Question Produkcja 3cmc/ Pytania

MEHDIAZ08

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 26, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Chcę dowiedzieć się, jak produkować stymulant o nazwie 3-cmc.

Przejrzałem kilka postów na tym forum dotyczących produkcji, ale niestety nie jestem zbyt dobry z chemii i zastanawiam się, gdzie mogę nauczyć się podstaw gotowania i czego muszę się nauczyć, zanim jeszcze zacznę.


Kilka innych pytań, które przyszły mi do głowy podczas pisania tego tekstu:

Skąd wziąć chemikalia używane do produkcji 3cmc i czy potrzebuję fabryki Cath lub jak wszystko działa?


Prawdopodobnie możesz powiedzieć, że nie jestem ekspertem, ale mam siłę woli do nauki.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Mogę odpłatnie pomóc podczas syntezy dowolnego katynonu :)
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
302
Reaction score
85
Points
28
Używasz sprzętu laboratoryjnego?
 
View previous replies…

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Jakim trzeba być idiotą, żeby zrobić 10y w ten sposób, idź leżeć gdzieś indziej koleś
 
  • Haha
Reactions: $!$

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
302
Reaction score
85
Points
28
laboratorium 4cmc, gdzie można zobaczyć sprzęt laboratoryjny haha co miesiąc policja przyłapała 5 laboratoriów i zarobili tony bez sprzętu laboratoryjnego haha następny facet, który chce pieniędzy od ludzi
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
302
Reaction score
85
Points
28

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
to jest laboratorium na dużą skalę w pełni działające, zranić produkt dotykowy od nich widząc wszystkie te tworzywa sztuczne, których używają, ale sposób, jeśli chcesz zrobić w dużych plastikowych złych i dużych ilościach, będziesz potrzebował maszynowego stirera i większego separatora, spójrz w moich dawnych czasach raz zrobiłem meph w szklanej butelce, więc synteza nie jest tak skomplikowana, potrzebujesz vesel, twardego mieszania, niektórych chemikaliów i monitorowania myśli /.:)
 
Top