Stopiona metamfetamina zmienia kolor na niebieski

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jakiego rodzaju tabletek używasz?
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Używałem różnych typów i wszystkie zabarwiły się na niebiesko na szkle. Myślę, że robię coś nie tak z reakcją lub czyszczeniem.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Witam, czy wie Pan jak usunąć jabłczan chlorfeniraminy z tabletek zawierających chlorowodorek pseudoefedryny? Jest on zawsze tak samo rozpuszczalny w tym samym rozpuszczalniku co pseudoefedryna.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Zgodnie z przeszukaniem najbardziej wyczerpującego forum dyskusyjnego o metamfetaminie w historii (archiwum Hive) "smerf dope" jest wynikiem blokerów histaminy; Loperamid, Chorphenimin i loratadyna nie są usuwane z tabletek psuedoefedryny (być może nawet całe pigułki wstrząsane i pieczone), a użycie żelaza lub miedzi może powodować zielonkawe zabarwienie. 🧑‍🔬
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Jak mogę wyczyścić z tego tabletki?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Zwykle zaczynam pisać i tuż przed naciśnięciem klawisza "return" przez 3 minuty szukam informacji, z których wynika, że rzeczy nie wychodzą łatwo, co ma sens, bo gdyby tak było, to by ich tam nie było
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
W ulu mówią, że tetrachloroetylen to dobra rzecz
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Prowadzę badania, odkąd zacząłem ten wątek...
Ale nie masz mniejszej mocy w swoim produkcie.... po prostu smakuje trochę brzydko... więc jest to swego rodzaju ``pierwszy problem świata`` haha
Dziękuję za wskazówkę ... skupię się na badaniach nad tetrachloroetylenem....
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Witam, mam ten sam problem co Pan. Jak go rozwiązałeś?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Witaj, bracie. Napotkałem ten sam problem co ty. Metamfetamina zawsze pozostawia coś niebieskiego/zielonego po sparzeniu, a sparzenie metamfetaminy pachnie jak palenie gumy. Użyłem metody jodowo-subfosforowej, nie dodawałem czerwonego fosforu, a czas reakcji wynosił 8-10 godzin.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Po rozmowach z kilkoma starymi przyjaciółmi okazało się, że dzieje się tak tylko wtedy, gdy dostajemy klastry różnych tabletek o przedłużonym uwalnianiu, wszystko, co ma w sobie pióro, czasami rzeczy typu Claritin Red Hots generic wiele innych gówien z zagranicy, nie mamy pojęcia, co to jest, ale Gdzieś tam był najciemniejszy niebieski, jaki kiedykolwiek widziałem w moim życiu, ten rodzaj zapomniał o temacie marketingowym AKA Smerf, ale ostatnie kilka trafień smakowało jak płonące opony, więc dziękuję wszystkim za badania Nie myślałem o tym problemie od wielu lat Czuję, że zbliżamy się do rozwiązania
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Miałem z tym do czynienia zbyt wiele razy, paliłem i nie było to smaczne, a nawet nie działało tak, jak powinno.
może kapsułka i zjeść, nie próbowałem
zdecydowanie trzeba spróbować palić eph po ekstrakcie, jeśli idzie blu
wtedy możesz spróbować usunąć i sprawdzić szybko, a następnie usunąć po reakcji
daj info jeśli usunąłeś thx
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Boom! Mam dla ciebie trochę środków do czyszczenia elektroniki i chlorowanych środków do czyszczenia hamulców. Zawsze słyszałem o płynie do czyszczenia hamulców, ale nie wiedziałem, do czego go używają. Źródło: https: //www.whatsinproducts.com/chemicals/view/1/177/000127-18-4
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Naprawdę pamiętam, jak wszyscy mówili o 1,1,1, naprawdę widzę zastosowanie, a ja miałem ją do płynu hamulcowego i mówiłem do siebie, kurwa, to toksyczne gówno w dupie
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Jestem niedorozwinięty, mówisz o płynie hamulcowym.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Mam w tym duże doświadczenie. Robiłem to celowo, gdy byłem młody i głupi. Niebieski (czasami jaskrawozielony) odcień jest spowodowany histaminami, które uwalniają się wraz z efedryną, gdy tabletki są popijane wodą. Actifed (i leki generyczne) są niebieskie. Histatabs (i leki generyczne) reagują na zielono. Można tego uniknąć poprzez wciągnięcie efedryny do toulenu (lub innego) i odgazowanie jej.

W tamtych czasach wszyscy odgazowywali tabletki, więc zawsze podlewałem efedrynę, aby mój produkt się wyróżniał. Potem dowiedziałem się o całej wadzie "podpisu". lol
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Witam, obecnie istnieje wiele wypełniaczy do tabletek. Niektóre z nich są bardzo trudne do oddzielenia. Kwas maleinowy to ta sama substancja co efedryna. Jak można je rozdzielić?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Więc nie byłem aż tak daleko i tak, minusy sygnowanego produktu były problemem, dzięki za wkład, byłem z ery tylko ściągania wody, te czasy zdecydowanie się skończyły
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Osobiście podobał mi się niebieski lub lepiej czasami był tak niebieski, że wyglądał na czarny, a widok tej chmurnej niebieskiej łodygi był dość rozmowny w przyczepie, tak, specyficzny smak nie był zły, ale zawsze podejrzewałem albo ciepło, albo jakąś reakcję histaminową, tak czy inaczej, to naprawdę przywraca mi lata 90. dzięki za twoją historię.
 

Elsie

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 14, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
W 2010 roku w Kanadzie krążyło wiele metamfetaminy, która po stopieniu zmieniała kolor na niebieski. Nie był on tak intensywny jak na zdjęciu w dalszej części wątku, był to raczej przezroczysty lodowy błękit. Najwyraźniej kolor był spowodowany jakimś nowym składnikiem, który zaczęto dodawać do tabletek pseudoefedryny marki Reactine. Nie było to jednak nic złego.
W twoim przypadku wygląda to na zanieczyszczenie metalem, co widziałem już wcześniej, ale nie tylko po stopieniu. Czy miał on kontakt z jakimikolwiek metalowymi narzędziami?
Może to być również bloker, który znajdował się w tabletkach w celu zepsucia gotowania.

Czy destylowałeś olej? Jeśli tak, prawdopodobnie nie miałbyś tego problemu. Powinieneś zmienić go z powrotem na wolną bazę i poddać destylacji. To wszystko naprawi.
 
Top