Najprostszy sposób produkcji amfetaminy

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
W termometrze znajduje się prawdopodobnie około 200 (może 500) miligramów rtęci. W Chinach kosztuje on 1 dolara. Tylko 1 dolara.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18

Naprawdę mam to w dupie. Linki do termometrów można znaleźć w Google.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Cóż, w rzeczywistości dość trudno jest znaleźć termometry rtęciowe w sprzedaży online, z wyjątkiem naprawdę drogich, sprzedawanych jako "vintage". A nawet jeśli, to ilość rtęci w termometrze jest znikoma.
Dzięki ekstrakcji z cynobru można uzyskać wystarczającą ilość rtęci do wszystkich pożądanych syntez za jednym razem.
A ponieważ nikt nie może stworzyć realnego połączenia z rzeczywistymi termometrami ...

Ale jak zauważyłeś, sytuacja może być inna dla każdej osoby w zależności od tego, gdzie się znajduje. Nigdy nie zapytałbym nikogo na tym forum, skąd pochodzi, więc lepiej jest po prostu podać różne informacje z różnych perspektyw. Jedna wersja może działać najlepiej w USA, inna w Rosji, inna w części UE itp. A może niektóre na Marsie :).
 
Last edited:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18

Hej, dzięki Chinom będziemy mogli cieszyć się normalną prędkością Internetu na Marsie: Prawie 10 lat temu chiński uniwersytet i austriacki uniwersytet stworzyły "kwantową komunikację tunelową". Nie mam pojęcia, jak to się naprawdę nazywa, ale zasadniczo można "podzielić-skopiować" "elektron" w przestrzeni 3D, więc masz ich 2. Jeśli obrócisz jeden zgodnie z ruchem wskazówek zegara, drugi obróci się przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. Dzieje się to natychmiast, prawie tak, jakby były tym samym obiektem.

Zjawisko to jest wykorzystywane do komunikacji binarnej. Chińczycy uruchomili na swojej drugiej stacji kosmicznej (tak, mają dwie) tunel kwantowy. Są w stanie cieszyć się normalną prędkością Internetu w swoich stacjach kosmicznych (jedna ma połączenie mikrofalowe z drugą, coś w rodzaju repeatera). WYOBRAŹ TO SOBIE! CAŁY WSZECHŚWIAT BEZ OPÓŹNIEŃ W KOMUNIKACJI.
 

salaubry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Dzięki chłopaki
 

Amphetamin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Czy ktoś może mi powiedzieć, najprostszy sposób na shyntesys amfetaminy na dużą skalę, jeśli mogę uzyskać wszystkie chemikalia? Przepraszam za mój kiepski angielski :eek:
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
17
Points
18
Czy dobrze rozumiem, że mogę produkować amfetaminę tylko z azotanu rtęci i amalgamatu aluminium?
Proszę o informację, w jaki sposób mogę wejść w posiadanie tych materiałów
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Możesz zaprosić tego dostawcę do zamieszczania swoich ogłoszeń tutaj
 
Top