji.

Bądź bezpieczny,

Gordon
 
Last edited:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Ciekawe, dokąd zostaną ekstradowani
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
To będzie trudne, DEA z pewnością spróbuje się z nimi zmierzyć
 

neuro

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2023
Messages
7
Reaction score
17
Points
3
Wow, to z pewnością wstyd. Zastanawiałem się, dlaczego ich strona utknęła w "w trakcie konserwacji" przez tak długi czas.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Korzystanie z opcji wysyłki ekspresowej jest powodem, dla którego zajęto paczki. Trafia ona samolotami, które są sprawdzane z większą uwagą.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Nie, to nie jest prawda. Ekspres był naszą najbezpieczniejszą metodą wysyłki. Problem pojawił się 2 miesiące temu, gdy Litwa została zablokowana po tym, jak stała się dosłownie strefą wojny 3cmc i noids, które pochodziły głównie z Grecji, Interpol dowiedział się o tym i zaczął badać przychodzące paczki - jak wszystkie paczki wjeżdżające do kraju - a następnie zauważył wzór i zajrzał głębiej do Grecji... to była tylko kwestia czasu :(
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Praca z przesyłkami jest zawsze kwestią czasu. Tylko martwe punkty mogą zapewnić anonimową nieprzerwaną pracę, a zatrzymanie sklepu jest kolejnym negatywnym przykładem.

Jeśli miałeś ogromny rynek zbytu na Litwie, musiałeś otworzyć tam magazyn z martwymi punktami. Magazyn mógłby otrzymywać towary pocztą.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Tak, oczywiście. Muszę jednak wspomnieć, że wiele środków przeznaczanych było na działy wysyłkowe, do tego stopnia, że płaciliśmy ponad 200 euro za paczkę wysyłaną ekspresowo, pobierając za nią 90 euro. Litwa była właściwie tylko naszym małym klientem. Ale zgadzam się z tym, co mówisz, nie miałem wpływu na to, że tak się stało, ponieważ dołączyłem do zespołu później i teraz jestem ostatnim człowiekiem, który próbuje sprawić, by było tak, jak mogłoby być!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Czy masz informacje na temat tego, w jaki sposób Interpol/Europol mógł wyśledzić Flighta na podstawie 8 paczek w ciągu 2 miesięcy?
Na paczkach musiały znajdować się dowody lub wskazówki, które mogły prowadzić do sklepu, w przeciwnym razie nie potrafię wyjaśnić tak szybkiego tempa śledztwa w ciągu 2 miesięcy.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Tak!
Liczba 8 paczek jest w pełni fikcyjna, ponieważ skonfiskowano co najmniej 30 paczek, wiele osób, które zostały aresztowane w LT, powiedziało policji, gdzie i jak je zdobyli. Poza tym są jeszcze 2 czynniki, po pierwsze, nie zwolnił, gdy wszyscy mu powiedzieli, wszyscy widzieliśmy ryzyko, nawet widział, że nadchodzi, nie wiedząc na pewno, kiedy, i nie chciał dalej zwalniać. Inną kwestią, o której rozmawiałem z wieloma osobami, jest to, że zaczął sprzedawać prawdziwy haszysz, co samo w sobie nie jest aż tak wielką sprawą, ale że stuff.... można było wyczuć nawet będąc 3 kraje dalej, więc psy również stanowiły problem... Hash pojawił się w sklepie 4 dni przed jego aresztowaniem...
W każdym razie mam nadzieję, że będę w stanie kontynuować jego dziedzictwo, ale z odpowiednim opsec i zupełnie innym podejściem.
Jeśli uzyskam więcej informacji od "wewnętrznych", zaktualizuję wszystkich, zanim zrobią to media!
~Cut
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Dzięki, zakładałem, że media rozpowszechniają fałszywe wiadomości.

Pomaga nam to poprawić nasz OpSec i uczyć się na błędach, dzięki za to!

Nie jestem pewien, ale jeśli masz bezpośredni kontakt z prawnikami lub możliwość wysłania pieniędzy, gdy w końcu zostaną uwięzieni, wysłałbym za twoim pośrednictwem 100 $ za lot do więzienia.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Tak, mam bezpośredni kontakt z jego prawnikami, jednak jeśli będę w stanie zdobyć pieniądze, aby do niego dotrzeć, to drugie pytanie, zapytam, czy jest taka możliwość, ale jestem pewien, że docenia fakt, że tak wiele osób martwi się o niego i czuje się dla niego znaczy więcej i jest dla niego warte więcej niż jakiekolwiek pieniądze!
Dziękuję bardzo za ofertę i jestem pewien, że byłby tak samo szczęśliwy jak ja, słysząc tyle miłych słów!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Posiadanie dobrego prawnika sprawi, że proces ten będzie dla niego bardziej komfortowy :)
 

neuro

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2023
Messages
7
Reaction score
17
Points
3
Dlatego też nigdy nie akceptuję przesyłek ekspresowych, nawet jeśli są one wysyłane w kraju. Nigdy nie wiadomo, kiedy coś zostanie sprawdzone przed wejściem do samolotu.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Hej, jestem Cut.
Nie jestem do końca pewien, gdzie to opublikować, ale na razie mogę zapewnić, że wszystkie dane klientów są bezpieczne, w pełni zaszyfrowane, a backendy nie zostały zrestartowane!
Nie mogę jeszcze podać zbyt wielu informacji na temat tego, co wydarzy się w przyszłości, ale marka FRCS lub Flight Rcs nie powróci pod tą nazwą, będzie kontynuowana przeze mnie, ponieważ zostało to omówione z lotem dłuższy czas temu, nie w tym konkretnym przypadku, ale w podobnych, chociaż model biznesowy zostanie wymyślony na nowo!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Hej Cut,

miło cię widzieć tutaj :)

W każdym razie przykro mi z powodu straty, przez którą przeszliście wraz z zespołem.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Chciałbym również zaznaczyć, że TG pozostało otwarte, ale ograniczone w celu odfiltrowania wszystkich znanych i zaufanych członków. po tym, jak wszystkie grupy zostały oczyszczone, poprzez zbanowanie każdego członka każdej grupy.
 

thepriest

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Jaki jest najlepszy sposób na uzyskanie 5f-adb? Czy istnieje inny dostawca lub grupa, którą poleca społeczność? Dziękuję za pomoc
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
O ile mi wiadomo, obecnie nie ma takiego tłumaczenia. Nie mogę jednak pozwolić, by lotnicze dziedzictwo zakończyło się w ten sposób, a w planach / produkcji jest kilka rzeczy, których nie mogę jeszcze zagwarantować. :)
 

thepriest

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
@NoCutt Tak, to brzmi jak dobry plan. Miejmy nadzieję, że uda nam się znaleźć legalnego dostawcę na małe 50- lub 100-g przesyłki, dopóki nie staniemy na nogi.
 
Top